2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Тренировка А-7 В-5 С-3

Заявочна форма закрита!

Всього заявилося: 29 

 
 

A B C

A

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Бадiгiн Iлля31-10-85ІІ1300167Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.
2Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно
3Гудович Наталія11-10-62б/р1302818Дніпропетровська0Карніка
4Кищенко Олег14-06-82ІІ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.
5Логинов Евгений01-01-56б/р1601766Дніпропетровська0КарнікаАвраменко
6Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка
7Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0лично

A B C

B

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.
2Касьяненко Сергій12-08-54І1221005Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.ФСТ ”Спартак”
3Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
4Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
5Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0КарнікаФСТ ”Спартак”
6Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
7Повстяная Алла19-12-60б/р0Дніпропетровська0Победа
8Пона Дмитро25-10-63б/р0Дніпропетровська0Карніка
9Пона Ірина21-06-70б/р0Дніпропетровська0Карніка
10Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0ПобедасамостiйноФСТ ”Спартак”
11Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа

A B C

C

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карніка
2Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
3Гнатюк Ирина02-02-51І4710660Дніпропетровська0Победа
4Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
5Еремченко Анна12-09-91б/р0Дніпропетровська0Карніка
6Кищенко Максим31-03-10б/р ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.
7Радович Ірина01-01-56І1601769Дніпропетровська0МонтажникФСТ ”Спартак”
8Рикун Володимир01-01-36І1300221Дніпропетровська0Победа
9Усенко Олена30-11-69б/р0Дніпропетровська0Карніка
10Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0Карніка
11Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
 Гостева СумськоЇ ферерації