2016
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Зимовий кубок Одеси 2016. Етап 4.

double SIcard: ;1234385;1302736;

Всього заявилося: 67   арендных чипов:30 

 
 

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111154Балковенко Микола28-06-04ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А., Місюра Т.В. 
211704Брагінець Валерій02-07-04ІІІ-ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
314951Дубель Георгий01-01-04ІІІ-ю0Одеська0школа СтупениТесленко М.С., Місюра М.А. 
414956Кутузов Александр01-01-04б/р0Одеська0школа Ступени 
512012Матин Фадей20-11-06І-ю1300170Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А. 
614953Погребной Арсений01-01-04б/р0Одеська0школа Ступени 

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114950Аблязов Дарий01-01-03б/р0Одеська0школа Ступени 
214949Молочный Арсений01-01-03б/р0Одеська0школа Ступени 
312037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
414960Панченко Ян01-01-03б/р0Одеська0школа Ступени 
514954Попроцкий Андрей01-01-03б/р0Одеська0школа Ступени 
614155Пустильник Володя01-01-03ІІІ-ю0Одеська0ЮністьТарасов Володимир 
711552Хорошевський Даніїл15-12-03І1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
814961Шушлян Пётр01-01-02б/р0Одеська0школа Ступени 

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114925Величко Денис09-12-80б/р0Одеська0 
214914Зазыбов Кирилл10-09-00ІІ9001005Одеська0Аргонавт 
37501Кара Максим01-01-98ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра Т.В., Місюра М.А. 
47294Матин Матвей11-07-99І-ю0Одеська0Дрiада, Місюра М.А. 
514171Павленко Тарас13-01-93б/р0Кіровоградська0самостiйно 

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16637Гнатовський Андрій27-08-90І0Одеська0Романтиксамостоятельно 
210923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська0самостоятельнотак
36638Ковалев Виктор08-01-75ІІ9003434Одеська0 
46292Колесник Вадим19-02-01І1409424м.Київ0НТУУ ”КПІ”Ускова С.М.так
56515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
611648Малий Юрій12-04-85І1300578Одеська0Самостійнотак
711042Міхайлов Микола29-01-91І0Одеська0СТК Одесасамостiйно 
814195Печніков Руслан14-10-88ІІ0Одеська0ДинамоБогомягкова К.В. 
910465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
10654Трімбой Ігор23-11-72МСУ8680077Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
119967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0Самостійнотак

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114897Власюк Олександр13-03-70І1234386Одеська0Стоян Л.В.так
2640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
39966Піщурніков Олег24-11-73б/р0Одеська0 
4651Стоян Сергій03-12-63І9007007Одеська0ДрiадаСтоян Л.В.так

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

OPEN

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська0Колесник К. 
213919Середа Дар’я16-06-09б/р9001002Одеська0Чорноморськ 

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112535Субачюте Давиля01-01-03ІІ-ю0Одеська0Юность 
212859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
212861Бєзвєрхня Ольга20-09-02І-ю1300725Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
39495Келлер Алиса31-07-01ІІ-ю0Одеська0Юность 
414957Яблоновская Настя01-01-02ІІ-ю0Одеська0школа СтупениТесленко М.С., Місюра М.А. 

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114912Гечану Ганна20-10-95б/р0Одеська0СТК Одеса 
214913Дзекунова Дарья05-09-99ІІ9001000Одеська0 
311152Диденко Марина29-06-81ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
414212Кривошея Яна21-01-79ІІ1234387Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
510924Крюкова Анастасия30-08-87ІІІ0Одеська0так
610723Пищурникова Алена16-07-75ІІІ0Одеська0 
76288Піщурнікова Валерія07-07-99ІІ1234380Одеська0СамоцвитКраева Р.В., Герт Г.В.Одеська КДЮСШ №12 
811649Соловйова Наталія12-12-87б/р0Одеська0Самостійно 

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
1612Богомягкова Христина21-02-91МСУ1302152Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
28439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Місюра М.А.так
313369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
4646Петренко-Швець Марина01-02-84КМСУ1302736Одеська0самостiйнотак
510922Подруцька Наталiя18-04-81ІІІ-ю1234389Одеська0так

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11756Гайчиева Фатiма23-01-64ІІІ1234341Одеська0ДинамоГерт Г.В., Богомягкова К.В. 
27905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
34985Краєва Раїса09-05-62ІІ9007020Одеська0СамоцвитКраева Р.В.так
41371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
5650Стоян Людмила18-11-63І1000001Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так

M12 M14 M21A M21E M40 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11366Власюк Євгенія05-08-58ІІ1006039Одеська0Дрiадасамостiйно 
21746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
39513Котлова Людмила19-01-47ІІ1300721Одеська0Odessa Teamтак
41728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
57494Рощіна Тетяна25-10-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
612520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
71362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації