2015
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Зимовий Кубок Одеси 2016. Етап 1.

double SIcard: ;1234385;

Всього заявилося: 72   арендных чипов:32 

 
 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111154Балковенко Микола28-06-04ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А., Місюра Т.В. 
214281Данилко Саша01-01-030Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
314474Мальцев Микита27-05-04ІІ-ю1234394Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
412012Матин Фадей20-11-06ІІ1300170Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
57730Новиков Кирилл03-10-05б/р ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
612037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
714155Пустильник Володя01-01-03ІІІ-ю0Одеська0ЮністьТарасов Володимир 
811552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В.так

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

M14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114211Асеко-Нкили Андрей17-06-02б/р0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
213606Пунтус Илья07-11-01ІІ-ю0Одеська0ЮністьТарасов Володимир 
314821Усков Дмитрий01-01-01б/р ю0Одеська0Іллічівськ 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
15787Воеводін Кирилло04-04-01ІІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
212592Голосков Андрей23-08-95ІІІ9000034Одеська0 
37501Кара Максим01-01-98ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра Т.В., Місюра М.А. 
48751Крамаренко Эдуард05-12-99ІІІ0Одеська0Юность 
57294Матин Матвей11-07-99ІІ0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
614722Мухаметдинов Александр31-07-91б/р0Одеська0 
714171Павленко Тарас13-01-93б/р0Кіровоградська0самостiйно 
813654Цуркан Максим04-07-01ІІ0Одеська0Аргонавт 
98746Шушкевич Алексей14-01-99ІІІ0Одеська0Юность 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18085Бекшаєв Олександр06-04-84ІІІ0Одеська0Odessa Team 
26637Гнатовський Андрій27-08-90І0Одеська0Романтиксамостоятельно 
3632Кириченко Олексій17-09-99МСУ2300085Одеська0Спорт для всехКириченко В.А.так
46638Ковалев Виктор08-01-75ІІ9003434Одеська0 
511042Міхайлов Микола29-01-91І0Одеська0СТК Одесасамостiйно 
6645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
76495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
810465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
910712Тесленко Михайло13-09-86МСУ1601778Львівська0LeO-TeamГерт Г.В.так
10654Трімбой Ігор23-11-72МСУ1234567Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
1111802Чобану Роман15-02-91МСУ1150291Молдова0ДинамоОлд,CSU CraiovИвахненко С. 
129967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0Самостійнотак

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

M40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114897Власюк Олександр13-03-70КМСУ1234386Одеська0Стоян Л.В.так
2640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
39966Піщурніков Олег24-11-73ІІІ0Одеська0 
4651Стоян Сергій03-12-63І1300724Одеська0ДрiадаСтоян Л.В.так

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
1642Місюра Микола21-12-57МСУ1302792Одеська0ДрiадаМісюра Т.В.так
2649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
31722Тарасов Володимир22-10-54ІІ0Одеська0Юность 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114714Выходцева Анастасия01-01-06б/р ю0Одеська0Іллічівськ 
214882Данила Тая16-07-09б/р ю0Одеська0 
313602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська0Колесник К. 
414280Панкрушева Вика01-01-060Одеська0Спорт для всех 
514720Репетуева Оля23-02-070Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 
613919Середа Дар’я16-06-09б/р9001002Одеська0Чорноморськ 
712535Субачюте Давиля01-01-03ІІ-ю0Одеська0Юность 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

W14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
212861Бєзвєрхня Ольга20-09-02І-ю1300725Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
39495Келлер Алиса31-07-01ІІ-ю0Одеська0Юность 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111152Диденко Марина29-06-81ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
212529Кондратьева Юлия26-04-96ІІ0Одеська0 
314212Кривошея Яна21-01-79ІІ1234387Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
410723Пищурникова Алена16-07-75ІІІ0Одеська0 
56288Піщурнікова Валерія07-07-99ІІ1234380Одеська0СамоцвитКраева Р.В., Герт Г.В.Одеська КДЮСШ №12 
611668Стрелецкая Юля10-01-86б/р1238899Одеська0 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
213369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
312523Петриченко Лика10-04-96ІІ0Одеська0АргонавтЖуренко Микола 
410922Подруцька Наталiя18-04-81ІІІ-ю1234389Одеська0так
51969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Голокоз О.В.так
66372Середа Ганна10-12-79ІІІ1230888Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
71757Солдатова Ольга13-07-84КМСУ1300333Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
8659Юдіна Марина10-08-90КМСУ1302182Одеська0Odessa TeamГерт Г.В. 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

W40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
21371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
3650Стоян Людмила18-11-63І895113Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так

M12 M14 M21A M21E M40 M55 W12 W14 W21A W21E W40 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
2641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
31728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
47494Рощіна Тетяна25-10-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
512520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
61362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації