№ з/п | Призвище, Ім'я | стать | Дата народж. | Квал. | Регіон | Клуб | Внесок | Дата внеска |
1 | Басюк Анастасія | Ж | 26-01-1997 | МСУ | Вінницька | Восход | 120 | 15-02-2018 |
2 | Басюк Єгор | Ч | 02-03-2004 | І-ю | Вінницька | Восход | 30 | 12-03-2018 |
3 | Басюк Юрій | Ч | 19-04-1972 | КМСУ | Вінницька | | 120 | 15-02-2018 |
4 | Бездітний Володимир | Ч | 27-12-1993 | МСУ | Вінницька | | 120 | 15-02-2018 |
5 | Брус Настя | Ж | 26-02-2003 | І | Вінницька | Вікторія | 60 | 12-03-2018 |
6 | Брус Тетяна | Ж | 16-04-1977 | І | Вінницька | Вікторія | 120 | 12-03-2018 |
7 | Войтюк Василь | Ч | 13-01-2003 | ІІ-ю | Вінницька | ГрОТ - Гранів | 60 | 12-03-2018 |
8 | Войтюк Роман | Ч | 13-01-2003 | ІІ-ю | Вінницька | ГрОТ - Гранів | 60 | 12-03-2018 |
9 | Волков Руслан | Ч | 27-12-2002 | І | Вінницька | Вікторія | 60 | 12-03-2018 |
10 | Греля Богдан | Ч | 28-07-1983 | КМСУ | Вінницька | | 120 | 15-02-2018 |
11 | Дзема Катерина | Ж | 09-09-1994 | МСУ | Вінницька | Восход | 120 | 15-02-2018 |
12 | Дрелінська Катерина | Ж | 22-01-2004 | І-ю | Вінницька | Вікторія | 30 | 12-03-2018 |
13 | Затоковенко Володимир | Ч | 06-07-2003 | І-ю | Вінницька | Вікторія | 60 | 12-03-2018 |
14 | Захарова Поліна | Ж | 01-12-1994 | МСУ | Вінницька | Восход | 120 | 15-02-2018 |
15 | Зеленко Данило | Ч | 29-12-2003 | І-ю | Вінницька | Вікторія | 60 | 12-03-2018 |
16 | Кучерук Олександр | Ч | 18-12-2003 | ІІ | Вінницька | Вікторія | 60 | 12-03-2018 |
17 | Мазур Євген | Ч | 06-07-1986 | КМСУ | Вінницька | | 120 | 15-02-2018 |
18 | Марущак Ірина | Ж | 26-12-2003 | І-ю | Вінницька | Вікторія | 60 | 12-03-2018 |
19 | Мироненко Олена | Ж | 07-09-1991 | МСУ | Вінницька | Восход | 120 | 15-02-2018 |
20 | Нікітішин Тарас | Ч | 12-07-2004 | ІІ-ю | Вінницька | ГрОТ - Гранів | 30 | 12-03-2018 |
21 | Охріменко Юрій | Ч | 25-08-1962 | б/р | Вінницька | ГрОТ - Гранів | 60 | 12-03-2018 |
22 | Пронтішева Людмила Павлівна | Ж | 21-12-1953 | МСУ | Вінницька | | 60 | 15-02-2018 |
23 | Рачук Тарас | Ч | 23-07-1998 | МСУ | Вінницька | Вікторія | 120 | 12-03-2018 |
24 | Уманець Наталія | Ж | 01-01-1978 | КМСУ | Вінницька | ГрОТ - Гранів | 120 | 12-03-2018 |
25 | Яременко Людмила | Ж | 26-03-1974 | МСУ | Вінницька | Вікторія | 120 | 12-03-2018 |
26 | Гупало Ольга | Ж | 23-08-2002 | КМСУ | Волинська | ЛФСО | 60 | 20-03-2018 |
27 | Гупік Наталія | Ж | 29-07-2004 | ІІ-ю | Волинська | Максимум | 30 | 20-03-2018 |
28 | Гуцаленко Тетяна | Ж | 02-08-1957 | МСУ | Волинська | ОРІЄНТ | 60 | 20-03-2018 |
29 | Єрко Андрій Віталійович | Ч | 16-02-1982 | І | Волинська | ЛФСО | 120 | 20-03-2018 |
30 | Климук Богдан | Ч | 08-03-2001 | І | Волинська | Імпульс | 60 | 20-03-2018 |
31 | Климчук Анна | Ж | 20-05-1997 | КМСУ | Волинська | ЛФСО | 120 | 20-03-2018 |
32 | Кравчук Тарас | Ч | 11-06-2002 | ІІ | Волинська | ЛФСО | 60 | 20-03-2018 |
33 | Ліщук Антоній | Ч | 30-01-2004 | ІІ | Волинська | ОРІЄНТ | 30 | 20-03-2018 |
34 | Лотоцька Аліна | Ж | 08-06-2004 | І | Волинська | ЛФСО | 30 | 20-03-2018 |
35 | Мальчик Ігор | Ч | 27-04-1963 | КМСУ | Волинська | ОРІЄНТ | 120 | 20-03-2018 |
36 | Мельник Віктор | Ч | 20-09-1971 | КМСУ | Волинська | ЛФСО | 120 | 20-03-2018 |
37 | Мельник Надія | Ж | 15-03-1974 | ІІ | Волинська | ЛФСО | 120 | 20-03-2018 |
38 | Мельник Тарас | Ч | 06-11-1993 | МСУ | Волинська | ЛФСО | 120 | 20-03-2018 |
39 | Мельник Христина | Ж | 26-07-2000 | КМСУ | Волинська | ЛФСО | 60 | 20-03-2018 |
40 | Мироненко Максим | Ч | 27-05-2004 | І | Волинська | Foxhunters | 30 | 20-03-2018 |
41 | Оксенчук Назар | Ч | 13-02-2001 | І | Волинська | Імпульс | 60 | 20-03-2018 |
42 | Оришко Олександр | Ч | 22-04-1983 | КМСУ | Волинська | ЛФСО | 120 | 20-03-2018 |
43 | Петришин Віталій | Ч | 10-03-1996 | КМСУ | Волинська | ЛФСО | 120 | 20-03-2018 |
44 | Петрочук Дмитро Павлович | Ч | 24-01-1980 | б/р | Волинська | ЛФСО | 120 | 20-03-2018 |
45 | Сичук Лариса | Ж | 02-09-1975 | І | Волинська | ЛФСО | 120 | 20-03-2018 |
46 | Тищук Євген | Ч | 12-04-2001 | ІІ | Волинська | | 60 | 20-03-2018 |
47 | Фесик Марія | Ж | 03-02-2002 | І | Волинська | ЛФСО | 60 | 20-03-2018 |
48 | Філюк Марія | Ж | 13-10-2002 | І | Волинська | ЛФСО | 60 | 20-03-2018 |
49 | Черняк Катерина | Ж | 01-06-2004 | ІІ-ю | Волинська | Боратинська ОТГ | 30 | 20-03-2018 |
50 | Черняк Світлана | Ж | 30-03-1976 | ІІІ | Волинська | Боратинська ОТГ | 120 | 20-03-2018 |
51 | Черняк Ярослав | Ч | 12-09-1979 | ІІ | Волинська | Боратинська ОТГ | 120 | 20-03-2018 |
52 | Андросова Таміла | Ж | 02-12-1963 | І | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 22-03-2018 |
53 | Бабич Кирил | Ч | 20-03-2001 | І | Дніпропетровська | Наш Клуб | 60 | 20-02-2018 |
54 | Бадигин Илья | Ч | 31-10-1985 | І | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 22-03-2018 |
55 | Байбуз Тамара | Ж | 21-10-1951 | ІІ | Дніпропетровська | Победа | 60 | 22-03-2018 |
56 | Безручко Костянтин | Ч | 22-04-1963 | І | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 22-03-2018 |
57 | Безручко Максим | Ч | 17-08-1993 | КМСУ | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 22-03-2018 |
58 | Безручко Олена | Ж | 31-10-1970 | ІІІ | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 22-03-2018 |
59 | Булава Дар`я | Ж | 29-11-2004 | І | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 30 | 02-01-2018 |
60 | Бурчак Марина | Ж | 25-11-1988 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
61 | Волошин Дмитро | Ч | 12-02-2001 | І | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 60 | 02-01-2018 |
62 | Волошин Кирило | Ч | 28-07-2002 | ІІІ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 60 | 20-02-2018 |
63 | Волошина Олена | Ж | 18-07-1971 | ІІІ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 20-02-2018 |
64 | Глібов Руслан | Ч | 28-01-1987 | МСМК | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
65 | Глушко Артем | Ч | 31-10-2001 | КМСУ | Дніпропетровська | ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕР | 60 | 20-02-2018 |
66 | Глушко Орина | Ж | 18-05-2000 | ІІІ | Дніпропетровська | ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕР | 60 | 20-02-2018 |
67 | Горбенко Олена | Ж | 31-05-1974 | І | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
68 | Горелова Галина | Ж | 15-01-1959 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 60 | 29-12-2017 |
69 | Грегуль Володимир | Ч | 29-08-1948 | ІІІ | Дніпропетровська | Победа | 30 | 22-03-2018 |
70 | Гуделайтіс Анна | Ж | 02-01-1998 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
71 | Деговець Данило | Ч | 12-01-2000 | І | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 60 | 02-01-2018 |
72 | Деговець Андрій | Ч | 24-12-1974 | КМСУ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 02-01-2018 |
73 | Довгань Анна | Ж | 19-03-2004 | ІІ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 30 | 20-02-2018 |
74 | Довгань Данило | Ч | 27-06-2001 | КМСУ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 60 | 20-02-2018 |
75 | Євстаф’єв Дмитро | Ч | 04-06-2004 | ІІ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 30 | 02-01-2018 |
76 | Журавльов Микита | Ч | 18-10-2000 | І | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 60 | 02-01-2018 |
77 | Заєрко Валерій | Ч | 11-05-1958 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
78 | Зенченко Тамара | Ж | 29-07-1960 | КМСУ | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 29-12-2017 |
79 | Карпенко Сергій | Ч | 05-08-1945 | МСУ | Дніпропетровська | Победа | 30 | 22-03-2018 |
80 | Касьяненко Кароліна | Ж | 01-09-1958 | б/р | Дніпропетровська | | 120 | 22-03-2018 |
81 | Касьяненко Сергій | Ч | 12-08-1954 | І | Дніпропетровська | Победа | 60 | 22-03-2018 |
82 | Кербунова Олена | Ж | 20-01-1998 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 02-01-2018 |
83 | Кищенко Олег | Ч | 14-06-1982 | ІІ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 02-01-2018 |
84 | Клепикова Тетяна | Ж | 19-02-1953 | І | Дніпропетровська | Победа | 60 | 22-03-2018 |
85 | Ковтун Карина | Ж | 09-01-2001 | КМСУ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 60 | 02-01-2018 |
86 | Козаченко Наталія | Ж | 31-10-1962 | І | Дніпропетровська | Победа | 120 | 22-03-2018 |
87 | Конов Віктор | Ч | 05-06-1951 | б/р | Дніпропетровська | Наш Клуб | 60 | 29-12-2017 |
88 | Корякова Валентина | Ж | 07-03-1949 | І | Дніпропетровська | Победа | 60 | 22-03-2018 |
89 | Косицін Дмитро | Ч | 31-01-1986 | б/р | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 22-03-2018 |
90 | Кравчук Юлія | Ж | 13-04-1994 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
91 | Краснопольський Максим | Ч | 03-01-1991 | МСУ | Дніпропетровська | | 120 | 22-03-2018 |
92 | Криворучко Сергій | Ч | 23-10-1964 | ІІ | Дніпропетровська | Метеор | 120 | 17-04-2018 |
93 | Куделя Мирослава | Ж | 26-06-2003 | ІІІ-ю | Дніпропетровська | ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕР | 60 | 22-03-2018 |
94 | Кузнєцов Юрій | Ч | 16-03-1968 | КМСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 20-02-2018 |
95 | Кузнєцова Тетяна | Ж | 25-03-1971 | КМСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 20-02-2018 |
96 | Куліков Дмитро | Ч | 28-01-1960 | І | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 13-04-2018 |
97 | Курочкін Дмитро | Ч | 25-02-1998 | б/р | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
98 | Лапко Володимир | Ч | 31-10-2000 | КМСУ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 60 | 02-01-2018 |
99 | Ласкаржевський Владислав | Ч | 01-11-1982 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 22-03-2018 |
100 | Леончук Оля | Ж | 27-05-2003 | І | Дніпропетровська | Наш Клуб | 60 | 02-01-2018 |
101 | Лихачов Олександр | Ч | 03-09-2002 | ІІ | Дніпропетровська | ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕР | 150 | 04-05-2018 |
102 | Ломановіч Наталія | Ж | 29-11-1950 | І | Дніпропетровська | Карніка | 60 | 22-03-2018 |
103 | Лысак Людмила | Ж | 09-11-1950 | б/р | Дніпропетровська | Победа | 60 | 22-03-2018 |
104 | Маринович Олександр | Ч | 19-05-1986 | | Дніпропетровська | | 120 | 22-03-2018 |
105 | Мусатов Володимир | Ч | 08-08-1953 | І | Дніпропетровська | Победа | 60 | 20-02-2018 |
106 | Мясоєд Володимир Миколайович | Ч | 22-06-1985 | КМСУ | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 20-02-2018 |
107 | Надрега Єлізавета | Ж | 14-05-2003 | КМСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 60 | 29-12-2017 |
108 | Овсянникова Анна | Ж | 16-02-1993 | ІІ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 22-03-2018 |
109 | Олійник Олександр | Ч | 28-03-1958 | І | Дніпропетровська | СК ”Сіріус” | 120 | 02-01-2018 |
110 | Оскаленко Оксана | Ж | 17-10-1961 | І | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 02-01-2018 |
111 | Переверзєв Данило | Ч | 04-11-1996 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
112 | Пєшкова Марія | Ж | 01-10-2004 | І-ю | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 30 | 20-02-2018 |
113 | Піонтковський Андрій | Ч | 03-05-2004 | І-ю | Дніпропетровська | Наш Клуб | 30 | 02-01-2018 |
114 | Познянський Владислав | Ч | 18-09-1967 | МСУ | Дніпропетровська | Інваспорт | 60 | 29-12-2017 |
115 | Покандюк Дмитро | Ч | 01-04-1998 | КМСУ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 02-01-2018 |
116 | Пона Дмитро | Ч | 25-10-1963 | ІІІ | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 22-03-2018 |
117 | Пона Ірина | Ж | 21-06-1970 | ІІІ | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 22-03-2018 |
118 | Пономаренко Богдан | Ч | 02-01-2002 | І | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 60 | 20-02-2018 |
119 | Посипайко Євген | Ч | 02-08-1979 | І | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
120 | Радович Стефан | Ч | 01-03-1952 | І | Дніпропетровська | Победа | 60 | 22-03-2018 |
121 | Рублевський Василь | Ч | 23-12-1950 | КМСУ | Дніпропетровська | Победа | 60 | 22-03-2018 |
122 | Рудаков Володимир | Ч | 05-11-1959 | КМСУ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 02-01-2018 |
123 | Рудакова Олена | Ж | 13-10-1960 | МСУ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 02-01-2018 |
124 | Русенчик Анна | Ж | 24-07-1997 | І | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 22-03-2018 |
125 | Русенчик Владислав | Ч | 29-06-1995 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 22-03-2018 |
126 | Рябов Андрій | Ч | 22-12-2000 | І | Дніпропетровська | Наш Клуб | 60 | 20-02-2018 |
127 | Савченко Микита | Ч | 03-01-1991 | І | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 20-02-2018 |
128 | Самойленко Костянтин | Ч | 27-06-2000 | КМСУ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 60 | 02-01-2018 |
129 | Самойленко Павло | Ч | 15-07-2002 | І | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 04-05-2018 |
130 | Сергєєв Олександр | Ч | 10-12-1956 | МСУ | Дніпропетровська | Карніка | 60 | 17-04-2018 |
131 | Сидоров Сергій | Ч | 30-11-1959 | ІІІ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 29-12-2017 |
132 | Скрипка Олександр | Ч | 25-02-1976 | І | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 20-02-2018 |
133 | Соколова Олександра | Ж | 22-11-2004 | І-ю | Дніпропетровська | ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕР | 30 | 20-02-2018 |
134 | Сонін Микола | Ч | 13-12-1948 | б/р | Дніпропетровська | Карніка | 30 | 17-04-2018 |
135 | Стороженко Вадим | Ч | 11-03-1973 | ІІІ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 20-02-2018 |
136 | Стороженко Вікторія | Ж | 04-02-1979 | ІІІ | Дніпропетровська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 20-02-2018 |
137 | Тарнавська Iрина | Ж | 03-09-1982 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
138 | Тищенко Наталя | Ж | 01-02-1986 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
139 | Ткачук Вікторія | Ж | 09-02-1996 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 29-12-2017 |
140 | Ткачук Олександр | Ч | 28-12-2002 | КМСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 60 | 20-02-2018 |
141 | Ткачук Олександр | Ч | 09-02-1996 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 22-03-2018 |
142 | Томаш Дар’я | Ж | 29-09-1976 | МСМК | Дніпропетровська | СК ”Сіріус” | 120 | 22-03-2018 |
143 | Тяпкіна Калерія | Ж | 20-05-1966 | МСУ | Дніпропетровська | Карніка | 120 | 20-02-2018 |
144 | Филиппи Алена | Ж | 05-11-1986 | МСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 22-03-2018 |
145 | Цодікова Варвара | Ж | 17-12-1941 | б/р | Дніпропетровська | Карніка | 30 | 20-02-2018 |
146 | Чернецький Антон | Ч | 12-11-1991 | б/р | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 22-03-2018 |
147 | Шрам Ольга | Ж | 21-10-1961 | ІІІ | Дніпропетровська | Победа | 120 | 22-03-2018 |
148 | Янчицькая Людмила | Ж | 01-03-1997 | КМСУ | Дніпропетровська | Наш Клуб | 120 | 22-03-2018 |
149 | . | Ж | 22-05-1964 | КМСУ | Донецька | | 120 | 29-03-2018 |
150 | . | Ж | 03-12-2002 | І | Донецька | | 60 | 29-03-2018 |
151 | Алексєєва Марина | Ж | 12-03-2000 | ІІІ | Донецька | КСТО Зеніт Краматорськ | 60 | 29-03-2018 |
152 | Беленец Николай | Ч | 26-04-1955 | б/р | Донецька | КСТО Зеніт Краматорськ | 60 | 29-03-2018 |
153 | Близнюк Марк | Ч | 12-08-2004 | І-ю | Донецька | КСТО Зеніт Краматорськ | 30 | 29-03-2018 |
154 | Воробьев Михаил | Ч | 20-04-1966 | І | Донецька | Меотида Маріуполь | 120 | 29-03-2018 |
155 | Гринев Владимир | Ч | 01-02-1955 | ІІІ | Донецька | Орієнтир Дружківка | 60 | 29-03-2018 |
156 | Дворников Даниил | Ч | 12-07-2004 | ІІ | Донецька | TeamFox | 30 | 29-03-2018 |
157 | Дьяченко Марина | Ч | 02-03-1984 | ІІІ | Донецька | КСТО Зеніт Краматорськ | 120 | 29-03-2018 |
158 | Жижко Тимофій | Ч | 20-03-2004 | ІІІ | Донецька | Тор | 30 | 29-03-2018 |
159 | Жинкевич Александра | Ж | 31-05-2004 | І-ю | Донецька | КСТО Зеніт Краматорськ | 30 | 29-03-2018 |
160 | Іванов Давид | Ч | 29-12-2003 | І | Донецька | КСТО Зеніт Краматорськ | 60 | 29-03-2018 |
161 | Іванько Олексій | Ч | 25-02-1983 | МСМК | Донецька | TeamFox | 120 | 29-03-2018 |
162 | Кочева Ольга | Ж | 07-06-1957 | І | Донецька | особисто | 60 | 29-03-2018 |
163 | Кузьмін Ігор | Ч | 02-11-1969 | КМСУ | Донецька | Меотида Маріуполь | 120 | 29-03-2018 |
164 | Матвієнко Мвргарита | Ж | 05-01-1997 | ІІ | Донецька | | 120 | 29-03-2018 |
165 | Сокол Ольга | Ж | 06-06-1996 | І | Донецька | Меотида Маріуполь | 120 | 29-03-2018 |
166 | Тарасенко Сергій | Ч | 28-04-1972 | І | Донецька | КСТО Зеніт Краматорськ | 120 | 29-03-2018 |
167 | Фоменко Андрей | Ч | 24-04-1964 | І | Донецька | лично | 120 | 29-03-2018 |
168 | Хохлов Сергей | Ч | 03-09-1967 | ІІ | Донецька | Орієнтир Дружківка | 120 | 29-03-2018 |
169 | Шакіров Олексій | Ч | 13-06-2003 | ІІ-ю | Донецька | КСТО Зеніт Краматорськ | 60 | 29-03-2018 |
170 | Бєляєв Євген | Ч | 12-08-1975 | ІІ | Житомирська | КСО Коростишів | 120 | 12-03-2018 |
171 | Бєляєв Іван | Ч | 08-07-2004 | КМСУ | Житомирська | КСО Коростишів | 30 | 12-03-2018 |
172 | Білобровець Олена | Ж | 12-10-2004 | ІІ | Житомирська | КСО Коростишів | 30 | 12-03-2018 |
173 | Бурилко Вікторія | Ж | 18-10-2004 | ІІ | Житомирська | КСО Коростишів | 30 | 12-03-2018 |
174 | Бурилко Микола | Ч | 22-05-1977 | І | Житомирська | КСО Коростишів | 120 | 12-03-2018 |
175 | Виговський Євген | Ч | 26-03-2004 | ІІІ | Житомирська | КСО Коростишів | 30 | 12-03-2018 |
176 | Горбачук Валентина | Ж | 31-10-1994 | КМСУ | Житомирська | | 120 | 12-03-2018 |
177 | Грищук Катерина | Ж | 17-06-2004 | ІІ-ю | Житомирська | КСО Коростишів | 30 | 12-03-2018 |
178 | Ідяртов Олександр | Ч | 29-06-2004 | ІІ | Житомирська | КСО Коростишів | 30 | 12-03-2018 |
179 | Козирєв Андрій | Ч | 17-03-1973 | І | Житомирська | КСО Коростишів | 120 | 12-03-2018 |
180 | Контар Ігор | Ч | 01-01-1961 | ІІ | Житомирська | КСО Коростишів | 60 | 12-03-2018 |
181 | Крись Ілля | Ч | 01-07-2004 | ІІІ | Житомирська | КСО Коростишів | 30 | 12-03-2018 |
182 | Куценко Дмитрій | Ч | 06-12-1971 | ІІ | Житомирська | КСО Коростишів | 120 | 12-03-2018 |
183 | Куценко Дмитро | Ч | 12-05-2002 | КМСУ | Житомирська | КСО Коростишів | 60 | 12-03-2018 |
184 | Ларін Віталій | Ч | 19-09-1995 | І | Житомирська | КСО Коростишів | 120 | 12-03-2018 |
185 | Нестеренко Віктор | Ч | 24-11-1993 | КМСУ | Житомирська | КСО Коростишів | 120 | 12-03-2018 |
186 | Огородник Дмитро | Ч | 12-08-2003 | І | Житомирська | КСО Коростишів | 60 | 12-03-2018 |
187 | Петриченко Вікторія | Ж | 21-08-1998 | КМСУ | Житомирська | КСО Коростишів | 120 | 12-03-2018 |
188 | Русецький Сергій Андрійович | Ч | 05-02-1974 | МСМК | Житомирська | КСО Коростишів | 120 | 12-03-2018 |
189 | Сингаєвська Юля | Ж | 21-02-2002 | І | Житомирська | КСО Коростишів | 60 | 12-03-2018 |
190 | Синчук Іванка | Ж | 11-08-2004 | ІІ-ю | Житомирська | КСО Коростишів | 30 | 12-03-2018 |
191 | Харпатін Ілля | Ч | 21-11-2004 | ІІ-ю | Житомирська | КСО Коростишів | 30 | 12-03-2018 |
192 | Андрейкович Віктор | Ч | 24-01-1997 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 120 | 23-03-2018 |
193 | Більце Андрій | Ч | 01-09-1991 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 120 | 23-03-2018 |
194 | Бобер Крістіна | Ж | 18-06-2000 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 60 | 23-03-2018 |
195 | Брилинський Любомир | Ч | 16-09-2003 | І-ю | Закарпатська | КСО Максимум | 120 | 10-05-2018 |
196 | Брилинський Сергій | Ч | 13-11-1996 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 120 | 23-03-2018 |
197 | Василина Андрій | Ч | 19-09-2001 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 60 | 23-03-2018 |
198 | Вовканич Катерина | Ж | 10-11-2004 | І-ю | Закарпатська | КСО Максимум | 30 | 23-03-2018 |
199 | Готра Сергій | Ч | 12-08-1984 | КМСУ | Закарпатська | СК Кам’яниця | 60 | 23-03-2018 |
200 | Гуснай Вероніка | Ж | 17-02-2000 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 60 | 23-03-2018 |
201 | Желізняк Вікторія | Ж | 16-09-2004 | І-ю | Закарпатська | КСО Максимум | 30 | 23-03-2018 |
202 | Желізняк Олександр | Ч | 10-01-2002 | І | Закарпатська | КСО Максимум | 60 | 23-03-2018 |
203 | Касьянов Олександр | Ч | 10-08-1994 | МСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 120 | 23-03-2018 |
204 | Михайлін Андрій | Ч | 27-04-2004 | ІІІ-ю | Закарпатська | КСО Максимум | 30 | 23-03-2018 |
205 | Назаренко Петро | Ч | 30-06-1938 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 30 | 23-03-2018 |
206 | Олексій Євгенія | Ж | 01-01-2003 | ІІІ | Закарпатська | СК Кам’яниця | 60 | 23-03-2018 |
207 | Самсонов Олександр | Ч | 14-12-2003 | ІІ | Закарпатська | КСО Максимум | 60 | 23-03-2018 |
208 | Сватко Володимир | Ч | 04-10-1974 | КМСУ | Закарпатська | СК Товариш | 120 | 23-03-2018 |
209 | Фечо Георгій | Ч | 22-08-1987 | МСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 120 | 23-03-2018 |
210 | Французов Владислав | Ч | 21-09-1998 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 120 | 23-03-2018 |
211 | Французов Ігор | Ч | 01-01-1968 | КМСУ | Закарпатська | СК Товариш | 120 | 23-03-2018 |
212 | Янчук Юлія | Ж | 23-12-1992 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 120 | 23-03-2018 |
213 | Яцкулинець Дмитро | Ч | 23-01-2001 | КМСУ | Закарпатська | КСО Максимум | 60 | 23-03-2018 |
214 | Бабійчук Людмила | Ж | 26-05-1966 | ІІ | Запорізька | | 120 | 11-03-2018 |
215 | Безручко Володимир Нікифорович | Ч | 07-06-1948 | І-ю | Запорізька | Моторсіч | 30 | 17-12-2018 |
216 | Бутаков Юрій Миколайович | Ч | 06-10-1950 | І | Запорізька | Моторсіч | 60 | 11-03-2018 |
217 | Васильєв Анатолій Іванович | Ч | 17-07-1948 | ІІ | Запорізька | Моторсіч | 30 | 17-12-2018 |
218 | Васютін Володимир Володимирович | Ч | 22-11-1950 | | Запорізька | | 60 | 11-03-2018 |
219 | Вороненко Володимир Іванович | Ч | 12-04-1952 | ІІ | Запорізька | | 60 | 11-03-2018 |
220 | Вороненко Наталія Петрівна | Ж | 13-07-1967 | | Запорізька | | 120 | 11-03-2018 |
221 | Гордієнко Олег Васильович | Ч | 12-05-1964 | І | Запорізька | Моторсіч | 120 | 11-03-2018 |
222 | Горіла Софія | Ж | 17-07-2002 | І-ю | Запорізька | ЗОЦТКУМ | 60 | 11-03-2018 |
223 | Іванчук Володимир Іванович | Ч | 30-05-1949 | І | Запорізька | Ікар | 60 | 11-03-2018 |
224 | Клименко Алла Петрівна | Ж | 18-11-1956 | б/р | Запорізька | | 60 | 11-03-2018 |
225 | Клименко Володимир Іванович | Ч | 01-03-1958 | | Запорізька | | 60 | 11-03-2018 |
226 | Кошова Валентина | Ж | 03-04-1950 | ІІ | Запорізька | Фіолент | 60 | 19-03-2018 |
227 | Кошовий Юрій | Ч | 28-04-1950 | ІІ | Запорізька | Фіолент | 60 | 19-03-2018 |
228 | Кучер Виктория | Ж | 25-03-1970 | б/р | Запорізька | ЗОЦТКУМ | 120 | 11-03-2018 |
229 | Кучерук Андрій Андрійович | Ч | 10-12-1955 | б/р | Запорізька | | 60 | 11-03-2018 |
230 | Левченко Зоя | Ж | 27-01-1955 | ІІІ | Запорізька | Моторсіч | 60 | 11-03-2018 |
231 | Листопадский Анатолий | Ч | 16-11-1946 | ІІ | Запорізька | Моторсіч | 30 | 11-03-2018 |
232 | Лозовий Анатолій Степанович | Ч | 04-03-1939 | І | Запорізька | | 30 | 11-03-2018 |
233 | Лукьянова Наталья | Ж | 28-01-1957 | ІІІ | Запорізька | Моторсіч | 120 | 11-03-2018 |
234 | Мартынова Светлана | Ж | 24-02-1984 | КМСУ | Запорізька | | 120 | 11-03-2018 |
235 | Марченко Надія Павлівна | Ж | 23-10-1946 | І | Запорізька | Моторсіч | 30 | 11-03-2018 |
236 | Махонько Євген Іванович | Ч | 22-08-1939 | ІІ | Запорізька | Моторсіч | 30 | 11-03-2018 |
237 | Мітусов Володимир Васильович | Ч | 07-06-1956 | | Запорізька | | 60 | 11-03-2018 |
238 | Мітусова Тетяна Миколаївна | Ж | 09-06-1958 | КМСУ | Запорізька | | 60 | 11-03-2018 |
239 | Овечкин Юрій Миколайович | Ч | 04-03-1962 | ІІ | Запорізька | Моторсіч | 120 | 11-03-2018 |
240 | Овечкина Ольга | Ж | 18-03-1964 | ІІІ | Запорізька | Моторсіч | 120 | 11-03-2018 |
241 | Паленко Ольга Юріївна | Ж | 16-11-1962 | І | Запорізька | Моторсіч | 120 | 11-03-2018 |
242 | Перевалова Тетяна | Ж | 24-08-1986 | МСУ | Запорізька | | 120 | 11-03-2018 |
243 | Рясна Любов | Ж | 02-02-1950 | КМСУ | Запорізька | Ікар | 60 | 11-03-2018 |
244 | Свірідова Євгенія | Ж | 31-03-1978 | ІІ | Запорізька | | 120 | 11-03-2018 |
245 | Семисинов Михайло | Ч | 24-10-1944 | ІІ | Запорізька | Моторсіч | 30 | 11-03-2018 |
246 | Троян Олексій Павлович | Ч | 30-03-1955 | КМСУ | Запорізька | Моторсіч | 60 | 11-03-2018 |
247 | Фесенко Станіслав | Ч | 20-06-1945 | ІІІ | Запорізька | Моторсіч | 30 | 11-03-2018 |
248 | Хоруженко Галина Петрівна | Ж | 09-01-1953 | ІІ | Запорізька | | 60 | 11-03-2018 |
249 | Хоруженко Леонид | Ч | 07-04-1948 | І | Запорізька | | 30 | 11-03-2018 |
250 | Храпун Ірина Григорівна | Ж | 22-01-1960 | І | Запорізька | Моторсіч | 120 | 11-03-2018 |
251 | Чепур Олександр Володимирович | Ч | 18-08-1959 | б/р | Запорізька | | 120 | 11-03-2018 |
252 | Шерембей Борис | Ч | 13-02-1937 | ІІІ | Запорізька | Моторсіч | 30 | 11-03-2018 |
253 | Баран Світлана Василівна | Ж | 02-04-2004 | І-ю | Івано-Франківська | Азимут | 30 | 19-03-2018 |
254 | Барнич Катерина | Ж | 19-02-2002 | І | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
255 | Бачинський Віктор | Ч | 02-08-1972 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 120 | 19-03-2018 |
256 | Безрукий Павло | Ч | 01-09-2001 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
257 | Буджак Василь | Ч | 22-01-1961 | ІІІ | Івано-Франківська | Азимут | 120 | 16-03-2018 |
258 | Веляник Ігор | Ч | 05-07-2001 | ІІ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
259 | Галатин Олег | Ч | 09-12-2004 | І | Івано-Франківська | Азимут | 30 | 16-03-2018 |
260 | Гринів Руслана Василівна | Ж | 01-01-1988 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
261 | Гринцак Адріана | Ж | 11-12-2003 | І | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
262 | Гудак Марія | Ж | 22-09-1993 | МСУ | Івано-Франківська | Азимут | 120 | 16-03-2018 |
263 | Гудз Андрій | Ч | 15-03-1995 | МСУ | Івано-Франківська | Азимут | 120 | 16-03-2018 |
264 | Гузоватий Володимир Ярославович | Ч | 20-08-1980 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
265 | Гузоватий Ярослав | Ч | 17-03-1948 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
266 | Гутак Михайло Михайлович | Ч | 18-03-1969 | МСУ | Івано-Франківська | Азимут | 120 | 16-03-2018 |
267 | Добровольська Ірина | Ж | 01-01-2004 | ІІ-ю | Івано-Франківська | Азимут | 30 | 19-03-2018 |
268 | Івасик Мар’ян | Ч | 10-05-2001 | ІІ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
269 | Келебай Ірина Володимирівна | Ж | 25-11-2004 | І-ю | Івано-Франківська | Азимут | 30 | 19-03-2018 |
270 | Кецик Олександр | Ч | 01-01-2003 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
271 | Козачинський Олександр | Ч | 23-05-1988 | МСУ | Івано-Франківська | Азимут | 120 | 16-03-2018 |
272 | Коник Назар | Ч | 18-01-2004 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 30 | 16-03-2018 |
273 | Костів Ірина Ярославівна | Ж | 25-11-2002 | І-ю | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 19-03-2018 |
274 | Коструб Максим | Ч | 27-05-2002 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
275 | Крисаченко Людмила | Ж | 01-01-2001 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
276 | Курик Василь | Ч | 08-02-2000 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
277 | Левицький Назар | Ч | 02-08-2000 | КМСУ | Івано-Франківська | KSO”IF-Deaf” | 60 | 16-03-2018 |
278 | Лилак Наталія Петрівна | Ж | 06-10-2003 | І-ю | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 19-03-2018 |
279 | Лукасевич Вікторія | Ж | 19-05-1989 | МСУ | Івано-Франківська | | 60 | 16-03-2018 |
280 | Луців Олександр Романович | Ч | 27-05-2003 | І-ю | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 19-03-2018 |
281 | Мазур Вікторія | Ж | 14-06-2002 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
282 | Маршалок Любомир Васильович | Ч | 21-07-2003 | І-ю | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 19-03-2018 |
283 | Мельник Михайло Петрович | Ч | 13-11-2002 | ІІ-ю | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 19-03-2018 |
284 | Мельник Наталія Іванівна | Ж | 10-10-1982 | МСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
285 | Моспан Сергій | Ч | 19-10-1993 | МСУ | Івано-Франківська | ГО ”Калуш біжи” | 120 | 16-03-2018 |
286 | Німчук Іван | Ч | 11-12-1980 | МСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
287 | Палагнюк Наталія | Ж | 12-07-1963 | ІІІ | Івано-Франківська | Азимут | 120 | 16-03-2018 |
288 | Паньків Любов Федорівна | Ж | 02-04-1976 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
289 | Плібінська Софія | Ж | 01-01-2003 | ІІ-ю | Івано-Франківська | Азимут | 30 | 16-03-2018 |
290 | Попович Юлія | Ж | 12-11-2004 | І-ю | Івано-Франківська | Азимут | 30 | 16-03-2018 |
291 | Порайко Тарас | Ч | 03-04-2001 | ІІ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 19-03-2018 |
292 | Пшепінда Роман | Ч | 06-08-2004 | ІІ-ю | Івано-Франківська | | 30 | 16-03-2018 |
293 | Ренкас Анна Олександрівна | Ж | 05-06-2004 | І-ю | Івано-Франківська | Азимут | 30 | 19-03-2018 |
294 | Скородинська Діана | Ж | 05-01-2002 | КМСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
295 | Строчук Галина | Ж | 26-07-1977 | МСУ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
296 | Строчук Аліна | Ж | 13-01-2004 | І-ю | Івано-Франківська | Азимут | 30 | 16-03-2018 |
297 | Судик Анастасія | Ж | 05-01-2003 | ІІ | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 19-03-2018 |
298 | Трошко Назар | Ч | 06-02-2004 | І-ю | Івано-Франківська | KSO”IF-Deaf” | 30 | 16-03-2018 |
299 | Федосеєнко Володимир | Ч | 02-09-1998 | МСУ | Івано-Франківська | KSO”IF-Deaf” | 60 | 16-03-2018 |
300 | Фодчук Василь Миколайович | Ч | 04-11-1963 | | Івано-Франківська | | 60 | 16-03-2018 |
301 | Худяк Олександр | Ч | 04-09-2001 | І | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
302 | Чуревич Вадим | Ч | 11-05-2002 | ІІ | Івано-Франківська | KSO”IF-Deaf” | 60 | 16-03-2018 |
303 | Якимечко Катерина | Ж | 13-04-2003 | І | Івано-Франківська | Азимут | 60 | 16-03-2018 |
304 | Якимечко Микола | Ч | 04-02-1977 | б/р | Івано-Франківська | ГО ”Калуш біжи” | 120 | 19-03-2018 |
305 | Анопко Нікіта | Ч | 21-05-1999 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 02-01-2018 |
306 | Березовський Василь Анатолійович | Ч | 06-08-1970 | МСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 02-01-2018 |
307 | Войтанік Денис | Ч | 16-03-1999 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 15-02-2018 |
308 | Ворчило Олена | Ж | 24-05-1997 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 01-05-2018 |
309 | Гичко Віталій | Ч | 22-03-1995 | МСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 15-02-2018 |
310 | Гнєдов Володимир | Ч | 06-06-1970 | КМСУ | Київська | Оболонь-орієнт | 120 | 02-01-2018 |
311 | Гощенко Ігор | Ч | 15-12-2004 | І-ю | Київська | Лідер-тур | 30 | 15-02-2018 |
312 | Дідик Віталій | Ч | 20-04-1988 | ІІ | Київська | | 120 | 29-12-2017 |
313 | Звягін Микита | Ч | 22-03-2000 | КМСУ | Київська | Kiev Region | 60 | 16-03-2018 |
314 | Клочков Олег | Ч | 25-05-1975 | б/р | Київська | | 120 | 16-03-2018 |
315 | Князев-Шевчук Артем | Ч | 09-04-2001 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 60 | 15-02-2018 |
316 | Кобець Світлана | Ж | 26-04-1999 | МСУ | Київська | Kiev Region | 120 | 02-01-2018 |
317 | Колосов Олег | Ч | 14-12-1983 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 16-03-2018 |
318 | Кривда Степан Іванович | Ч | 05-01-1995 | ІІ | Київська | | 120 | 29-12-2017 |
319 | Купрієць Антон | Ч | 04-05-1985 | МСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 20-02-2018 |
320 | Куцан Дмитро | Ч | 29-04-1999 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 15-02-2018 |
321 | Литвиненко Олександра | Ж | 21-01-2004 | І-ю | Київська | Лідер-тур | 30 | 15-02-2018 |
322 | Маринченко Мар’яна Василівна | Ж | 05-03-1989 | КМСУ | Київська | | 120 | 29-12-2017 |
323 | Матвеєва Ірина | Ж | 02-07-2004 | І | Київська | Kiev Region | 30 | 15-02-2018 |
324 | Матяш Вячеслав | Ч | 20-05-1998 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 02-01-2018 |
325 | Машков Ілля | Ч | 14-06-2003 | КМСУ | Київська | Kiev Region | 60 | 15-02-2018 |
326 | Москаленко Дар’я | Ж | 28-04-1996 | МСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 20-02-2018 |
327 | Мурзін Олександр | Ч | 25-03-1976 | КМСУ | Київська | СК ”Сіріус” | 120 | 20-02-2018 |
328 | Мучак Олег | Ч | 22-04-2001 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 60 | 15-02-2018 |
329 | Ноговіцина Юлія | Ж | 05-03-1981 | ІІІ | Київська | СІРІУС | 120 | 20-02-2018 |
330 | Пивовар Олександр | Ч | 02-03-1956 | ІІ | Київська | Kiev Region | 60 | 16-03-2018 |
331 | Подгаєцький Андрій | Ч | 20-06-1975 | МСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 02-01-2018 |
332 | Поляниця Ольга | Ж | 14-10-1997 | МСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 02-01-2018 |
333 | Поляниця Станіслав | Ч | 30-12-1998 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 02-01-2018 |
334 | Прокопенко Дарина | Ж | 27-09-1992 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 16-03-2018 |
335 | Прокопенко Максим | Ч | 22-04-1998 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 16-03-2018 |
336 | Савченко Тетяна | Ж | 20-05-2000 | КМСУ | Київська | Лідер-тур | 60 | 16-03-2018 |
337 | Савчук Віталій | Ч | 26-08-2004 | ІІ-ю | Київська | Лідер-тур | 30 | 15-02-2018 |
338 | Сєрікова Владислава | Ж | 26-08-2003 | КМСУ | Київська | Kiev Region | 60 | 15-02-2018 |
339 | Сікора Юрій Адамович | Ч | 30-03-1968 | ІІ | Київська | | 120 | 29-12-2017 |
340 | Татарніков Михайло | Ч | 02-08-2004 | І-ю | Київська | Kiev Region | 30 | 15-02-2018 |
341 | Теремецький Тимофій | Ч | 08-09-2002 | КМСУ | Київська | Kiev Region | 60 | 15-02-2018 |
342 | Тимощук Марія | Ж | 07-01-1998 | МСУ | Київська | Kiev Region | 120 | 02-01-2018 |
343 | Трохимчук Юлія | Ж | 24-10-2001 | КМСУ | Київська | Kiev Region | 60 | 15-02-2018 |
344 | Шеремет Олександр | Ч | 08-11-1984 | МСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 21-03-2018 |
345 | Щукін Костянтин | Ч | 20-05-1992 | МСУ | Київська | Лідер-тур | 120 | 02-01-2018 |
346 | Яценко Володимир | Ч | 01-03-2004 | І-ю | Київська | Kiev Region | 30 | 15-02-2018 |
347 | Азімбаєва Валерія | Ж | 04-07-2003 | ІІІ | Луганська | Север | 60 | 16-03-2018 |
348 | Гузь Любов Олексіївна | Ж | 13-06-1956 | І | Луганська | | 60 | 16-03-2018 |
349 | Дацко Єлізар | Ч | 04-02-2004 | І-ю | Луганська | Север | 30 | 16-03-2018 |
350 | Дрітова Тетяна | Ж | 23-04-1951 | ІІІ | Луганська | Горизонт-АМК | 60 | 16-03-2018 |
351 | Колмичек Дар’я | Ж | 27-01-2003 | ІІ | Луганська | Север | 60 | 16-03-2018 |
352 | Колмичек Ірина | Ж | 22-04-1967 | ІІІ | Луганська | Север | 120 | 16-03-2018 |
353 | Колмичек Олексій | Ч | 21-03-1967 | І | Луганська | Север | 120 | 16-03-2018 |
354 | Коновалов Олексій | Ч | 18-03-2001 | КМСУ | Луганська | Север | 60 | 16-03-2018 |
355 | Коновалов Сергій | Ч | 12-06-1968 | І | Луганська | Север | 120 | 16-03-2018 |
356 | Коропова Вікторія | Ж | 10-12-2003 | І-ю | Луганська | | 60 | 16-03-2018 |
357 | Костін Олексій | Ч | 09-01-2004 | І-ю | Луганська | | 30 | 16-03-2018 |
358 | Костіна Олена | Ж | 28-03-1972 | МСУ | Луганська | Север | 120 | 16-03-2018 |
359 | Котляр Поліна | Ж | 31-01-1999 | КМСУ | Луганська | Север | 120 | 16-03-2018 |
360 | Куценко Дар’я | Ж | 26-07-2003 | І | Луганська | Север | 60 | 16-03-2018 |
361 | Куценко Олена | Ж | 23-09-1971 | КМСУ | Луганська | Север | 120 | 16-03-2018 |
362 | Онопко Данил | Ч | 01-01-2002 | КМСУ | Луганська | Север | 60 | 16-03-2018 |
363 | Оруджева Софія | Ж | 20-08-2004 | ІІІ | Луганська | Север | 30 | 16-03-2018 |
364 | Павленко Виталий | Ч | 04-10-1983 | КМСУ | Луганська | Север | 120 | 20-03-2018 |
365 | Поліщук Валерій | Ч | 01-01-1964 | ІІІ | Луганська | Горизонт-АМК | 120 | 16-03-2018 |
366 | Поліщук Галина | Ж | 01-01-1964 | ІІІ | Луганська | Горизонт-АМК | 120 | 16-03-2018 |
367 | Половінко Світлана | Ж | 09-04-1962 | КМСУ | Луганська | Север | 120 | 16-03-2018 |
368 | Пузанов Кирило | Ч | 25-07-2000 | КМСУ | Луганська | Север | 60 | 16-03-2018 |
369 | Раєвський Сергій | Ч | 07-02-1983 | КМСУ | Луганська | Север | 120 | 20-03-2018 |
370 | Сорока Михайло | Ч | 24-01-2004 | І-ю | Луганська | Север | 30 | 16-03-2018 |
371 | Тарабановська Наталія Юріївна | Ж | 08-10-1980 | МСУ | Луганська | Горизонт-АМК | 120 | 16-03-2018 |
372 | Уткін Дмитро | Ч | 22-02-2000 | І | Луганська | Север | 60 | 16-03-2018 |
373 | Шуняков Володимир Анатолійович | Ч | 05-12-1957 | МСУ | Луганська | | 60 | 16-03-2018 |
374 | Шур Юрій Олексанрович | Ч | 04-12-1953 | ІІІ | Луганська | Горизонт-АМК | 60 | 16-03-2018 |
375 | Яшнік Данило | Ч | 02-05-2003 | ІІ-ю | Луганська | Сєвєродонецька ДЮСШ | 60 | 16-03-2018 |
376 | Бабич Максим | Ч | 24-04-1998 | КМСУ | Львівська | НАСВ | 120 | 15-02-2018 |
377 | Бабич Сергій | Ч | 21-04-1983 | МСУ | Львівська | LeO-Team | 120 | 29-12-2017 |
378 | Багрій Олег | Ч | 14-05-1993 | КМСУ | Львівська | LeO-Team | 120 | 22-03-2018 |
379 | Бадан Юрій | Ч | 11-04-1994 | МСУ | Львівська | НАСВ, LeO-Team | 120 | 29-12-2017 |
380 | Борис Роман | Ч | 17-07-1999 | І | Львівська | НАСВ, LeO-Team | 240 | 12-04-2018 |
381 | Валявка Володимир | Ч | 28-07-1974 | КМСУ | Львівська | | 120 | 20-03-2018 |
382 | Волинська Надія | Ж | 18-04-1984 | | Львівська | OK Orion | 120 | 20-03-2018 |
383 | Вус Ярослав | Ч | 01-01-1996 | І | Львівська | НАСВ | 120 | 22-03-2018 |
384 | Голомовза Вероніка | Ж | 01-01-2000 | ІІ | Львівська | НАСВ | 120 | 20-03-2018 |
385 | Давиденко Тетяна | Ж | 17-12-1994 | КМСУ | Львівська | LeO-Team | 120 | 20-03-2018 |
386 | Камінська Орися | Ж | 12-06-2000 | І | Львівська | | 60 | 20-03-2018 |
387 | Карпенко Юлія | Ж | 03-08-1994 | МСУ | Львівська | LeO-Team | 120 | 29-12-2017 |
388 | Карплюк Михайло | Ч | 10-06-2002 | ІІ | Львівська | | 60 | 20-03-2018 |
389 | Кецкало Олександр | Ч | 01-01-1999 | ІІ | Львівська | | 120 | 28-03-2018 |
390 | Косміна Юля | Ж | 01-01-2003 | І-ю | Львівська | | 60 | 20-03-2018 |
391 | Кратов Олександр | Ч | 31-03-1985 | МСМК | Львівська | OK Orion | 120 | 20-03-2018 |
392 | Маланчук Надія | Ж | 02-06-2001 | І | Львівська | | 60 | 20-03-2018 |
393 | Мартинів Юля | Ж | 01-01-2003 | І-ю | Львівська | | 60 | 21-03-2018 |
394 | Матвіїв Ірина | Ж | 16-12-1994 | КМСУ | Львівська | | 120 | 21-03-2018 |
395 | Муханова Христина | Ж | 27-02-2001 | І | Львівська | | 60 | 15-02-2018 |
396 | Нікітюк Павло | Ч | 01-01-2000 | КМСУ | Львівська | НАСВ, LeO-Team | 60 | 15-02-2018 |
397 | Новак Аня | Ж | 01-01-1996 | ІІ | Львівська | НАСВ | 120 | 15-02-2018 |
398 | Пажух Роксолана Петрівна | Ж | 08-12-1991 | б/р | Львівська | | 120 | 29-12-2017 |
399 | Пажух Ярослав | Ч | 14-12-1990 | МСУ | Львівська | LeO-Team | 120 | 29-12-2017 |
400 | Рузак Сергій | Ч | 01-01-1998 | КМСУ | Львівська | НАСВ, LeO-Team | 120 | 15-02-2018 |
401 | Сапрун Назар | Ч | 27-10-2004 | І-ю | Львівська | | 30 | 15-02-2018 |
402 | Семприх Андріан | Ч | 04-12-2004 | ІІ-ю | Львівська | | 30 | 20-03-2018 |
403 | Скрипка Юрій | Ч | 18-03-1999 | КМСУ | Львівська | НАСВ, LeO-Team | 120 | 20-03-2018 |
404 | Ткаченко Дмитро | Ч | 01-01-1999 | І | Львівська | НАСВ, LeO-Team | 120 | 15-02-2018 |
405 | Трач Денис | Ч | 01-01-2000 | КМСУ | Львівська | НАСВ, LeO-Team | 60 | 15-02-2018 |
406 | Федорова Олена | Ж | 02-04-1992 | МСУ | Львівська | LeO-Team | 120 | 29-12-2017 |
407 | Чень Петро | Ч | 02-07-1998 | КМСУ | Львівська | | 120 | 15-02-2018 |
408 | Чепіль Роман | Ч | 08-02-1968 | КМСУ | Львівська | LeO-Team | 120 | 15-02-2018 |
409 | Чос Дарина | Ж | 02-03-2004 | ІІ-ю | Львівська | | 30 | 20-03-2018 |
410 | Шешацький Максим | Ч | 01-01-1999 | І | Львівська | НАСВ, LeO-Team | 120 | 20-03-2018 |
411 | Яхімець Андрій | Ч | 09-12-2000 | І | Львівська | | 60 | 20-03-2018 |
412 | Баглик Олена | Ж | 25-05-1967 | КМСУ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
413 | Балась Максим | Ч | 26-12-1985 | КМСУ | м.Київ | Кіслород+ | 120 | 20-03-2018 |
414 | Безкоровайний Андрій | Ч | 23-07-1995 | КМСУ | м.Київ | КСО Orienta | 120 | 20-03-2018 |
415 | Бендас Олександр | Ч | 21-05-1977 | І | м.Київ | КСО Orienta | 120 | 20-03-2018 |
416 | Бенке Артур | Ч | 06-01-1972 | КМСУ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
417 | Білошицький Віктор Миколайович | Ч | 03-03-1961 | КМСУ | м.Київ | МТК Зелеста | 60 | 20-03-2018 |
418 | Білошицький Сергій | Ч | 23-04-1991 | КМСУ | м.Київ | МТК Зелеста | 120 | 20-03-2018 |
419 | Білякова Анастасія | Ж | 02-01-2003 | КМСУ | м.Київ | Север | 60 | 20-03-2018 |
420 | Благій Віра | Ж | 09-12-1989 | КМСУ | м.Київ | Славутич | 120 | 20-03-2018 |
421 | Бобровський Олександр | Ч | 09-08-1954 | ІІ | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
422 | Бондаренко Максим | Ч | 01-11-2000 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
423 | Бриндак Євгеній | Ч | 10-12-1999 | КМСУ | м.Київ | МТК Зелеста | 120 | 20-03-2018 |
424 | Вайтишин Олексій | Ч | 25-07-2000 | І | м.Київ | Бембі | 60 | 22-03-2018 |
425 | Видиборець Юрій | Ч | 29-06-1999 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
426 | Віхтюк Микола | Ч | 11-02-1982 | І | м.Київ | МТК Зелеста | 240 | 18-09-2018 |
427 | Власов Владислав | Ч | 23-08-2004 | ІІІ-ю | м.Київ | Нептур | 30 | 22-03-2018 |
428 | Гавриленко Віталій | Ч | 29-07-1978 | МСУ | м.Київ | | 120 | 20-03-2018 |
429 | Гавриленко Лідія | Ж | 17-12-1955 | І | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
430 | Гераськін Сергій | Ч | 05-04-1977 | ІІ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
431 | Глушенков Віталій | Ч | 09-09-1968 | КМСУ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
432 | Горбунова Тетяна | Ж | 06-08-1949 | І | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
433 | Городинець Артем | Ч | 02-03-1990 | б/р | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
434 | Грязев Богдан | Ч | 21-05-2001 | КМСУ | м.Київ | | 60 | 13-03-2018 |
435 | Гусак Тетяна Володимирівна | Ж | 08-05-2000 | КМСУ | м.Київ | Лідер-спорт | 60 | 20-03-2018 |
436 | Дибань Катерина | Ж | 01-01-2003 | І-ю | м.Київ | Кіслород+ | 60 | 20-03-2018 |
437 | Дмитрук Олександр | Ч | 18-08-1981 | МСУ | м.Київ | МТК Зелеста | 240 | 18-09-2018 |
438 | Доценко Олена | Ж | 16-11-1987 | МСУ | м.Київ | Север | 120 | 20-03-2018 |
439 | Дружинін Влад | Ч | 13-01-2004 | КМСУ | м.Київ | Север | 30 | 20-03-2018 |
440 | Дружинін В’ячеслав | Ч | 12-06-1971 | І | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
441 | Дуднік Анна | Ж | 15-12-1992 | КМСУ | м.Київ | Кіслород+ | 120 | 20-03-2018 |
442 | Дуднік Ілля | Ч | 30-05-1991 | КМСУ | м.Київ | Кіслород+ | 120 | 20-03-2018 |
443 | Дуднік Світлана | Ж | 01-03-1998 | КМСУ | м.Київ | Кіслород+ | 120 | 20-03-2018 |
444 | Єгер Андрій | Ч | 15-01-1962 | І | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
445 | Єрмак Олександра | Ж | 09-12-2002 | І | м.Київ | МТК Зелеста | 60 | 20-03-2018 |
446 | Єфименко Анна | Ж | 20-01-1994 | КМСУ | м.Київ | Север | 120 | 20-03-2018 |
447 | Єфименко Леся | Ж | 15-10-1952 | І | м.Київ | МТК Зелеста | 60 | 20-03-2018 |
448 | Єфіменко Олександр Володимирович | Ч | 15-06-1976 | КМСУ | м.Київ | МТК Зелеста | 60 | 20-03-2018 |
449 | Завізіон Матвiй | Ч | 18-10-2003 | І-ю | м.Київ | Север | 60 | 22-03-2018 |
450 | Закревская Софья | Ж | 10-01-1942 | ІІ | м.Київ | О-клуб | 30 | 20-03-2018 |
451 | Залєсов Олександр | Ч | 25-08-1960 | І | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
452 | Залєсова Наталія | Ж | 23-02-1959 | КМСУ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
453 | Заярна Діана | Ж | 16-08-2004 | ІІ-ю | м.Київ | Кіслород+ | 30 | 20-03-2018 |
454 | Зікєєва Єва | Ж | 05-12-2004 | ІІ-ю | м.Київ | Кіслород+ | 30 | 20-03-2018 |
455 | Іванов Володимир | Ж | 27-04-1951 | ІІІ | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
456 | Калінкін Олександр Борисович | Ч | 09-02-1974 | МСУ | м.Київ | Лідер-тур | 120 | 20-03-2018 |
457 | Каліш Ростислав | Ч | 24-12-2004 | ІІ-ю | м.Київ | Нептур | 30 | 22-03-2018 |
458 | Кальченко Катерина | Ж | 02-03-2004 | І | м.Київ | Славутич | 30 | 20-03-2018 |
459 | Карабінович Олександр | Ч | 08-01-2003 | І-ю | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
460 | Касянчук Олександр | Ч | 05-10-2003 | ІІ-ю | м.Київ | Кіслород+ | 60 | 20-03-2018 |
461 | Кисаков Дмитро | Ч | 17-09-1979 | | м.Київ | | 120 | 22-03-2018 |
462 | Кисакова Ольга | Ж | 04-02-1985 | | м.Київ | | 120 | 22-03-2018 |
463 | Кір’янов Віктор | Ч | 12-04-1959 | ІІ | м.Київ | Оріон м.Київ | 120 | 20-03-2018 |
464 | Коба Олексій | Ч | 29-05-1971 | І | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
465 | Коваленко Владислав | Ч | 08-08-2004 | І-ю | м.Київ | Кіслород+ | 30 | 21-03-2018 |
466 | Ковтун Вячеслав | Ч | 19-05-1997 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
467 | Ковтуненко Володимир | Ч | 03-04-1976 | КМСУ | м.Київ | | 120 | 20-03-2018 |
468 | Крімцева Аліна | Ж | 13-03-1995 | МСУ | м.Київ | | 120 | 20-03-2018 |
469 | Кудрін Володимир Борисович | Ч | 29-12-1962 | КМСУ | м.Київ | Оріон м.Київ | 120 | 16-03-2018 |
470 | Кутова Наталія | Ж | 08-10-1983 | І | м.Київ | КСО Orienta | 120 | 20-03-2018 |
471 | Кутовий Артур | Ч | 15-12-2004 | І | м.Київ | КСО Orienta | 30 | 20-03-2018 |
472 | Кучеренко Дар’я | Ж | 19-05-2004 | І-ю | м.Київ | Кіслород+ | 30 | 20-03-2018 |
473 | Лаврик Олег Анатолійович | Ч | 02-10-1965 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
474 | Лаврик Тетяна Василівна | Ж | 12-04-1967 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
475 | Лагута Вадим | Ч | 07-09-2001 | КМСУ | м.Київ | Север | 60 | 20-03-2018 |
476 | Лазаренко Ярослав | Ч | 25-03-2004 | І-ю | м.Київ | Север | 30 | 20-03-2018 |
477 | Левицька Алла | Ж | 24-05-1957 | ІІІ | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
478 | Летичевський Олександр | Ч | 31-01-1960 | І | м.Київ | О-клуб | 300 | 23-04-2018 |
479 | Лукацький Євгеній | Ч | 20-03-1998 | КМСУ | м.Київ | Бембі | 120 | 22-03-2018 |
480 | Лянгузова Аліна | Ж | 06-02-1999 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
481 | Мазур Михайло | Ч | 11-11-1982 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
482 | Макодзеба Марія | Ж | 27-08-1986 | КМСУ | м.Київ | Лідер-тур | 120 | 20-03-2018 |
483 | Мамай Павло | Ч | 23-12-2016 | КМСУ | м.Київ | | 60 | 20-03-2018 |
484 | Марич Костянтин | Ч | 26-11-1985 | МСУ | м.Київ | Лідер-тур | 120 | 20-03-2018 |
485 | Масловський Михайло | Ч | 29-12-2001 | І-ю | м.Київ | Лідер-тур | 60 | 20-03-2018 |
486 | Матвєєв Володимир Дмитрович | Ч | 25-01-1983 | ІІ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
487 | Мащенко Єлизавета | Ж | 26-09-2003 | ІІІ | м.Київ | Лідер-тур | 60 | 20-03-2018 |
488 | Мелешко Антон | Ч | 25-11-1982 | ІІ | м.Київ | Север | 120 | 21-03-2018 |
489 | Мельник Яна | Ж | 15-06-1984 | МСМК | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
490 | Михайличенко Олександр | Ч | 07-03-1960 | І | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
491 | Міончинська Леся | Ж | 17-09-1984 | І | м.Київ | Оріон м.Київ | 120 | 07-02-2018 |
492 | Нагорський Віктор | Ч | 27-08-1936 | І | м.Київ | МТК Зелеста | 60 | 20-08-2018 |
493 | Наровлянська Марина | Ж | 30-06-1973 | МСУ | м.Київ | Бембі | 120 | 22-03-2018 |
494 | Наровлянський Олександр | Ч | 06-10-1963 | КМСУ | м.Київ | Нептур | 120 | 22-03-2018 |
495 | Насіковський Олександр | Ч | 03-08-1974 | ІІ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
496 | Неільчук Юрій Васильович | Ч | 20-04-1991 | ІІІ | м.Київ | Славутич | 120 | 20-03-2018 |
497 | Ніколаєнко Лілія | Ж | 13-08-1990 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
498 | Ніколаєнко Руслан | Ч | 27-12-1988 | МСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
499 | Олексієнко Анастасія | Ж | 01-01-2004 | І-ю | м.Київ | Лідер-тур | 30 | 20-03-2018 |
500 | Ососкало Павло Павлови | Ч | 02-07-1991 | ІІІ | м.Київ | Славутич | 120 | 20-03-2018 |
501 | Панченко Анастасія | Ж | 01-01-2004 | ІІІ-ю | м.Київ | Нептур | 30 | 22-03-2018 |
502 | Панюкова Анастасія | Ж | 18-10-2002 | І | м.Київ | Север | 60 | 20-03-2018 |
503 | Парубець Валерія | Ж | 14-04-2004 | І | м.Київ | Славутич | 30 | 20-03-2018 |
504 | Пархоменко В’ячеслав | Ч | 06-08-1959 | МСУ | м.Київ | Славутич | 120 | 11-02-2018 |
505 | Пащенко Крiстiна | Ж | 15-09-2004 | І-ю | м.Київ | Север | 30 | 20-03-2018 |
506 | Петров Олександр | Ч | 03-12-1963 | КМСУ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
507 | Петрова Ніна Миколаївна | Ж | 22-01-1960 | МСУ | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
508 | Піддубний Михайло | Ч | 18-09-2001 | КМСУ | м.Київ | Kiev Region | 60 | 07-03-2018 |
509 | Пітірімова Олена | Ж | 18-11-1990 | МСУ | м.Київ | Славутич | 120 | 30-12-2017 |
510 | Піць Віталій Іванович | Ч | 17-06-1998 | ІІІ | м.Київ | Славутич | 120 | 20-03-2018 |
511 | Погребняк Карина | Ж | 02-07-2001 | КМСУ | м.Київ | Лідер-тур | 60 | 20-03-2018 |
512 | Подпрятов Григорій Васильович | Ч | 18-12-2002 | ІІІ-ю | м.Київ | МТК Зелеста | 60 | 20-03-2018 |
513 | Поєнко Андрій Віталійович | Ч | 07-12-2001 | КМСУ | м.Київ | Лідер-тур | 60 | 20-03-2018 |
514 | Познаєва Ольга | Ж | 07-07-1953 | б/р | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
515 | Расько Юрій | Ч | 28-11-1984 | КМСУ | м.Київ | | 120 | 20-03-2018 |
516 | Рибаков Олександр | Ч | 20-02-1981 | КМСУ | м.Київ | Славутич | 120 | 20-03-2018 |
517 | Рибченко Людмила Олександрівна | Ж | 09-08-1997 | МСУ | м.Київ | Лідер-тур | 120 | 20-03-2018 |
518 | Робак Володимир | Ч | 19-08-1952 | МСУ | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
519 | Романов Георгій | Ч | 24-01-1996 | МСУ | м.Київ | Лідер-тур | 120 | 20-03-2018 |
520 | Рудик Інна | Ж | 12-02-1993 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
521 | Рудич Людмила Василівна | Ж | 22-04-1963 | КМСУ | м.Київ | Оріон м.Київ | 120 | 20-03-2018 |
522 | Русенко Дмитро Олегович | Ч | 06-08-2002 | І | м.Київ | Лідер-тур | 60 | 20-03-2018 |
523 | Савченко Ніна | Ж | 28-09-1957 | І | м.Київ | | 60 | 20-03-2018 |
524 | Савчук Єлізавета | Ж | 06-09-2004 | І-ю | м.Київ | Нептур | 30 | 22-03-2018 |
525 | Санькін Олександр | Ч | 11-07-1977 | МСМК | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
526 | Сергієнко Дар’я | Ж | 05-02-2002 | КМСУ | м.Київ | Кіслород+ | 60 | 20-03-2018 |
527 | Сидоренко Андрій | Ч | 03-04-2002 | І | м.Київ | Север | 60 | 20-03-2018 |
528 | Сидоренко Артем | Ч | 08-02-1999 | МСУ | м.Київ | КДЮСШ | 120 | 20-03-2018 |
529 | Симонова Маргарита | Ж | 06-05-2004 | І | м.Київ | Славутич | 30 | 20-03-2018 |
530 | Сиротка Євгеній | Ч | 13-05-2004 | ІІ-ю | м.Київ | Нептур | 30 | 22-03-2018 |
531 | Сквірський Олексій | Ч | 14-01-1985 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
532 | Скотанюк Богдан | Ч | 01-01-2004 | ІІІ-ю | м.Київ | Нептур | 30 | 22-03-2018 |
533 | Славицька Олександра | Ж | 31-10-2003 | ІІІ | м.Київ | Север | 60 | 20-03-2018 |
534 | Стельмах Олена | Ж | 04-01-1995 | КМСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
535 | Стрижак Артем Олексійович | Ч | 31-03-1986 | МСУ | м.Київ | Лідер-тур | 120 | 20-03-2018 |
536 | Стрижак Кристина | Ж | 14-02-1989 | МСУ | м.Київ | Лідер-тур | 120 | 20-03-2018 |
537 | Стрижак Олена Анатоліївна | Ж | 07-10-1963 | | м.Київ | Лідер-тур | 60 | 20-03-2018 |
538 | Суренян Нвер | Ч | 18-06-1994 | МСУ | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
539 | Суркова Поліна | Ж | 14-12-2001 | КМСУ | м.Київ | Север | 60 | 20-03-2018 |
540 | Тараненко Нікіта | Ч | 30-05-2003 | І-ю | м.Київ | МТК Зелеста | 60 | 20-03-2018 |
541 | Ткаченко Василь Володимирович | Ч | 03-02-1971 | МСУ | м.Київ | О-клуб | 60 | 16-03-2018 |
542 | Трухан Ігор | Ч | 07-09-1962 | б/р | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
543 | Турлова Надія | Ж | 20-05-1958 | КМСУ | м.Київ | | 60 | 20-03-2018 |
544 | Тютюнникова Віра | Ж | 01-01-1946 | б/р | м.Київ | особисто | 30 | 20-03-2018 |
545 | Усенко Андрій | Ч | 18-12-1969 | КМСУ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
546 | Федосеева Ганна | Ж | 15-05-1993 | МСМК | м.Київ | Київська Русь | 60 | 20-03-2018 |
547 | Фокін Артем | Ч | 16-05-1980 | МСУ | м.Київ | Київська Русь | 120 | 20-03-2018 |
548 | Фокін Сергій | Ч | 27-02-1953 | КМСУ | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
549 | Холявко Євген | Ч | 13-06-1962 | КМСУ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
550 | Хоменко Іван | Ч | 11-06-1983 | КМСУ | м.Київ | НТУУ ”КПІ” | 120 | 20-03-2018 |
551 | Цирень Євгеній | Ч | 11-02-1987 | б/р | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
552 | Цымбаленко Наталья | Ж | 25-01-1964 | КМСУ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
553 | Чeбeраха Ольга | Ж | 13-06-1984 | КМСУ | м.Київ | Север | 120 | 21-03-2018 |
554 | Червінка Катерина Миколаївна | Ж | 13-04-1988 | ІІ | м.Київ | Оріон м.Київ | 120 | 20-03-2018 |
555 | Червінка Юрій | Ч | 30-01-1982 | ІІІ | м.Київ | Оріон м.Київ | 240 | 18-09-2018 |
556 | Черниш Євген Юрійович | Ч | 22-11-1962 | | м.Київ | О-клуб | 60 | 20-03-2018 |
557 | Черниш Ірина Євгенівна | Ж | 09-05-1996 | КМСУ | м.Київ | Лідер-спорт | 120 | 20-03-2018 |
558 | Черниш Тетяна Андріївна | Ж | 14-10-1969 | МСМК | м.Київ | Лідер-спорт | 120 | 20-03-2018 |
559 | Чимерис Георгій | Ч | 05-10-1972 | КМСУ | м.Київ | КСО Orienta | 120 | 20-03-2018 |
560 | Чумак Дмитро | Ч | 19-08-1981 | КМСУ | м.Київ | | 120 | 20-03-2018 |
561 | Шабанов Ігор | Ч | 26-03-1978 | ІІ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
562 | Шеренковська Олена | Ж | 22-05-1974 | ІІ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
563 | Шеренковський Олег | Ч | 16-02-1970 | ІІ | м.Київ | О-клуб | 120 | 20-03-2018 |
564 | Шмирко Богдана | Ж | 21-05-1999 | І | м.Київ | Лідер-тур | 120 | 20-03-2018 |
565 | Штельмах Максим | Ч | 04-08-1978 | МСУ | м.Київ | | 120 | 20-03-2018 |
566 | Щербакова Альона | Ж | 09-04-1992 | КМСУ | м.Київ | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
567 | Юрченко Олексій | Ч | 07-01-1996 | ІІ | м.Київ | | 240 | 23-04-2018 |
568 | Якубовська Ірина Богданівна | Ж | 09-05-1976 | ІІІ | м.Київ | Славутич | 120 | 20-03-2018 |
569 | Бінюк Ірина Володимирівна | Ж | 30-01-1988 | КМСУ | Миколаївська | Олімп | 60 | 29-12-2017 |
570 | Буренко Михайло | Ч | 14-03-2002 | ІІ | Миколаївська | Олімп | 60 | 29-12-2017 |
571 | Габлюк Євген | Ч | 04-10-2001 | ІІ | Миколаївська | Олімп | 30 | 29-12-2017 |
572 | Граждан Микита | Ч | 18-04-2003 | І | Миколаївська | Олімп | 60 | 29-12-2017 |
573 | Гуценко Ліза | Ж | 08-10-2000 | КМСУ | Миколаївська | Олімп | 60 | 29-12-2017 |
574 | Овчаренко Лілія | Ж | 20-10-2004 | КМСУ | Миколаївська | Олімп | 20 | 29-12-2017 |
575 | Паталашко Павло | Ч | 04-09-2001 | І | Миколаївська | Олімп | 60 | 29-12-2017 |
576 | Свідніцька Леся | Ж | 03-09-1979 | МСУ | Миколаївська | Олімп | 60 | 29-12-2017 |
577 | Скуляр Микола Сергійович | Ч | 05-03-1959 | І | Миколаївська | Олімп | 60 | 29-12-2017 |
578 | Сухорукова Аня | Ж | 16-09-2004 | І-ю | Миколаївська | Олімп | 20 | 29-12-2017 |
579 | Ткаченко Євген | Ч | 04-03-2003 | ІІ | Миколаївська | Олімп | 150 | 23-04-2018 |
580 | Вырцан Максим | Ч | 15-05-2002 | ІІ | Молдова | Тирас Ориент | 60 | 13-03-2018 |
581 | Лось Марьяна | Ж | 26-10-2003 | І-ю | Молдова | Тирас Ориент | 60 | 13-03-2018 |
582 | Надраг Валерия | Ж | 16-02-2000 | КМС | Молдова | Тирас Ориент | 60 | 13-03-2018 |
583 | Фомичев Анатолий | М | 26-04-1997 | МСУ | Молдова | ТирасОриент | 120 | 13-03-2018 |
584 | Фомичев Василий | Ж | 16-02-1996 | МСУ | Молдова | ТирасОриент | 120 | 13-03-2018 |
585 | Фомичев Иван | Ж | 17-01-1994 | МСУ | Молдова | ТирасОриент | 120 | 13-03-2018 |
586 | Чекан Ольга | Ж | 04-01-1966 | І | Молдова | ТирасОриент | 120 | 13-03-2018 |
587 | Аренкина Татьяна | Ж | 27-06-1991 | ІІІ | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
588 | Власюк Євгенія | Ж | 05-08-1958 | ІІ | Одеська | Дрiада | 60 | 13-03-2018 |
589 | Власюк Олександр | Ч | 13-03-1970 | І | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
590 | Герт Георгій | Ч | 05-08-1960 | І | Одеська | Динамо | 60 | 13-03-2018 |
591 | Григоренко Світлана | Ж | 15-11-1940 | ІІ | Одеська | Дрiада | 30 | 13-03-2018 |
592 | Дегтев Олександр | Ч | 21-10-1952 | ІІ | Одеська | Динамо | 60 | 13-03-2018 |
593 | Долгая Катерина | Ж | 21-12-2000 | б/р | Одеська | Динамо | 60 | 13-03-2018 |
594 | Кабиш Володимир | Ч | 11-11-1999 | І | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
595 | Капустинський Павло | Ч | 19-10-2002 | КМСУ | Одеська | Динамо | 60 | 13-03-2018 |
596 | Карпеченков Дмитро | Ч | 25-11-2000 | ІІ-ю | Одеська | Дрiада | 60 | 13-03-2018 |
597 | Карпеченкова Олена | Ж | 25-03-1965 | ІІ | Одеська | Дрiада | 120 | 13-03-2018 |
598 | Кириченко Віталій | Ч | 16-08-1971 | МСМК | Одеська | Спорт для всех | 120 | 13-03-2018 |
599 | Кириченко Олексій | Ч | 17-09-1999 | МСУ | Одеська | Спорт для всех | 120 | 13-03-2018 |
600 | Климентьєв Руслан | Ч | 31-03-1993 | І | Одеська | ОБДЮТ Тоніка | 120 | 13-03-2018 |
601 | Коваленко Віктор | Ч | 01-07-1958 | І | Одеська | ОБДЮТ Тоніка | 60 | 13-03-2018 |
602 | Ковальов Юрiй | Ч | 25-06-1952 | ІІ | Одеська | Дрiада | 60 | 13-03-2018 |
603 | Колесник Вадим | Ч | 19-02-2001 | І | Одеська | Odessa Team | 60 | 13-03-2018 |
604 | Колесник Дмитро | Ч | 20-02-1978 | ІІ | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
605 | Колесник Катерина | Ж | 17-07-1978 | КМСУ | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
606 | Костишена Катерина | Ж | 21-02-1954 | ІІІ | Одеська | Дрiада | 60 | 13-03-2018 |
607 | Котлова Людмила | Ж | 19-01-1947 | ІІ | Одеська | Odessa Team | 30 | 13-03-2018 |
608 | Краєва Раїса | Ж | 09-05-1962 | ІІ | Одеська | Самоцвит | 120 | 29-03-2018 |
609 | Кривошея Яна | Ж | 21-01-1979 | ІІ | Одеська | Дрiада | 120 | 13-03-2018 |
610 | Крюкова Анастасия | Ж | 30-08-1987 | ІІІ | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
611 | Лисоконь Ігор | Ч | 08-03-1967 | б/р | Одеська | Динамо | 120 | 13-03-2018 |
612 | Малий Юрій | Ч | 12-04-1985 | І | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
613 | Мальцев Микита | Ч | 27-05-2004 | ІІ-ю | Одеська | Спорт для всех | 30 | 13-03-2018 |
614 | Манічев Олександр | Ч | 29-12-1963 | КМСУ | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
615 | Марiморiч Наталія | Ж | 23-05-1949 | ІІ | Одеська | Odessa Team | 60 | 13-03-2018 |
616 | Мельников Олександр | Ч | 11-08-1993 | КМСУ | Одеська | Дрiада | 120 | 13-03-2018 |
617 | Мельникова Ірина | Ж | 25-08-1996 | ІІ | Одеська | Дрiада | 120 | 13-03-2018 |
618 | Мельникова Тетяна | Ж | 24-08-1972 | І | Одеська | Дрiада | 120 | 13-03-2018 |
619 | Миронов Дмитро | Ч | 05-08-1972 | б/р | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
620 | Миронова Ірина | Ж | 06-11-1976 | б/р | Одеська | Дрiада | 120 | 13-03-2018 |
621 | Місюра Микола | Ч | 21-12-1957 | МСУ | Одеська | Дрiада | 60 | 13-03-2018 |
622 | Новикова Нина | Ж | 17-03-1990 | б/р | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
623 | Островська Наталія | Ж | 03-12-1957 | ІІ | Одеська | Чорноморськ | 60 | 13-03-2018 |
624 | Островський Володимир | Ч | 09-08-1949 | І | Одеська | Чорноморськ | 60 | 13-03-2018 |
625 | Островський Олексій | Ч | 21-05-1985 | КМСУ | Одеська | Чорноморськ | 120 | 13-03-2018 |
626 | Павлюков Ігор | Ч | 27-05-1969 | І | Одеська | | 120 | 29-03-2018 |
627 | Памбук Лев | Ч | 12-11-2003 | ІІ | Одеська | Динамо | 60 | 13-03-2018 |
628 | Памбук Світлана | Ж | 15-01-1981 | ІІ | Одеська | Дрiада | 120 | 13-03-2018 |
629 | Петренко-Швець Марина | Ж | 01-02-1984 | КМСУ | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
630 | Погорєлко Владислав | Ч | 14-03-1988 | КМСУ | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
631 | Подруцька Наталiя | Ж | 18-04-1981 | б/р | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
632 | Прасолов Константин | Ч | 02-05-1974 | КМСУ | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
633 | Романов Олексій | Ч | 01-01-1957 | І | Одеська | Odessa Team | 60 | 13-03-2018 |
634 | Романова Марина | Ж | 23-07-1986 | КМСУ | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
635 | Рязанов В’ячеслав | Ч | 25-02-1982 | б/р | Одеська | | 240 | 12-04-2018 |
636 | Седашов Станiслав | Ч | 23-04-1970 | ІІІ | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
637 | Середа Ганна Володимирівна | Ж | 10-12-1980 | ІІІ | Одеська | Чорноморськ | 120 | 26-12-2017 |
638 | Середа Олексій Євгенович | Ч | 12-08-1976 | ІІ | Одеська | Чорноморськ | 120 | 26-12-2017 |
639 | Середа Ольга | Ж | 20-01-2004 | І | Одеська | Север | 30 | 13-03-2018 |
640 | Смольникова Лілія | Ж | 15-11-1955 | ІІ | Одеська | Дрiада | 60 | 13-03-2018 |
641 | Соломічева Тетяна | Ж | 26-05-1957 | ІІ | Одеська | Odessa Team | 60 | 13-03-2018 |
642 | Стоян Людмила | Ж | 18-11-1963 | І | Одеська | Дрiада | 120 | 13-03-2018 |
643 | Стоян Роман | Ч | 16-06-1989 | б/р | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
644 | Стоян Сергій | Ч | 03-12-1963 | І | Одеська | Дрiада | 120 | 13-03-2018 |
645 | Сударева Олеся | Ж | 26-09-2001 | ІІ | Одеська | Динамо | 60 | 13-03-2018 |
646 | Сударєва Інна | Ж | 01-01-1972 | ІІ | Одеська | Динамо | 120 | 13-03-2018 |
647 | Тесленко Михайло | Ч | 13-09-1986 | КМСУ | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
648 | Трикуліч Світлана | Ж | 15-08-1986 | ІІІ | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
649 | Трімбой Ігор | Ч | 23-11-1972 | МСУ | Одеська | Odessa Team | 120 | 13-03-2018 |
650 | Фатеева Наталія | Ж | 23-06-2003 | ІІІ | Одеська | Дрiада | 60 | 13-03-2018 |
651 | Хорошевський Даніїл | Ч | 15-12-2003 | І | Одеська | Динамо | 120 | 12-04-2018 |
652 | Швець Іван | Ч | 31-05-1988 | КМСУ | Одеська | | 120 | 13-03-2018 |
653 | Шпіллер Андрій | Ч | 03-03-1956 | І | Одеська | Odessa Team | 60 | 13-03-2018 |
654 | Явдощук Тетяна | Ж | 13-10-1970 | КМСУ | Одеська | О-клуб | 120 | 13-03-2018 |
655 | Абрамов Олександр | Ч | 22-09-2004 | ІІІ-ю | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 30 | 07-03-2018 |
656 | Андрусенко Дар’я | Ж | 03-01-2003 | І-ю | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 60 | 07-03-2018 |
657 | Береговий Валерій | Ч | 18-02-1968 | КМСУ | Полтавська | Інваспорт | 120 | 07-03-2018 |
658 | В’юницька Валерія | Ж | 27-12-1997 | І | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 240 | 16-04-2018 |
659 | Гапон Валерія | Ж | 05-05-2004 | ІІІ-ю | Полтавська | Центуріон | 30 | 20-03-2018 |
660 | Гейко Іван | Ч | 11-09-1957 | ІІ | Полтавська | КСО Лідер | 60 | 07-03-2018 |
661 | Горнак Михайло | Ч | 09-12-2002 | ІІ | Полтавська | Центуріон | 60 | 20-03-2018 |
662 | Горнак Олександр | Ч | 09-12-2002 | І | Полтавська | Центуріон | 60 | 07-03-2018 |
663 | Давидов Денис | Ч | 22-01-2003 | ІІ | Полтавська | Центуріон | 60 | 20-03-2018 |
664 | Даниленко Владислав | Ч | 16-02-2003 | ІІ | Полтавська | Центуріон | 60 | 20-03-2018 |
665 | Добренький Ярослав | Ч | 30-03-1985 | КМСУ | Полтавська | | 120 | 07-03-2018 |
666 | Замахіна Тетяна | Ж | 10-12-2002 | І | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 60 | 07-03-2018 |
667 | Захарчук Сергій | Ч | 17-10-2001 | КМСУ | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 60 | 07-03-2018 |
668 | Клочкова Юлія | Ж | 04-02-2004 | ІІІ-ю | Полтавська | Центуріон | 30 | 20-03-2018 |
669 | Корнієнко Юрій | Ч | 03-07-2001 | КМСУ | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 60 | 07-03-2018 |
670 | Корсун Станіслав | Ч | 11-09-2001 | ІІІ-ю | Полтавська | | 60 | 20-03-2018 |
671 | Кучеренко Микита | Ч | 06-07-2002 | КМСУ | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 60 | 07-03-2018 |
672 | Машинський Сергій | Ч | 07-09-1988 | КМСУ | Полтавська | | 120 | 07-03-2018 |
673 | Мироненко Богдан | Ч | 21-08-2001 | І | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 60 | 07-03-2018 |
674 | Мільченко Валерія | Ж | 16-10-2001 | КМСУ | Полтавська | Центуріон | 60 | 07-03-2018 |
675 | Мусієнко Денис | Ч | 14-06-2004 | ІІ-ю | Полтавська | КСО Лідер | 30 | 16-04-2018 |
676 | Науменко Ілона | Ж | 25-08-2004 | ІІ-ю | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 30 | 07-03-2018 |
677 | Олійник Каміла | Ж | 03-12-2004 | б/р ю | Полтавська | КСО Лідер | 30 | 16-04-2018 |
678 | Олійник Неля | Ж | 04-03-1977 | МСУ | Полтавська | КСО Лідер | 120 | 16-04-2018 |
679 | Оскома Дмитро | Ч | 20-11-1999 | І | Полтавська | Центуріон | 120 | 20-03-2018 |
680 | Пальоха Андрій | Ч | 15-11-1994 | КМСУ | Полтавська | | 120 | 07-03-2018 |
681 | Пащенко Ярослав | Ч | 14-10-2003 | ІІ | Полтавська | Центуріон | 60 | 20-03-2018 |
682 | Петкевич Сергій | Ч | 06-07-1983 | МСУ | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 120 | 07-03-2018 |
683 | Пицун Ганна | Ж | 31-08-1974 | МСУ | Полтавська | КСО Лідер | 120 | 20-03-2018 |
684 | Пицун Іван | Ч | 20-06-1997 | І | Полтавська | КСО Лідер | 120 | 20-03-2018 |
685 | Півень Тетяна | Ж | 01-01-1960 | ІІ | Полтавська | Центуріон | 120 | 20-03-2018 |
686 | Рогатньов Олександр | Ч | 23-05-1994 | КМСУ | Полтавська | Центуріон | 120 | 20-03-2018 |
687 | Семенюта Григорій | Ч | 25-03-1963 | КМСУ | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 60 | 07-03-2018 |
688 | Сергієнко Андрій | Ч | 30-12-2004 | ІІ-ю | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 30 | 07-03-2018 |
689 | Сергійчук Софія | Ж | 28-05-1999 | ІІІ | Полтавська | Центуріон | 120 | 20-03-2018 |
690 | Сердюк Віталій | Ч | 18-04-1947 | І | Полтавська | Центуріон | 30 | 20-03-2018 |
691 | Сердюк Ігор | Ч | 30-04-1983 | КМСУ | Полтавська | | 120 | 07-03-2018 |
692 | Сердюк Надія | Ж | 25-06-1953 | КМСУ | Полтавська | Центуріон | 60 | 20-03-2018 |
693 | Сердюк Олексій | Ч | 21-02-1986 | КМСУ | Полтавська | Центуріон | 120 | 20-03-2018 |
694 | Слюсар Володимир | Ч | 16-10-1997 | КМСУ | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 120 | 07-03-2018 |
695 | Солошенко Карина | Ж | 15-08-2004 | ІІ-ю | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 30 | 07-03-2018 |
696 | Теліпко Маргарита | Ж | 27-07-2000 | КМСУ | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 60 | 07-03-2018 |
697 | Терентьєва Аліна | Ж | 19-03-2002 | І | Полтавська | Хорол | 150 | 16-04-2018 |
698 | Третяк Ангеліна | Ж | 17-12-2004 | ІІІ-ю | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 30 | 07-03-2018 |
699 | Трощак Назарій | Ч | 07-04-2003 | ІІ | Полтавська | Центуріон | 60 | 20-03-2018 |
700 | Федотенков Володимир | Ч | 01-05-1992 | КМСУ | Полтавська | | 120 | 07-03-2018 |
701 | Халява Євген | Ч | 10-02-1974 | ІІ | Полтавська | КСО Лідер | 120 | 07-03-2018 |
702 | Чопівський Богдан | Ч | 14-09-2001 | ІІ | Полтавська | Центуріон | 60 | 20-03-2018 |
703 | Шевченко Ірина | Ж | 02-10-2003 | б/р | Полтавська | | 60 | 20-03-2018 |
704 | Шип Оксана | Ж | 14-05-2003 | І-ю | Полтавська | ДЮКСОТ Валтекс | 60 | 07-03-2018 |
705 | Штомпель Дмитро | Ч | 16-01-2004 | І-ю | Полтавська | Хорол | 30 | 20-03-2018 |
706 | Штомпель Ігор | Ч | 04-10-2002 | КМСУ | Полтавська | Хорол | 60 | 20-03-2018 |
707 | Волощук Юрій | Ч | 03-11-1973 | ІІ | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 120 | 20-03-2018 |
708 | Гончук Вадим | Ж | 09-02-2003 | І-ю | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 60 | 20-03-2018 |
709 | Іванов Максим | Ч | 19-05-2003 | І-ю | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 60 | 20-03-2018 |
710 | Кондрачук Василь | Ч | 19-06-2000 | КМСУ | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 60 | 20-03-2018 |
711 | Коршунова Надія | Ж | 19-09-2003 | І-ю | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 60 | 20-03-2018 |
712 | Кудря Юрій | Ч | 27-04-1973 | ІІ | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 120 | 20-03-2018 |
713 | Кулакевич Віктор | Ч | 29-03-1977 | ІІ | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 120 | 20-03-2018 |
714 | Кулакевич Сергій | Ч | 15-06-1981 | ІІ | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 120 | 20-03-2018 |
715 | Мельник Роман | Ч | 23-01-1996 | І | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 120 | 20-03-2018 |
716 | Ніколайчук Роман | Ч | 01-01-1980 | ІІ | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 120 | 20-03-2018 |
717 | Онищук Сергій | Ч | 03-04-2004 | І-ю | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 30 | 20-03-2018 |
718 | Толчанов Роман | Ч | 10-01-1977 | ІІ | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 120 | 20-03-2018 |
719 | Фісянчук Діана | Ж | 15-12-2002 | І-ю | Рівненська | ОКСО ”Равлики” | 60 | 20-03-2018 |
720 | Акименко Анастасiя | Ж | 04-02-2004 | І-ю | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
721 | Альошин Андрій | Ч | 09-12-1996 | І | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 20-03-2018 |
722 | Арбузов Владислав | Ч | 14-06-2002 | КМСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 20-03-2018 |
723 | Арбузова Вероніка | Ж | 23-07-2004 | КМСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
724 | Балабанов Павло | Ч | 04-06-1983 | КМСУ | Сумська | КСО МАЙСТЕР | 120 | 20-03-2018 |
725 | Балабанова Ольга | Ж | 10-11-1986 | МСУ | Сумська | СК СКІФ | 120 | 31-01-2018 |
726 | Барабанова Любов | Ж | 16-05-2002 | І | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 20-03-2018 |
727 | Бенхенні Лінда | Ж | 29-01-2004 | ІІІ | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
728 | Бережна Дар’я | Ж | 03-03-2004 | І | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
729 | Бережний Вадим | Ч | 30-08-2003 | ІІІ-ю | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
730 | Бєланенко Сергій | Ч | 25-01-1972 | І | Сумська | СК СКІФ | 60 | 31-01-2018 |
731 | Бояринова Ольга | Ж | 13-02-1968 | І | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 20-03-2018 |
732 | Ворона Євген | Ч | 19-03-2004 | ІІ | Сумська | СК СКІФ | 30 | 20-03-2018 |
733 | Головко Володимир | Ч | 16-09-1987 | МСУ | Сумська | СК СКІФ | 120 | 31-01-2018 |
734 | Голуб Анна | Ж | 23-08-2003 | І | Сумська | СК СКІФ | 60 | 20-03-2018 |
735 | Грищенко Анастасія | Ж | 09-11-2000 | ІІІ | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 20-03-2018 |
736 | Дмитренко Віталій | Ч | 21-04-1979 | ІІІ | Сумська | | 120 | 07-02-2018 |
737 | Довгопол Ростислав | Ч | 07-09-1997 | КМСУ | Сумська | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
738 | Дрозд Олена Михайлівна | Ж | 26-05-1970 | І | Сумська | СК СКІФ | 120 | 31-01-2018 |
739 | Зикова Лілія Іванівна | Ж | 01-03-1970 | КМСУ | Сумська | | 120 | 20-03-2018 |
740 | Ісаєв Юрій | Ч | 09-06-1967 | КМСУ | Сумська | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
741 | Ісаєва Людмила | Ж | 17-03-1969 | ІІІ | Сумська | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
742 | Іщенко Руслан | Ч | 20-06-2002 | ІІ | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 20-03-2018 |
743 | Калініченко Ганна | Ж | 16-09-1987 | МСУ | Сумська | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
744 | Кандибей Віталій | Ч | 28-09-1981 | КМСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 07-02-2018 |
745 | Карпенко Дар’я | Ж | 15-01-1992 | КМСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 20-03-2018 |
746 | Карпенко Ігор | Ч | 08-09-1964 | МСУ | Сумська | СК СКІФ | 120 | 07-02-2018 |
747 | Карпенко Юлія | Ж | 03-08-1994 | МСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 07-02-2018 |
748 | Кислощаєв Ігор | Ч | 01-03-2002 | ІІ-ю | Сумська | СК СКІФ | 60 | 20-03-2018 |
749 | Козленко Максим | Ч | 15-09-2003 | ІІ | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 20-03-2018 |
750 | Купиро Катерина | Ж | 08-08-2002 | КМСУ | Сумська | СК СКІФ | 60 | 20-03-2018 |
751 | Левченко Поліна | Ж | 13-08-2004 | ІІІ | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
752 | Лисянська Дар’я Сергіївна | Ж | 11-03-1998 | КМСУ | Сумська | | 120 | 20-03-2018 |
753 | Литовченко Сергій | Ч | 07-02-1986 | КМСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 20-03-2018 |
754 | Лозова Лариса | Ж | 31-10-1964 | І | Сумська | | 120 | 20-03-2018 |
755 | Лозовська Наталія | Ж | 28-07-1971 | І | Сумська | СК СКІФ | 120 | 31-01-2018 |
756 | Майборода Олексій | Ч | 21-01-1975 | ІІІ | Сумська | | 120 | 07-02-2018 |
757 | Майборода Тимофій | Ч | 26-10-2004 | ІІ | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 07-02-2018 |
758 | Мальонкін Нікіта | Ч | 17-03-2003 | ІІІ-ю | Сумська | СК СКІФ | 60 | 20-03-2018 |
759 | Мартиненко Ксенія | Ж | 16-12-2004 | ІІІ-ю | Сумська | | 30 | 20-03-2018 |
760 | Марченко Марія | Ж | 18-03-2003 | І | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 20-03-2018 |
761 | Матросов Сергій | Ч | 11-11-1995 | ІІ | Сумська | | 120 | 20-03-2018 |
762 | Медуниця Ольга | Ж | 07-12-1971 | І | Сумська | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
763 | Мінаєв Борис | Ч | 25-11-1967 | ІІ | Сумська | | 120 | 07-02-2018 |
764 | Мішуков Іван | Ч | 21-02-2004 | ІІ-ю | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
765 | Мішукова Валерія | Ж | 19-12-2004 | І-ю | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
766 | Нестеренко Максим | Ч | 26-08-2002 | КМСУ | Сумська | СК СКІФ | 60 | 20-03-2018 |
767 | Нечипоренко Iван | Ч | 22-08-2003 | ІІІ-ю | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 20-03-2018 |
768 | Панченко Артем Сергійович | Ч | 06-11-1988 | МСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 31-01-2018 |
769 | Панченко Валентина | Ж | 29-10-1960 | І | Сумська | СК СКІФ | 120 | 31-01-2018 |
770 | Панченко Ольга Іванівна | Ж | 01-04-1987 | МСМК | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 31-01-2018 |
771 | Пільгуй Андрій | Ч | 03-04-1978 | КМСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 20-03-2018 |
772 | Постельняк Ірина Миколаївна | Ж | 07-01-1966 | І | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 20-03-2018 |
773 | Постельняк Марина Анатоліївна | Ж | 01-02-1979 | І | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 31-01-2018 |
774 | Постельняк Олег Анатолійович | Ч | 14-07-1964 | КМСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 31-01-2018 |
775 | Постельняк Олена | Ж | 24-05-1996 | МСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 31-01-2018 |
776 | Постельняк Світлана Андріївна | Ж | 10-10-1967 | МСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 31-01-2018 |
777 | Прянішнікова Карина | Ж | 08-10-2004 | І-ю | Сумська | | 30 | 20-03-2018 |
778 | Пугач Марія | Ж | 06-05-2000 | КМСУ | Сумська | СК СКІФ | 60 | 20-03-2018 |
779 | Пугач Михайло | Ч | 21-11-1962 | МСМК | Сумська | | 120 | 20-03-2018 |
780 | Радько Борис | Ч | 27-06-1938 | І | Сумська | | 30 | 20-03-2018 |
781 | Савченко Олексій Сергійович | Ч | 28-03-1994 | МСУ | Сумська | СК СКІФ | 120 | 31-01-2018 |
782 | Сердюк Юрій | Ч | 06-07-1999 | КМСУ | Сумська | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
783 | Слута Людмила Олексіївна | Ж | 16-04-1963 | І | Сумська | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
784 | Слутий Ігор Євгенович | Ч | 22-04-1963 | І | Сумська | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
785 | Снагощенко Нікіта | Ч | 01-03-2002 | ІІІ-ю | Сумська | СК СКІФ | 60 | 20-03-2018 |
786 | Ткаченко Костянтин | Ч | 06-01-2003 | І | Сумська | СК СКІФ | 60 | 20-03-2018 |
787 | Троян Ніна | Ж | 16-01-1952 | МСУ | Сумська | СК СКІФ | 60 | 20-03-2018 |
788 | Фісько Сергій | Ч | 15-11-1993 | КМСУ | Сумська | КСО Орієнтир | 120 | 20-03-2018 |
789 | Хаванський Сергій | Ч | 05-12-2004 | ІІІ-ю | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
790 | Чернишенко Ярина | Ж | 19-07-2004 | І-ю | Сумська | КСО Орієнтир | 30 | 20-03-2018 |
791 | Шелехов Денис | Ч | 23-08-2001 | І | Сумська | КСО Орієнтир | 60 | 20-03-2018 |
792 | Шкура Володимир | Ч | 16-06-1957 | І | Сумська | СК СКІФ | 60 | 31-01-2018 |
793 | Штогрін Вячеслав | Ч | 17-03-2004 | І-ю | Сумська | | 30 | 20-03-2018 |
794 | Яковенко Ольга | Ж | 13-01-1971 | І | Сумська | СК СКІФ | 120 | 20-03-2018 |
795 | Андросович Ганна | Ж | 30-07-1993 | МСУ | Харківська | O-DEAF | 60 | 20-02-2018 |
796 | Анісімов Юрій Миколайович | Ч | 02-01-1943 | ІІ | Харківська | Пролісок | 30 | 28-02-2018 |
797 | Антонов Олег | Ч | 18-12-1989 | ІІ | Харківська | | 120 | 04-03-2018 |
798 | Астапович Михайло | Ч | 06-11-2004 | ІІ-ю | Харківська | ОблСЮТур Харків | 30 | 16-03-2018 |
799 | Бабарико Вероніка | Ж | 26-10-2003 | ІІ-ю | Харківська | | 60 | 04-03-2018 |
800 | Бабич Олена | Ж | 25-11-1982 | МСУ | Харківська | | 120 | 16-03-2018 |
801 | Багнюк Максим | Ч | 23-04-2004 | ІІ-ю | Харківська | O-DEAF | 30 | 12-03-2018 |
802 | Баранік Євгеній | Ч | 07-08-0979 | ІІІ | Харківська | | 120 | 04-03-2018 |
803 | Бєлоскурський Сергій | Ч | 04-04-1976 | КМСУ | Харківська | КСО Компас | 120 | 15-01-2018 |
804 | Біда Тетяна | Ж | 21-02-1982 | МСМК | Харківська | O-DEAF | 60 | 20-02-2018 |
805 | Бондаренко Володимир Іванович | Ч | 28-07-1959 | ІІ | Харківська | O-DEAF | 60 | 12-03-2018 |
806 | Бутенко Валерія | Ж | 19-09-2004 | І-ю | Харківська | O-DEAF | 30 | 12-03-2018 |
807 | Варавіна Ксенія | Ж | 03-05-1987 | ІІІ | Харківська | Пролісок | 120 | 27-02-2018 |
808 | Варшавська Ганна | Ж | 03-08-1994 | ІІ | Харківська | Клуб ”Мухомор” | 120 | 08-02-2018 |
809 | Веремеєнко Євгенія | Ж | 21-02-1994 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
810 | Вихор Катерина | Ж | 10-03-1983 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 06-02-2018 |
811 | Власенко Микита | Ч | 17-06-2004 | ІІ-ю | Харківська | O-DEAF | 30 | 12-03-2018 |
812 | Внуков Андрій Ігорович | Ч | 16-10-1985 | ІІ | Харківська | Клуб ”Мухомор” | 120 | 06-02-2018 |
813 | Внуков Олександр Вадимович | Ч | 25-06-1984 | ІІ | Харківська | Клуб ”Мухомор” | 120 | 06-02-2018 |
814 | Вовк Владислав Іванович | Ч | 21-11-1968 | МСМК | Харківська | Пролісок | 60 | 28-02-2018 |
815 | Вовк Яна Олеговна | Ж | 18-07-1973 | І | Харківська | Пролісок | 120 | 28-02-2018 |
816 | Гладковский Олег | Ч | 23-01-1974 | ІІ | Харківська | Клуб ”Мухомор” | 120 | 06-02-2018 |
817 | Гоєнко Євген Миколайович | Ч | 07-07-1990 | МСУ | Харківська | Пролісок | 120 | 28-02-2018 |
818 | Гоєнко Марія | Ж | 21-06-1999 | КМСУ | Харківська | | 120 | 05-01-2018 |
819 | Гоєнко Микола | Ч | 17-02-1959 | МСУ | Харківська | Пролісок | 120 | 28-02-2018 |
820 | Гоєнко Надія Михайлiвна | Ж | 10-05-1960 | МСУ | Харківська | Пролісок | 60 | 28-02-2018 |
821 | Гонтар Максим | Ч | 23-08-2001 | ІІІ-ю | Харківська | | 60 | 04-03-2018 |
822 | Данилова Анастасія | Ж | 17-11-1987 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
823 | Даньков Сергій Вікторович | Ч | 18-08-1968 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
824 | Данькова Олена | Ж | 30-04-2002 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 60 | 05-01-2018 |
825 | Дяченко Вадим | Ч | 30-01-1992 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
826 | Євченко Данило | Ч | 24-12-2003 | ІІ | Харківська | O-DEAF | 60 | 12-03-2018 |
827 | Єсіна Юлія Костянтинівна | Ж | 08-06-1987 | ІІІ | Харківська | Пролісок | 120 | 27-02-2018 |
828 | Жуков Євген Олегович | Ч | 20-04-1979 | І | Харківська | Пролісок | 120 | 28-02-2018 |
829 | Заіка Олександра Олексіївна | Ж | 18-08-1948 | МСУ | Харківська | Пролісок | 30 | 28-02-2018 |
830 | Кобилкіна Віолетта | Ж | 24-01-2004 | ІІ-ю | Харківська | КСО ”Фігуровка” | 30 | 05-03-2018 |
831 | Кодак Дар’я | Ж | 21-03-1991 | ІІ | Харківська | | 120 | 07-02-2018 |
832 | Колосарь Юрій | Ч | 10-02-1950 | І | Харківська | Ветеран | 60 | 28-02-2018 |
833 | Комбаров Олександр | Ч | 28-12-2001 | КМСУ | Харківська | КСО ”Фігуровка” | 60 | 07-02-2018 |
834 | Коновалов Андрій | Ч | 10-03-1970 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 06-02-2018 |
835 | Коновалова Анна | Ж | 27-02-2000 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 06-02-2018 |
836 | Коновалова Ольга | Ж | 19-11-1972 | б/р | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 06-02-2018 |
837 | Коренцова Наталья | Ж | 16-07-1960 | ІІ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 07-02-2018 |
838 | Костін Валентин | Ч | 23-12-1991 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 07-02-2018 |
839 | Костін Дмитро | Ч | 28-11-1972 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 07-02-2018 |
840 | Кощiй Володимир Миколайович | Ч | 04-03-1939 | МСУ | Харківська | Пролісок | 30 | 28-02-2018 |
841 | Крюкова Марина | Ж | 10-03-2004 | ІІІ-ю | Харківська | ОблСЮТур Харків | 30 | 16-03-2018 |
842 | Кузнєцов Ярослав | Ч | 20-11-2000 | ІІ | Харківська | КСО ”Фігуровка” | 60 | 05-03-2018 |
843 | Курятник Наталія Олегівна | Ж | 03-11-1985 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 06-02-2018 |
844 | Левін Дмитро | Ч | 10-04-1998 | МСУ | Харківська | O-DEAF | 60 | 20-02-2018 |
845 | Лесик Аліна | Ж | 29-03-2004 | ІІ-ю | Харківська | КСО ”Фігуровка” | 30 | 05-03-2018 |
846 | Лисенко Андрій Олександрович | Ч | 29-09-1974 | І | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
847 | Литвин Андрiй Олександрович | Ч | 26-07-1973 | І | Харківська | Клуб ”Мухомор” | 120 | 06-02-2018 |
848 | Литвин Валентина Петрівна | Ж | 13-09-1948 | І | Харківська | Пролісок | 30 | 28-02-2018 |
849 | Литвин Олександр | Ч | 02-12-1999 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
850 | Литвин Олексій | Ч | 21-02-1998 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
851 | Литвин Олена Миколаївна | Ж | 27-12-1978 | І | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 15-02-2018 |
852 | Литвинов Валерій Володимирович | Ч | 17-07-1964 | КМСУ | Харківська | Пролісок | 60 | 28-02-2018 |
853 | Логуновська Анастасія Олександрівна | Ж | 04-01-2000 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 60 | 05-01-2018 |
854 | Магас Iгор | Ч | 22-03-1996 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 02-02-2018 |
855 | Міліруд Євген Олександрович | Ч | 29-04-1983 | І | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
856 | Могуренко Олександр Васильович | Ч | 24-08-1968 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
857 | Набоков Павло | Ч | 30-08-2004 | ІІ-ю | Харківська | O-DEAF | 30 | 12-03-2018 |
858 | Наточій Михайло | Ч | 09-12-1986 | МСУ | Харківська | КСО ”Фігуровка” | 120 | 05-03-2018 |
859 | Наточій Сергій Сергійович | Ч | 27-05-1998 | КМСУ | Харківська | КСО ”Фігуровка” | 120 | 05-01-2018 |
860 | Невольніченко Кристина | Ж | 25-09-2004 | І-ю | Харківська | O-DEAF | 30 | 12-03-2018 |
861 | Однокоз Кирило | Ч | 15-12-1986 | МСУ | Харківська | | 120 | 16-03-2018 |
862 | Омельченко Владислав | Ч | 23-09-2004 | ІІ-ю | Харківська | | 30 | 07-02-2018 |
863 | Опанасенко Микола Вікторович | Ч | 22-04-1955 | МСМК | Харківська | Пролісок | 60 | 05-01-2018 |
864 | Отрешко Ілля | Ч | 02-01-2003 | КМСУ | Харківська | | 60 | 07-02-2018 |
865 | Отрешко Наталія | Ж | 09-12-1951 | І | Харківська | Ветеран | 60 | 28-02-2018 |
866 | Павлюченко Ірина Алевтинівна | Ж | 18-12-1965 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
867 | Перепелиця Олексій | Ч | 01-01-1971 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 07-02-2018 |
868 | Перепелиця Олександр Геннадиевич | Ч | 01-10-1976 | І | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 07-02-2018 |
869 | Петровець Микола | Ч | 20-12-1994 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
870 | Піддубний Єгор Олегович | Ч | 14-09-2003 | КМСУ | Харківська | | 120 | 26-03-2018 |
871 | Плахотнік Вікторія | Ж | 10-10-1992 | МСУ | Харківська | O-DEAF | 60 | 20-02-2018 |
872 | Плахотнік Дмитро | Ч | 15-12-1987 | МСМК | Харківська | O-DEAF | 60 | 20-02-2018 |
873 | Плотников Микита | Ч | 15-01-2000 | ІІ | Харківська | O-DEAF | 60 | 12-03-2018 |
874 | Плохий Сергій | Ч | 18-12-1972 | І | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 02-02-2018 |
875 | Половінко Андрій Миколайович | Ч | 07-03-1994 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
876 | Проказін Владислав | Ч | 22-07-2002 | ІІ | Харківська | O-DEAF | 60 | 12-03-2018 |
877 | Пуговкін Антон Юрійович | Ч | 16-04-1991 | МСУ | Харківська | Пролісок | 120 | 27-02-2018 |
878 | Пустова Наталiя Олександрівна | Ж | 17-11-1983 | МСУ | Харківська | Клуб ”Мухомор” | 120 | 06-02-2018 |
879 | Рубаненко Олександр | Ч | 02-05-1955 | КМСУ | Харківська | Ветеран | 60 | 20-03-2018 |
880 | Савченко Іван | Ч | 08-04-2003 | ІІ | Харківська | O-DEAF | 60 | 12-03-2018 |
881 | Свидло Олексій | Ч | 10-01-2002 | І | Харківська | Север | 60 | 12-03-2018 |
882 | Серьогіна Ольга | Ж | 26-05-1981 | ІІ | Харківська | Клуб ”Мухомор” | 120 | 06-02-2018 |
883 | Сиворонова Ольга Анатоліївна | Ж | 01-09-1977 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
884 | Симоненко Віталій | Ч | 15-01-2003 | ІІІ-ю | Харківська | | 60 | 06-03-2018 |
885 | Скляр Олег | Ч | 23-05-1985 | КМСУ | Харківська | Пролісок | 120 | 28-02-2018 |
886 | Скомороха Максим | Ч | 05-05-2002 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 60 | 05-01-2018 |
887 | Старов Олександр Васильович | Ч | 13-03-1987 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 02-02-2018 |
888 | Сурков Єгор | Ч | 27-09-1994 | ІІІ | Харківська | | 60 | 12-03-2018 |
889 | Суркова Олена | Ж | 24-10-1967 | ІІІ | Харківська | Север | 120 | 12-03-2018 |
890 | Сухаревська Альона | Ж | 06-05-1992 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 06-02-2018 |
891 | Сухаревська Вікторія Олександрівна | Ж | 02-02-1994 | МСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
892 | Товажнянська Жанна | Ж | 23-03-1961 | ІІ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 07-02-2018 |
893 | Уфімцев Іван | Ч | 18-06-1978 | ІІ | Харківська | | 120 | 07-02-2018 |
894 | Уфімцев Олександр Іванович | Ч | 29-10-1957 | ІІ | Харківська | | 60 | 07-02-2018 |
895 | Уфімцева Євгенія | Ж | 12-05-1955 | ІІ | Харківська | | 60 | 07-02-2018 |
896 | Ушкварок Павло | Ч | 06-07-1983 | МСМК | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
897 | Федотов Роман | Ч | 26-09-1974 | МСМК | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
898 | Федько Сергій | Ч | 03-09-1963 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
899 | Хасаншин Ренат Радікович | Ч | 02-12-1983 | КМСУ | Харківська | Клуб ”Мухомор” | 120 | 06-02-2018 |
900 | Черкасова Ксенія Сергіївна | Ж | 27-01-1998 | ІІ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 07-02-2018 |
901 | Чехунова Марина | Ж | 23-04-1982 | МСМК | Харківська | O-DEAF | 60 | 20-02-2018 |
902 | Чорна Кетино | Ж | 20-11-2002 | ІІ | Харківська | O-DEAF | 60 | 12-03-2018 |
903 | Чудновський Микола Юрійович | Ч | 13-06-1946 | І | Харківська | Пролісок | 30 | 28-02-2018 |
904 | Шимчук Руслан | Ч | 11-11-1973 | МСУ | Харківська | | 120 | 20-02-2018 |
905 | Шип Надія | Ж | 30-09-1965 | МСУ | Харківська | | 120 | 07-02-2018 |
906 | Шип Павло | Ч | 02-06-1973 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 02-02-2018 |
907 | Шличков Деніс | Ч | 08-12-2004 | ІІ-ю | Харківська | | 30 | 07-02-2018 |
908 | Щендригіна Юлія | Ж | 31-01-1977 | КМСУ | Харківська | Пролісок | 120 | 07-02-2018 |
909 | Юрик Вадим | Ч | 09-07-2002 | ІІ | Харківська | O-DEAF | 60 | 12-03-2018 |
910 | Ярош Валентин Юрійович | Ч | 08-02-1999 | КМСУ | Харківська | КСО О-Компас | 120 | 05-01-2018 |
911 | Бишкін Ігор | Ч | 24-12-2004 | ІІ-ю | Херсонська | | 30 | 13-03-2018 |
912 | Бібленко Василь Станіславович | Ч | 03-06-1985 | КМСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
913 | Біляєва Катерина | Ж | 30-12-2003 | І | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 13-03-2018 |
914 | Бузак Захар | Ч | 24-07-2004 | ІІ-ю | Херсонська | СК ”Суворовець” | 30 | 13-03-2018 |
915 | Варакса Олександр | Ч | 09-02-1983 | КМСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 300 | 23-04-2018 |
916 | Васiна Ірина | Ж | 04-01-1981 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
917 | Віненко Вікторія | Ж | 09-11-2004 | ІІ-ю | Херсонська | Херсонський ЦПР | 30 | 13-03-2018 |
918 | Данилюк Назарій | Ч | 17-03-2004 | І-ю | Херсонська | Троя | 30 | 13-03-2018 |
919 | Зажерило Роман | Ч | 23-04-1993 | МСУ | Херсонська | ОРІЄНТ | 240 | 06-04-2018 |
920 | Зайцева Елизавета | Ж | 12-05-2001 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 13-03-2018 |
921 | Захаров Данило | Ч | 31-12-2002 | ІІІ | Херсонська | | 60 | 13-03-2018 |
922 | Захаров Денис | Ч | 31-12-2002 | ІІІ | Херсонська | | 60 | 13-03-2018 |
923 | Ілюк Олександр | Ч | 13-11-2000 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 13-03-2018 |
924 | Кандибей Євген | Ч | 06-04-1984 | МСУ | Херсонська | КСО Орієнтир | 120 | 20-03-2018 |
925 | Капара Микола Васильович | Ч | 01-01-1963 | І | Херсонська | | 120 | 13-03-2018 |
926 | Капара Олена | Ж | 10-03-1970 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
927 | Кільніцька Катерина | Ж | 27-12-1990 | МСУ | Херсонська | ОРІЄНТ | 240 | 06-04-2018 |
928 | Кільніцький Олександр | Ч | 01-05-1989 | МСУ | Херсонська | ОРІЄНТ | 240 | 06-04-2018 |
929 | Кірнасовська Вікторія | Ж | 20-01-2002 | ІІ | Херсонська | | 120 | 23-04-2018 |
930 | Кобець Віта | Ж | 26-08-1969 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
931 | Кобець Микола Сергійович | Ч | 20-06-1993 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
932 | Кобець Сергій | Ч | 26-09-1966 | КМСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
933 | Кобець Юлія Сергіївна | Ж | 07-03-1996 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
934 | Коваленко Анна | Ж | 07-09-1997 | КМСУ | Херсонська | ХЦДЮТ | 120 | 13-03-2018 |
935 | Кражев Игорь | Ч | 10-02-2003 | КМСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 13-03-2018 |
936 | Кучерова Олександра | Ж | 19-11-2004 | ІІ-ю | Херсонська | Херсонський ЦПР | 30 | 13-03-2018 |
937 | Лавренчук Антон | Ч | 22-12-2004 | ІІІ-ю | Херсонська | | 60 | 23-04-2018 |
938 | Ліхтей Вікторія | Ж | 06-05-2001 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 13-03-2018 |
939 | Марченко Олександр | Ч | 15-11-1954 | ІІ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 13-03-2018 |
940 | Мізернюк Валентина | Ж | 07-04-1979 | КМСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 24-12-2018 |
941 | Мізернюк Мирослава | Ж | 29-05-2005 | І-ю | Херсонська | СК ”Суворовець” | 40 | 24-12-2018 |
942 | Мізернюк Софія | Ж | 01-07-2002 | І-ю | Херсонська | | 60 | 13-03-2018 |
943 | Нагорний Ілля | Ж | 01-01-2002 | КМСУ | Херсонська | | 60 | 13-03-2018 |
944 | Петров Арсен | Ч | 12-09-1998 | КМСУ | Херсонська | | 120 | 13-03-2018 |
945 | Пікулін Вячеслав | Ч | 16-01-1995 | МСУ | Херсонська | ХЦДЮТ | 120 | 13-03-2018 |
946 | Поляниця Марія | Ж | 01-01-2003 | ІІ | Херсонська | | 120 | 23-04-2018 |
947 | Ракша Микита | Ч | 21-07-1997 | КМСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
948 | Сіпакова Валерія | Ж | 18-09-2003 | ІІІ | Херсонська | Херсонський ЦПР | 60 | 13-03-2018 |
949 | Сіріньок Сергій | Ч | 29-06-1973 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
