2016
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Первенство пограничных войск Одесского региона

double SIcard: ;1234385;

Всього заявилося: 43   арендных чипов:25 

 
 

W M

W

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112719Борисенко Кристина24-03-80б/р0Одеська0ОБДЮТ Тоніка 
215354Борисенко Мирра19-03-08б/р ю0Одеська0ОБДЮТ Тоніка 
31366Власюк Євгенія05-08-58ІІ1006039Одеська0Дрiадасамостiйно 
414912Гечану Ганна20-10-95б/р0Одеська0СТК Одеса 
51746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
615350Дзекунова Валентина16-12-00б/р0Одеська0Аргонавт 
714913Дзекунова Дарья05-09-99І9001000Одеська0 
81371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
915069Мошняцька Ірина22-09-92КМСУ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
101728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
11646Петренко-Швець Марина01-02-84КМСУ1302736Одеська0самостiйнотак
127494Рощіна Тетяна25-10-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1312520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
1415058Соколова Ольга21-12-75б/р0Одеська0 
151362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак

W M

M

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112574Борисенко Борис03-01-03ІІІ-ю0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
214925Величко Денис09-12-80б/р0Одеська0 
314897Власюк Олександр13-03-70КМСУ1234386Одеська0Стоян Л.В.так
45787Воеводін Кирилло04-04-01ІІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
515316Гандзий Александр20-12-90б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
610923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська0самостоятельнотак
714914Зазыбов Кирилл10-09-00ІІ9001005Одеська0Аргонавт 
815309Капустинський Павло19-10-02КМСУ1420746Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
97501Кара Максим01-01-98ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра Т.В., Місюра М.А. 
1015215Карпеченков Дмитро25-11-00ІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1115355Куция Гурам13-04-04б/р ю0Одеська0ОБДЮТ Тоніка 
1214979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
137294Матин Матвей11-07-99ІІ0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
1412012Матин Фадей20-11-06ІІ1300170Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
1511042Міхайлов Микола29-01-91І0Одеська0СТК Одесасамостiйно 
1614926Міщук Роман13-08-83б/р0Одеська0 
178757Мошняцький Максим07-08-92ІІ0Одеська0личноСамостійно 
18644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Чорноморськтак
1915325Сога Сергей26-10-81б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
2013992Степанов Олексій14-02-78б/р0Одеська0самостiйно 
2110712Тесленко Михайло13-09-86МСУ1601778Львівська0LeO-TeamГерт Г.В.так
2215366Тимошенко Іван27-02-87б/р0Одеська0Місюра М.А. 
2315369Тищенко Костянтин08-12-88б/р0Одеська0Місюра М.А. 
2415324Тюгаев Альберт10-12-88б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
2515323Хорошевский Ярослав01-01-90ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
2611552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
27661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
2815319Ященко Андрей05-05-96ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
 Гостева СумськоЇ ферерації