2016
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Зимовий кубок Одеси 2016. Етап 5.

double SIcard: ;1234385;

Всього заявилося: 89   арендных чипов:55 

 
 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111154Балковенко Микола28-06-04ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А., Місюра Т.В. 
211704Брагінець Валерій02-07-04ІІІ-ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
313574Голишев Данило17-04-04б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
413575Голишев Дмитро25-04-05б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
511992Гончар Вячеслав03-06-04б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
614992Комаринський Андрій06-07-03б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
714474Мальцев Микита27-05-04ІІ-ю1234394Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
812012Матин Фадей20-11-06ІІ1300170Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
913573Стоцький Григорій08-06-04б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114281Данилко Саша01-01-030Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
214951Дубель Георгий01-01-04ІІІ-ю0Одеська0школа СтупениТесленко М.С., Місюра М.А. 
311705Кочетков Роман20-08-03б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
412037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
513606Пунтус Илья07-11-01ІІ-ю0Одеська0ЮністьТарасов Володимир 
614155Пустильник Володя01-01-03ІІІ-ю0Одеська0ЮністьТарасов Володимир 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113994Богаченко Александр22-09-84б/р0Одеська0лично 
25787Воеводін Кирилло04-04-01ІІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
314914Зазыбов Кирилл10-09-00ІІ9001005Одеська0Аргонавт 
47501Кара Максим01-01-98ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра Т.В., Місюра М.А. 
57294Матин Матвей11-07-99ІІ0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
614926Міщук Роман13-08-83б/р0Одеська0 
714171Павленко Тарас13-01-93б/р0Кіровоградська0самостiйно 
810358Селиханович Артем26-11-01ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
913654Цуркан Максим04-07-01ІІ0Одеська0Аргонавт 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16637Гнатовський Андрій27-08-90І0Одеська0Романтиксамостоятельно 
27833Журенко Николай21-05-92ІІ0Одеська0Аргонавт 
3632Кириченко Олексій17-09-99МСУ2300085Одеська0Спорт для всехКириченко В.А.так
46638Ковалев Виктор08-01-75ІІ9003434Одеська0 
56292Колесник Вадим19-02-01І1409424м.Київ0НТУУ ”КПІ”Ускова С.М.так
66515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
711648Малий Юрій12-04-85І1300578Одеська0Самостійнотак
811042Міхайлов Микола29-01-91І0Одеська0СТК Одесасамостiйно 
910465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
10654Трімбой Ігор23-11-72МСУ1234567Одеська0ДинамоГерт Г.В.так

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114897Власюк Олександр13-03-70КМСУ1234386Одеська0Стоян Л.В.так
2640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
39966Піщурніков Олег24-11-73ІІІ0Одеська0 
4647Разуваєв Володимир09-10-67І0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
1615Власюк Юрій08-09-56КМСУ0Одеська0Дрiадасамостiйно 
2642Місюра Микола21-12-57МСУ1302792Одеська0ДрiадаМісюра Т.В.так
3649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
41722Тарасов Володимир22-10-54ІІ0Одеська0Юность 
5658Франко Олександр06-04-53ІІ1300777Одеська0ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В. 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

OPEN

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112926Башилов Максим20-03-02б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
212925Башилова Оксана18-01-03б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
311706Белик Олександр01-08-02б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
414993Дейнека Олександра18-07-01б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
513602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська0Колесник К. 
614991Константинов Андрій01-01-03б/р ю0Одеська0ЮністьТарасов Володимир 
714979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
814984Панасюк Анастасия24-05-00б/р0Одеська0Аргонавт 
913919Середа Дар’я16-06-09б/р9001002Одеська0Чорноморськ 
1011668Стрелецкая Юля10-01-86б/р1238899Одеська0 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112922Бієр Жанна03-01-05б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
212931Палур Диана07-07-040Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
314280Панкрушева Вика01-01-060Одеська0Спорт для всех 
414721Репетуева Калина07-06-050Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 
514720Репетуева Оля23-02-070Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 
612535Субачюте Давиля01-01-03ІІ-ю0Одеська0Юность 
712859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
212861Бєзвєрхня Ольга20-09-02І-ю1300725Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
313933Кафтан Вікторія28-01-03б/р ю0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
49495Келлер Алиса31-07-01ІІ-ю0Одеська0Юность 
512154Фьокліна Маргарита07-07-03б/р0Одеська0Одеська ЗОШ-інтернатКопотієнко Н.А. 
614957Яблоновская Настя01-01-02ІІ-ю0Одеська0школа СтупениТесленко М.С., Місюра М.А. 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114912Гечану Ганна20-10-95б/р0Одеська0СТК Одеса 
214913Дзекунова Дарья05-09-99І9001000Одеська0 
311152Диденко Марина29-06-81ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
414987Журенко Ирина15-12-900Одеська0АргонавтЖуренко Микола 
514212Кривошея Яна21-01-79ІІ1234387Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
610924Крюкова Анастасия30-08-87ІІІ0Одеська0так
714719Петренко Катерина18-09-01б/р ю0Одеська0Аргонавт 
810723Пищурникова Алена16-07-75ІІІ0Одеська0 
911649Соловйова Наталія12-12-87б/р0Одеська0Самостійно 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
213369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
3646Петренко-Швець Марина01-02-84КМСУ1302736Одеська0самостiйнотак
41969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Голокоз О.В.так
58761Южакова Марина03-03-92І0Одеська0Аргонавт 

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
21371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так

M12 M14 M21A M21E M40 M55 OPEN W12 W14 W21A W21E W40 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11366Власюк Євгенія05-08-58ІІ1006039Одеська0Дрiадасамостiйно 
21746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
3641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
41728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
57494Рощіна Тетяна25-10-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
612520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
71362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації