2016
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Праздничная восьмерочка

double SIcard: ;1300143;

Всього заявилося: 66   арендных чипов:19 

 
 

Ветераны Детвора Молодежь


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
14573Безручко Володимир07-06-48І-ю1300270Запорізька0Моторсічтак

Ветераны Детвора Молодежь

Ветераны

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
28176Гнатюк Ирина02-02-51І4710660Дніпропетровська0Победа 
32724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа 
49079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
513914Пона Денис08-03-97б/р0Дніпропетровська0 
6169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так
7166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровська1Карніка 
82660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська36,60Победа 
92657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська36,60Победа 
1069Авраменко Людмила21-09-48б/р1408815ДніпропетровськаАврашки2КарнікаАвраменко 
11140Піонтковський Всеволод19-04-64І9200201ДніпропетровськаБелые и пушистые1КарнікаАвраменко 
12127Литвиненко Ліна25-03-72ІІІ1300295ДніпропетровськаБелые и пушистые2КарнікаАвраменко 
1312725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0ДніпропетровськаЗвезда0Карнікатак
1413782Пона Ірина21-06-70ІІІ0ДніпропетровськаЗвезда0Карнікатак
15102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773ДніпропетровськаИнки0ПобедаСамостійнотак
161801Корякова Валентина07-03-49І1302874ДніпропетровськаИнки0ПобедаСамостійнотак
174883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровськаищу напарника0личнотак
1811156Попова Татьяна10-08-45б/р0Дніпропетровськаищу пару0Победасамостоятельно 
198938Лысак Людмила09-11-50б/р4710659Дніпропетровськаищу пару2Победасамостоятельно 
208027Касьяненко Кароліна01-09-58б/р0ДніпропетровськаНЕ STARі0самостiйно 
2110276Касьяненко Сергій12-08-54І0ДніпропетровськаНЕ STARі0ПобедаТокарский В. 
221679Гнатюк Василь04-07-57І1395198ДніпропетровськаОлеВасики0Победасамостiйно 
231673Романенко Ольга01-05-59ІІІ1234306ДніпропетровськаОлеВасики0Победасамостiйно 
2492Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797ДніпропетровськаОптимисты0Победатак
252877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354ДніпропетровськаОптимисты0Победатак
26146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаПофигисты1ПобедаКузнецов Н.А.так
2714209Кравчук Світлана26-03-68ІІІ1300299ДніпропетровськаПофигисты2Победасамостоятельно 
281642Радович Стефан01-03-52І1601756ДніпропетровськаРАДА1Победа 
29147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242ДніпропетровськаРудики1КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
302636Рудакова Олена13-10-60МСУ1300217ДніпропетровськаРудики2КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Біба В.І., Кривоногов Г.Е.так
312720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаСкороЛетО0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
327942Полищук Екатерина11-11-87І0ДніпропетровськаСкороЛетО0КарнікаАсмолов О.М., Асмолова І.М., Авраменко 
3312138Соколов Євгеній04-12-53б/р0ДніпропетровськаСокол1Победасамостiйно 
3471Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаТамисики0Карнікатак
351359Сокур Віктор25-07-54І1300275ДніпропетровськаТамисики0Победа 
3688Гладкий Олександр08-02-61І1302714ДніпропетровськаТуристы1Карнікатак
3783Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715ДніпропетровськаТуристы2Карніка 
381640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233ДніпропетровськаФанаты1Победа 
3999Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265ДніпропетровськаФанаты2Карнікатак
40164Фільченко Микола01-12-53б/р1444444ДніпропетровськаФили0Наш Клуб 
414756Фільченко Світлана28-03-56б/р9144445ДніпропетровськаФили0Наш Клуб 
422748Болсунова Наталья28-05-72б/р1601783ДніпропетровськаША!0Наш Клуб 
432846Усенко Александр05-03-64б/р1008091ДніпропетровськаША!0Карніка 

Ветераны Детвора Молодежь

Детвора

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
115063Кищенко Максим31-03-10ІІІ-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н. 
215030Сафонова Виктория01-08-04б/р0ДніпропетровськаЧерный рыцарь0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШ 
39575Піонтковський Андрій03-05-04І-ю1300280ДніпропетровськаЧерный рыцарь1Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так

Ветераны Детвора Молодежь

Молодежь

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
110591Пайол Андрій03-07-01І0ДніпропетровськаOpera120Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШ 
210863Таран Віктория13-02-00КМСУ1302817ДніпропетровськаOpera120Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
310075Лапко Володимир31-10-00КМСУ1300143ДніпропетровськаЖелтые страусы1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Тяпкіна К.М.ДДЮЦМСтак
414162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1300143ДніпропетровськаЖелтые страусы2КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
52870Бугаец Юлия27-01-76І1395204ДніпропетровськаИщу пару0СК ”Сіріус” 
68627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1300157ДніпропетровськаИщу пару0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
712771Посыпайко Евгений02-08-79І0ДонецькаОттуда0КСТО Архарсамостоятельно 
86667Тищенко Наталья01-02-94КМСУ0ДонецькаОттуда0Наш КлубЗаєрко В.В. 
911810Проскура Анастасия28-10-85б/р0ДніпропетровськаПадонки0 
108715Проскура Олександр04-11-84ІІІ0ДніпропетровськаПадонки0Заєрко В.В. 
1110196Овсянникова Анна16-02-93ІІ1395200ДніпропетровськаПодснежники0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
122744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021ДніпропетровськаПодснежники0Наш КлубМишонов В.А. 
1312188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ0ДніпропетровськаПятый элемент0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
1412620Гуделайтіс Анна02-01-98МСУ1601763ДніпропетровськаРадуга0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
1513516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ1000402ДніпропетровськаРадуга0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
168136Кучер Анастасія27-03-00МСУ0ДніпропетровськаТандем0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
1711724Переверзєв Данило04-11-96МСУ0ДніпропетровськаТандем0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
1812504Кравчук Юлія13-04-94МСУ1000413ДніпропетровськаУлыбка0Наш КлубЗаєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
19157Ткачук Олександр09-02-96МСУ0ДніпропетровськаУлыбка0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
 Гостева СумськоЇ ферерації