2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Соревнования по спортивному ориентированию на байдарах «Дежавю 87»

Заявочна форма закрита!

Всього заявилося: 77 

 
 

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD120 МD21 МD80


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Ровная Маргарита15-05-92б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.
2Тяпкін Олег19-02-61б/р1302818Дніпропетровська0КарнікаТяпкіна К.М.
3Тяпкіна Калерія20-05-66МСУ1300286Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.КФВС МОН Україн

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD120 МD21 МD80

LEDI

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Дрютова Лариса11-09-60б/р0ДніпропетровськаЗолоті рибки0Карніка
2Любимова Марія17-04-58б/р0ДніпропетровськаЗолоті рибки0Карніка
3Козаченко Наталія31-10-62І1000420ДніпропетровськаСетрички0ПобедаФСТ ”Спартак”
4Шрам Ольга01-01-61ІІІ0ДніпропетровськаСетрички0ПобедаФСТ ”Спартак”
5Рубинчик Ольга16-01-88б/р7000006Дніпропетровськашоколадница0
6Хондак Ольга28-02-64І1302875Дніпропетровськашоколадница0

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD120 МD21 МD80

М100

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211ДніпропетровськаКарніка0Карніка
2Финько Андрей18-04-66б/р1302895ДніпропетровськаКарніка0КарнікаАвраменко
3Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293ДніпропетровськаОгонек0Метеор
4Паук Олександр23-09-58ІІ0ДніпропетровськаОгонек0КСО МАЙСТЕРсамостiйно
5Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаОчкарики1Моторсіч
6Китайчук Олександр23-09-70КМСУ1300290ЗапорізькаОчкарики2

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD120 МD21 МD80

М120

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Биченков Володимир16-10-54І1302735ДніпропетровськаБойцы0
2Конов Віктор05-06-51КМСУ0ДніпропетровськаБойцы0Наш КлубКузнецов Н.А.
3Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298ДніпропетровськаСтарики разбойники0КарнікаСонін М.
4Сонін Микола13-12-48б/р1300212ДніпропетровськаСтарики разбойники0КарнікаСергеєв О.

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD120 МD21 МD80

М21

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Дзюба Олександр09-09-830Дніпропетровська0
2Кузьменко Виктор15-01-870Дніпропетровська0
3Мусулега Дмитро06-10-72І0Полтавська0самостiйно, самостiйно
4Рыжих Владимир06-12-850Дніпропетровська0
5Чорний Станіслав07-05-870Дніпропетровська0
6Шафоростов Евгений03-01-870Дніпропетровська0
7Дробот Сергей10-12-88б/р0Дніпропетровськаbcc20763-9ab7-4cb0-80
8Яковлев Виталий13-11-88б/р0Дніпропетровськаbcc20763-9ab7-4cb0-80
9Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровськаe205d821-6b24-4680-a0Карніка
10Резчиков Виталий04-05-86б/р0Дніпропетровськаe205d821-6b24-4680-a0
11Дыморчук Руслан01-01-780ДніпропетровськаАльбатрос0
12Иващенко Дмитрий01-02-790ДніпропетровськаАльбатрос0
13Мищенко Ростислав04-07-87б/р0ДніпропетровськаБобры из ЖВ0особисто
14Соловьев Николай17-12-77ІІІ0ДніпропетровськаБобры из ЖВ0лично
15Бадигин Илья31-10-85ІІ0ДніпропетровськаГруппа "Здоровье"0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.
16Дорошенко Павел09-01-80б/р0ДніпропетровськаГруппа "Здоровье"0КСО МАЙСТЕР
17Косицін Дмитро31-01-86б/р0ДніпропетровськаДикари0КарнікаЗаєрко В.В.ФСТ ”Спартак”
18Скрипка Олександр25-02-76КМСУ0ДніпропетровськаДикари0Наш Клуб
19Назаренко Леонид28-11-70б/р0ДніпропетровськаКосмонавты0
20Онасенко Дмитрий25-03-74б/р0ДніпропетровськаКосмонавты0
21Павленко Игорь01-01-79б/р0ДніпропетровськаОрлята0Сергеєв О., Сонін М.
22Сергеев Сергей23-01-82б/р0ДніпропетровськаОрлята0Сергеєв О., Сонін М.
23Савченко Микита03-01-91КМСУ0ДніпропетровськаПодорожник0Наш КлубЗаєрко В.В.
24Слабкий Сергій07-09-90б/р0ДніпропетровськаПодорожник0
25Замура Петр30-06-82МСУ0ДніпропетровськаРваный кед0
26Рудь Александр30-06-82МСУ0ДніпропетровськаРваный кед0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD120 МD21 МD80

МD100

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Безручко Костянтин22-04-63І1300281ДніпропетровськаМанулы0КарнікаЗаєрко В.В.
2Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202ДніпропетровськаМанулы0Карніка
3Каракай Людмила11-11-70б/р0ДніпропетровськаСладкая парочка0Победа
4Телевной Сергій25-01-58І0ДніпропетровськаСладкая парочка0СК ”Сіріус”

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD120 МD21 МD80

МD120

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаИнки0КарнікаАвраменкоФСТ ”Спартак”
2Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773ДніпропетровськаИнки0ПобедаФСТ ”Спартак”
3Пуха Любовь01-01-630ДніпропетровськаПевчие птички0ФСТ ”Спартак”
4Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаПевчие птички0ПобедаКузнецов Н.А.ФСТ ”Спартак”

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD120 МD21 МD80

МD21

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Гринь Екатерина28-04-90б/р0Дніпропетровська1374ce79-380f-453d-90
2Шерстюк Геннадий29-05-89б/р0Дніпропетровська1374ce79-380f-453d-90
3Онасенко Александр02-07-81б/р0ДніпропетровськаАнанасы0Дніпропетровськ
4Онасенко Мария23-02-82б/р0ДніпропетровськаАнанасы0
5Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292ДніпропетровськаИ в огонь и в воду0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
6Бердик Галина23-03-97б/р0ДніпропетровськаИ в огонь и в воду0Карніка
7Шоммонко Ольга01-01-79б/р0ДніпропетровськаСпортики0
8Щербинин Руслан01-01-77б/р0ДніпропетровськаСпортики0
9Скрипник Маргарита01-01-90б/р0ДніпропетровськаЧайники0
10Скрипник Олександр01-01-87б/р0ДніпропетровськаЧайники0

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD120 МD21 МD80

МD80

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Бугаец Юлия27-01-76І1395204ДніпропетровськаАльфа-Омега0СК ”Сіріус”
2Костюк Андрей01-01-740ДніпропетровськаАльфа-Омега0
3Кальченко Ольга01-01-75б/р0ДніпропетровськаАрго0
4Пасько Юрий01-01-75б/р0ДніпропетровськаАрго0
5Хлебников Олег03-04-73б/р0ДніпропетровськаБарабулька0Наш КлубКузнецов Ю.В.ФСТ ”Україна”
6Хлебникова Оксана26-04-74б/р0ДніпропетровськаБарабулька0
7Литвиненко Алёна12-02-76б/р0ДніпропетровськаКульбабки0
8Литвиненко Сергій16-09-74б/р0ДніпропетровськаКульбабки0
9Гаврілюк Наталья01-01-900ДніпропетровськаРозумники0
10Рутц Віктор01-01-57б/р0ДніпропетровськаРозумники0
11Богачева Ірина25-05-77ІІ0ДніпропетровськаСтранники0СК ”Сіріус”
12Сивоконь Андрей01-01-72МСУ0ДніпропетровськаСтранники0
13Свірідова Євгенія31-03-78ІІ1302870ЗапорізькаЧебурєки0
14Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаЧебурєки0
 Гостева СумськоЇ ферерації