2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

інформація


Кубок Пам’яті 2017

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ

ВІДКРИТИЙ ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

КУБОК ПАМЯІ 2017

24-28.06.2017, смт Велика Багачка, Полтавська обл.

 

БЮЛЕТЕНЬ 1

Організатори:   

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.;

Лубенський міський дитячо-юнацький клуб спортивного орієнтування і туризму «Валтекс»;

 

Партнери:

Великобагачанська РДА

Великобагачанська селищна рада

Приватне підприємство «Білоцерківська агропромислова група»

Товариство дослідників України

Туристично-комерційне товариство з обмеженою відповідальністю «Схід»

Склад ГСК:

Головний суддя                     - Семенюта Григорій                СНК     066 1638273

Головний секретар                - Куліш Василь                         СНК     050 3017072

Директор змагань:          - Калениченко Юрій                    ІІ кат.

Служба дистанції:      - Семенюта Сергій                   І кат.

                                           - Остапенко Павло                   І кат

 

Місце проведення: с. Мала Решетилівка, с. Затон Великобагачанський р-н Полтавська обл.

Центр змагань: польовий табір поблизу смт Велика Багачка (див. схему розміщення).

Сторінка змагань:      http://basa.at.ua/publ/1/2-1-0-73

Онлайн заявка:           http://orientsumy.com.ua/index.php?event=1309

Програма

24 червня, субота. Заїзд учасників.

12:00 – 19:00 – мандатна комісія, центр змагань

19:00 – нарада представників команд, центр змагань;

25 червня, неділя.

08:45 – від’їзд замовленого транспорту до арени змагань на подовженій дистанції (с. Затон);

10:00 – початок змагань на подовженій дистанції;

13:00 – 14:00 – від’їзд замовленого транспорту до центру змагань;

26 червня, понеділок

08:45 – від’їзд замовленого транспорту до арени змагань на середній дистанції (с. Мала Решетилівка);

10:00 – початок змагань на середній дистанції;

12:30 – 13:30 – від’їзд замовленого транспорту до центру змагань;

27 червня, вівторок

08:45 – від’їзд замовленого транспорту до арени змагань на довгій дистанції (с. Мала Решетилівка);

10:00 – початок змагань на довгій дистанції;

14:00 – 15:00 – від’їзд замовленого транспорту до центру змагань;

28 червня, середа

08:45 – від’їзд замовленого транспорту до арени змагань на короткій дистанції (с. Затон);

10:00 – початок змагань на короткій дистанції;

12:00 – 13:00 – від’їзд замовленого транспорту до центру змагань;

14:00 – нагородження переможців та призерів змагань (центр змагань);

 Гостева СумськоЇ ферерації