2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

18.06.2018

первенства СК «Сириус» по ориентированию ”Июньский спринт -2017”

double SIcard: ;1300299;

Всього заявилося: 63   арендных чипов:24 

 
 

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114289Костюк Анастасія26-12-05ІІ1408812Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпротак
27491Ложкина Анастасия30-09-90б/р0Дніпропетровська0 
315132Сапарова Ирина06-08-88б/р0Дніпропетровська0 

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12870Бугаец Юлия27-01-76КМСУ1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус”Лаукерт А.І.так
212620Гуделайтіс Анна02-01-98МСУ1407023Дніпропетровська0СК Наш клубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШтак
312490Жулей Марія02-04-97КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КДЮСШ 
411661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
513411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
66667Тищенко Наталья01-02-94КМСУ0Донецька0СК Наш клубЗаєрко В.В. 
71681Томаш Дар’я29-09-76МСУ1302899Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Заєрко В.В.так
8173Янчицькая Людмила01-03-97КМСУ1000405Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак” 

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

Ж40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114209Кравчук Світлана26-03-68ІІІ1300299Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
2121Кузнєцова Тетяна25-03-71МСУ1601755Дніпропетровська0СК Наш клубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
313782Пона Ірина21-06-70ІІІ0Дніпропетровська0Карніка 

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

Ж50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
21800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
38567Рябова Ольга01-01-66ІІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А. 
416108Шрам Ольга21-10-61І1300299Дніпропетровська0Победатак

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

Ж60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1408815Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
22661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0Победа 
38176Гнатюк Ирина02-02-51І4710660Дніпропетровська0Победа 
42724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа 
51801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак
6128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка 
78938Лысак Людмила09-11-50б/р1000444Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
816131Мельник Ірина01-01-55б/р0Дніпропетровська0Монтажник 
916133Однокоз Марина01-01-59б/р0Дніпропетровська0МонтажникКузнецов Н.А. 
101797Томаш Ірина14-04-52ІІ1008093Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
11169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

М12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115275Леончук Арсений14-06-06ІІ-ю39900Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
214988Сапаров Александр11-10-86б/р0Дніпропетровська0 
314769Скрипка Лесь11-10-06І-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

М21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85КМСУ1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
21139Биченков Дмитро16-04-91КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
317669Білик Сергій24-10-81б/р0Дніпропетровська0 
47344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Кузнецов Ю.В.ЦПО ДОР, Дніпро 
58558Закора Віктор27-08-89МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубСкрипка А., Заєрко В.В. 
61138Кириченко Владислав14-09-90б/р1300205Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
7124Лавренко Іван28-02-90б/р1234305Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
811724Переверзєв Данило04-11-96МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
912771Посыпайко Евгений02-08-79І0Донецька0КСТО Архарсамостоятельно 
107490Проскура Андрій30-10-88ІІІ0Дніпропетровська0Заєрко В.В. 
11146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так
12149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716Дніпропетровська0СК Наш клубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
138174Рябов Андрій22-12-00КМСУ1008065Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
142744Рябов Дмитрий23-02-64І1407021Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А. 
156932Скрипка Олександр25-02-76КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.так

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

М40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
288Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
31679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
412621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська0СК Наш клубДубінін С.В. 
5119Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302741Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШтак

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

М50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
1117Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293Дніпропетровська0Метеортак
21695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карнікатак
312725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0Дніпропетровська0Карніка 
41359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
51659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О.так
6154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
7155Телевной Сергій25-01-58І0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 

Ж12 Ж21 Ж40 Ж50 Ж60 М12 М21 М40 М50 М60

М60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
21640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победатак
39079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
4164Фільченко Микола01-12-53б/р1444444Дніпропетровська0СК Наш клуб