950 | Скачков Максим | Ч | 11-01-1985 | КМСУ | Херсонська | Троя | 120 | 13-03-2018 |
951 | Скворцов Юрій | Ч | 22-07-2004 | ІІ-ю | Херсонська | СК ”Суворовець” | 30 | 13-03-2018 |
952 | Стольніков Віктор | Ч | 19-06-2001 | ІІ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 150 | 23-04-2018 |
953 | Сурхаєв Вагіф | Ч | 16-11-1984 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 13-03-2018 |
954 | Філіпов Микола | Ч | 13-12-2002 | ІІІ | Херсонська | | 120 | 23-04-2018 |
955 | Цивільська Фея | Ж | 05-07-2002 | КМСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 13-03-2018 |
956 | Чернишов Микита | Ч | 13-02-2000 | КМСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 20-03-2018 |
957 | Шеховцов Андрій | Ч | 02-02-2002 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 13-03-2018 |
958 | Щербаков Денис | Ч | 04-06-1988 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 120 | 20-03-2018 |
959 | Щербина Олександр | Ч | 06-12-1957 | МСУ | Херсонська | СК ”Суворовець” | 60 | 24-12-2018 |
960 | Безносюк Роман | Ч | 18-10-1999 | КМСУ | Хмельницька | | 120 | 20-03-2018 |
961 | Давидюк Вікторія | Ж | 08-06-2002 | І | Хмельницька | | 60 | 20-03-2018 |
962 | Заморока Михайло | Ч | 22-06-2004 | І-ю | Хмельницька | | 30 | 20-03-2018 |
963 | Ігнат Єлизавета | Ж | 01-12-2003 | ІІ | Хмельницька | | 60 | 20-03-2018 |
964 | Ігнат Маргарита | Ж | 01-12-2003 | ІІ | Хмельницька | | 60 | 20-03-2018 |
965 | Краюшин Олександр | Ч | 22-06-1947 | ІІ | Хмельницька | СК ” КРОК” | 30 | 20-03-2018 |
966 | Опольський Євген Броніславович | Ч | 04-02-1938 | ІІ | Хмельницька | | 30 | 20-03-2018 |
967 | Ребрик Дмитро | Ч | 11-03-2000 | І | Хмельницька | | 60 | 20-03-2018 |
968 | Середюк Сергій | Ч | 25-04-1988 | КМСУ | Хмельницька | | 120 | 20-03-2018 |
969 | Береза Андрій | Ч | 26-12-2001 | КМСУ | Черкаська | ОНИКС | 60 | 05-01-2018 |
970 | Бессараб Нікіта | Ч | 03-12-2004 | І-ю | Черкаська | Есніка м. Сміла | 30 | 19-03-2018 |
971 | Божко Микола | Ч | 20-10-1949 | МСМК | Черкаська | О-клуб | 60 | 06-02-2018 |
972 | Бойко Артем | Ч | 03-10-2003 | ІІ-ю | Черкаська | ОНИКС | 60 | 19-03-2018 |
973 | Василич Вадим | Ч | 20-08-2000 | КМСУ | Черкаська | КСО Мрія | 60 | 05-01-2018 |
974 | Вюник Карина | Ж | 01-01-2003 | ІІІ | Черкаська | КСО Мрія | 60 | 06-02-2018 |
975 | Горелий Дмитро | Ч | 08-07-1959 | КМСУ | Черкаська | | 120 | 16-02-2018 |
976 | Джулай Віталіна | Ж | 20-12-1991 | МСУ | Черкаська | КСО Мрія | 120 | 06-02-2018 |
977 | Запісочна Дар`я | Ж | 25-03-1999 | МСУ | Черкаська | ОНИКС | 120 | 05-01-2018 |
978 | Зачешигрива Богдан | Ч | 10-04-2000 | КМСУ | Черкаська | ОНИКС | 60 | 05-01-2018 |
979 | Зелена Анастасія | Ж | 12-03-2003 | КМСУ | Черкаська | ОНИКС | 60 | 19-03-2018 |
980 | Кандибей Володимир | Ч | 01-01-1972 | ІІІ | Черкаська | | 120 | 19-03-2018 |
981 | Коган Олена Григорівна | Ж | 12-05-1946 | ІІ | Черкаська | | 30 | 06-02-2018 |
982 | Козачинський Дмитро | Ч | 27-03-1961 | КМСУ | Черкаська | КСО Мрія | 60 | 20-02-2018 |
983 | Кордонська Анастасія | Ж | 01-01-2004 | КМСУ | Черкаська | ОНИКС | 30 | 19-03-2018 |
984 | Костюк Микола | Ч | 21-01-1942 | І | Черкаська | Есніка м. Сміла | 30 | 19-03-2018 |
985 | Миронюк Аліна | Ж | 07-08-2001 | МСУ | Черкаська | ОНИКС | 60 | 05-01-2018 |
986 | Ніконова Анна | Ж | 01-03-2001 | КМСУ | Черкаська | ОНИКС | 60 | 05-01-2018 |
987 | Панченко Богдан | Ч | 01-01-1983 | ІІІ | Черкаська | | 120 | 06-02-2018 |
988 | Панченко Поліна | Ж | 01-01-2003 | ІІІ | Черкаська | ОНИКС | 60 | 19-03-2018 |
989 | Пащина Катерина | Ж | 01-01-2003 | ІІІ | Черкаська | КСО Мрія | 60 | 06-02-2018 |
990 | Петрушкова Єкатерина | Ж | 01-01-2003 | ІІ-ю | Черкаська | Есніка м. Сміла | 60 | 19-03-2018 |
991 | Погребець Данило | Ч | 25-02-2001 | КМСУ | Черкаська | ОНИКС | 60 | 05-01-2018 |
992 | Погребець Іван | Ч | 11-10-2002 | І | Черкаська | ОНИКС | 60 | 19-03-2018 |
993 | Свистун Анастасія | Ж | 28-11-2001 | ІІІ | Черкаська | Есніка м. Сміла | 60 | 19-03-2018 |
994 | Слотін Артем | Ч | 25-10-1990 | КМСУ | Черкаська | | 240 | 20-08-2018 |
995 | Устименко Богдан | Ч | 25-02-1999 | КМСУ | Черкаська | ОНИКС | 120 | 19-03-2018 |
996 | Уфімцева Тетяна | Ж | 31-10-1986 | МСУ | Черкаська | ОНИКС | 120 | 06-02-2018 |
997 | Фесенко Аліна | Ж | 24-07-1993 | КМСУ | Черкаська | КСО Мрія | 120 | 06-02-2018 |
998 | Чорна Юлія | Ж | 28-02-1964 | І | Черкаська | ОНИКС | 60 | 19-03-2018 |
999 | Чорний Євген | Ч | 12-08-1993 | КМСУ | Черкаська | | 120 | 19-03-2018 |
1000 | Чурілова Анна | Ж | 21-07-2001 | КМСУ | Черкаська | Есніка м. Сміла | 60 | 19-03-2018 |
1001 | Шолін ВІктор | Ч | 01-01-2004 | ІІІ-ю | Черкаська | ОНИКС | 30 | 19-03-2018 |
1002 | Шпирка Вікторія | Ж | 13-08-2003 | ІІ | Черкаська | Есніка м. Сміла | 60 | 19-03-2018 |
1003 | Андрусяк Андрій | Ч | 09-06-2004 | І-ю | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 30 | 28-02-2018 |
1004 | Андрусяк Іван | Ч | 20-06-1995 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1005 | Арсенюк Михайло Васильови | Ч | 28-02-1968 | КМСУ | Чернівецька | | 120 | 28-02-2018 |
1006 | Барчук Оксана | Ж | 03-09-2000 | І | Чернівецька | АТЛЕТ | 60 | 28-02-2018 |
1007 | Бевзо Валентина Вікторівна | Ж | 05-05-1961 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1008 | Білий Владислав | Ч | 15-02-1999 | І | Чернівецька | | 120 | 28-02-2018 |
1009 | Бойко Андрій | Ч | 12-12-2000 | І | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 60 | 16-03-2018 |
1010 | Бордіян Георгій Васильович | Ч | 03-08-1950 | КМСУ | Чернівецька | | 60 | 20-03-2018 |
1011 | Вакарик Надія | Ж | 07-11-1996 | І | Чернівецька | ДЮСШ-4 Чернівці | 120 | 11-03-2018 |
1012 | Васильков Сергій | Ч | 19-01-1981 | КМСУ | Чернівецька | | 120 | 28-02-2018 |
1013 | Грешнов Олександр | Ч | 06-11-2000 | І | Чернівецька | ДЮСШ-4 Чернівці | 120 | 11-03-2018 |
1014 | Іванов Павло Євгенович | Ч | 28-01-1970 | КМСУ | Чернівецька | Орион | 120 | 11-03-2018 |
1015 | Ількова Ольга | Ж | 23-06-2001 | КМСУ | Чернівецька | КСО Буковина | 120 | 16-03-2018 |
1016 | Колчанов Олександр | Ч | 14-04-1998 | МСУ | Чернівецька | | 120 | 11-03-2018 |
1017 | Крилюк Артем | Ч | 23-09-1985 | КМСУ | Чернівецька | Меридіан | 120 | 16-03-2018 |
1018 | Латковський Девід | Ч | 21-06-2004 | ІІІ-ю | Чернівецька | ДЮСШ-4 Чернівці | 30 | 11-03-2018 |
1019 | Ленюк Володимир | Ч | 18-07-2001 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 60 | 28-02-2018 |
1020 | Ленюк Олeг | Ч | 06-04-1999 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1021 | Ленюк Олег Михайлович | Ч | 23-08-1975 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1022 | Ленюк Юлія Володимирівна | Ж | 04-07-1975 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1023 | Ліпка Володимир | Ч | 29-01-1959 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 13-09-2018 |
1024 | Ліщинський Максим | Ч | 04-12-2001 | І | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 60 | 20-03-2018 |
1025 | Маковійчук Танасій | Ч | 12-03-1949 | І | Чернівецька | | 60 | 20-03-2018 |
1026 | Малованюк Орест | Ч | 16-05-1997 | І | Чернівецька | Мідіз | 240 | 03-09-2018 |
1027 | Мангер Валентин Григорович | Ч | 23-12-1994 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1028 | Марченко Ганна | Ж | 28-05-1987 | КМСУ | Чернівецька | Інтер СММ | 120 | 28-02-2018 |
1029 | Мордасов Владислав | Ч | 19-10-1998 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1030 | Нігда Альона | Ж | 10-02-1998 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1031 | Нікітін Євген Анатолійович | Ч | 17-05-2002 | І | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 60 | 28-02-2018 |
1032 | Нікітіна Ольга Михайлівна | Ж | 14-07-1974 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1033 | Омельченко Юлія | Ж | 15-07-1969 | І | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 11-03-2018 |
1034 | Палагнюк Олександр Миколайович | Ч | 18-12-1961 | КМСУ | Чернівецька | Орион | 120 | 28-02-2018 |
1035 | Петричук Петро | Ч | 03-04-1960 | КМСУ | Чернівецька | Орион | 120 | 11-03-2018 |
1036 | Петрушко Павло | Ч | 01-01-2004 | ІІІ-ю | Чернівецька | ДЮСШ-4 Чернівці | 30 | 11-03-2018 |
1037 | Радик Каріна | Ж | 31-05-2003 | ІІ-ю | Чернівецька | ДЮСШ-4 Чернівці | 60 | 11-03-2018 |
1038 | Савчук Михайло Едуардович | Ч | 17-11-2003 | ІІ-ю | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 60 | 13-03-2018 |
1039 | Савчук Ольга Павлівна | Ж | 24-05-1964 | І | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 13-03-2018 |
1040 | Сандул Дмитро Вікторович | Ч | 21-07-1985 | КМСУ | Чернівецька | Меридіан | 120 | 16-03-2018 |
1041 | Тумак Антоніна Федосіївна | Ж | 08-09-1959 | І | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 28-02-2018 |
1042 | Тумак Іван Дмитрович | Ч | 17-04-1957 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 60 | 28-02-2018 |
1043 | Тумак Юрій Іванович | Ч | 26-01-1985 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 120 | 02-04-2018 |
1044 | Фельдман Дмитро | Ч | 01-01-2000 | | Чернівецька | ДЮСШ-4 Чернівці | 60 | 11-03-2018 |
1045 | Цера Василь | Ч | 07-01-1998 | І | Чернівецька | | 120 | 11-03-2018 |
1046 | Шелепюк Наталія Василівна | Ж | 09-10-1994 | КМСУ | Чернівецька | Меридіан | 120 | 16-03-2018 |
1047 | Шульга Валерій Володимирович | Ч | 23-05-1956 | КМСУ | Чернівецька | КСО МІДІЗ | 60 | 11-03-2018 |
1048 | Артеменко Ксенія | Ж | 01-01-2004 | ІІ-ю | Чернігівська | | 30 | 15-02-2018 |
1049 | Бутько Єлизавета | Ж | 20-05-2004 | ІІ | Чернігівська | | 30 | 15-02-2018 |
1050 | Васін Андрій Володимирович | Ч | 09-06-1982 | КМСУ | Чернігівська | | 120 | 29-12-2017 |
1051 | Вільневецька Анастасія | Ж | 09-01-1995 | КМСУ | Чернігівська | | 120 | 15-02-2018 |
1052 | Газбенко Анна Олександрівна | Ж | 02-04-2004 | ІІ-ю | Чернігівська | | 30 | 15-02-2018 |
1053 | Гайдай Олександр Леонідович | Ч | 21-01-1989 | КМСУ | Чернігівська | | 120 | 29-12-2017 |
1054 | Григорьєва Катерина | Ж | 05-09-2001 | І | Чернігівська | | 60 | 15-02-2018 |
1055 | Журавель Арсен Миколайович | Ч | 17-05-1980 | МСУ | Чернігівська | | 120 | 29-12-2017 |
1056 | Журавель Микола Дмитрович | Ч | 16-12-1951 | КМСУ | Чернігівська | | 60 | 29-12-2017 |
1057 | Журавель Надія Василівна | Ж | 28-09-1955 | ІІІ | Чернігівська | | 60 | 29-12-2017 |
1058 | Зільбович Ксенія Андріївна | Ж | 28-04-2003 | ІІ | Чернігівська | | 60 | 12-01-2018 |
1059 | Койнов Артур | Ч | 26-09-2003 | І | Чернігівська | | 60 | 12-01-2018 |
1060 | Криволап Кароліна Олегівна | Ж | 18-10-2003 | І | Чернігівська | | 60 | 12-01-2018 |
1061 | Кузьменко Євгеній Віталійович | Ч | 16-04-1969 | КМСУ | Чернігівська | | 120 | 15-02-2018 |
1062 | Лавриненко Олександр | Ч | 07-07-2003 | ІІ | Чернігівська | | 60 | 12-01-2018 |
1063 | Лопата Владислав | Ч | 15-10-2002 | І | Чернігівська | | 60 | 12-01-2018 |
1064 | Магдаченко Андрій Володимирович | Ч | 05-10-2001 | І | Чернігівська | | 60 | 15-02-2018 |
1065 | Марцевой Роман Олексійович | Ч | 25-04-2003 | ІІ | Чернігівська | | 60 | 15-02-2018 |
1066 | Нескуба Максим | Ч | 16-07-2002 | І | Чернігівська | | 60 | 29-12-2017 |
1067 | Нестерук Анастасія Ігорівна | Ж | 15-11-2003 | ІІ | Чернігівська | | 60 | 15-02-2018 |
1068 | Несук Вадим Юрійович | Ч | 22-04-2000 | МСУ | Чернігівська | | 60 | 29-12-2017 |
1069 | Ніколаєнко Яна | Ж | 21-12-1988 | І | Чернігівська | | 120 | 15-02-2018 |
1070 | Новик Катерина | Ж | 06-12-1998 | КМСУ | Чернігівська | | 120 | 15-02-2018 |
1071 | Петренко Аліна Олександрівна | Ж | 16-09-2004 | ІІ-ю | Чернігівська | | 30 | 15-02-2018 |
1072 | Путяк Іван | Ч | 15-08-2003 | ІІ | Чернігівська | | 60 | 12-01-2018 |
1073 | Ровний Іван | Ч | 09-10-2002 | МСУ | Чернігівська | | 60 | 29-12-2017 |
1074 | Рябенко Олександр | Ч | 06-12-2004 | І | Чернігівська | | 30 | 29-12-2017 |
1075 | Савченко Давид | Ч | 05-04-2003 | ІІІ | Чернігівська | | 60 | 15-02-2018 |
1076 | Саєнко Віталій Григорович | Ч | 06-03-1970 | КМСУ | Чернігівська | | 120 | 15-02-2018 |
1077 | Сибірський Сергій Олександрович | Ч | 04-01-1970 | І | Чернігівська | | 120 | 15-02-2018 |
1078 | Сидоренко Василь Павлович | Ч | 24-08-1995 | КМСУ | Чернігівська | | 120 | 29-12-2017 |
1079 | Слесарь Ілля | Ч | 23-01-2003 | ІІ | Чернігівська | | 60 | 12-01-2018 |
1080 | Стадник Тарас Миколайович | Ч | 12-04-1990 | КМСУ | Чернігівська | | 120 | 29-12-2017 |
1081 | Стадник Ярослав Юрійович | Ч | 16-09-2001 | КМСУ | Чернігівська | | 60 | 29-12-2017 |
1082 | Старохатня Катерина Ігорівна | Ж | 03-09-2003 | І-ю | Чернігівська | | 60 | 15-02-2018 |
1083 | Трубенок Максим Олександрович | Ч | 03-12-2000 | КМСУ | Чернігівська | | 60 | 29-12-2017 |
1084 | Халько Вікторія | Ж | 26-05-2004 | І | Чернігівська | | 30 | 12-01-2018 |
1085 | Ціленко Максим Юрійович | Ч | 02-02-2001 | І | Чернігівська | | 60 | 29-12-2017 |
1086 | Шкода Микола Володимирович | Ч | 15-12-2000 | І | Чернігівська | | 60 | 15-02-2018 |
1087 | Яловець Анна Олегівна | Ж | 04-01-2003 | ІІ | Чернігівська | | 60 | 12-01-2018 |