2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Соревнования по спортивному ориентированию на байдарах «Дежавю 87»

Всього заявилося: 19 

 
 

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD21 МD80


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Ровная Маргарита15-05-92б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD21 МD80

LEDI

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Рубинчик Ольга16-01-88ІІІ7000006Дніпропетровськашоколадница0
2Хондак Ольга28-02-64І1302875Дніпропетровськашоколадница0

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD21 МD80

М100

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровськакарника0Карніка
2Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровськакарника0КарнікаАвраменко
3Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаОчкарики1Моторсіч
4Китайчук Олександр23-09-70КМСУ1300290ЗапорізькаОчкарики2

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD21 МD80

М120

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Биченков Володимир16-10-54І1302735ДніпропетровськаБойцы0
2Конов Віктор05-06-51КМСУ1188ДніпропетровськаБойцы0Наш КлубКузнецов Н.А.

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD21 МD80

М21

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Дзюба Олександр09-09-830Дніпропетровська0
2Косицін Дмитро31-01-86КМСУ0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.ФСТ ”Спартак”
3Мусулега Дмитро06-10-72І0Полтавська0КСО ”WildBoars”самостiйно, самостiйно
4Скрипка Олександр25-02-76КМСУ0Дніпропетровська0Наш Клуб

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD21 МD80

МD100

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.
2Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карніка

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD21 МD80

МD21

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292ДніпропетровськаИ в огонь и в воду0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
2Бердик Галина23-03-97б/р0ДніпропетровськаИ в огонь и в воду0Карніка

LEDI М100 М120 М21 МD100 МD21 МD80

МD80

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Свиридова Євгенія31-03-78І1302870ЗапорізькаЧебурєки0
2Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаЧебурєки0
 Гостева СумськоЇ ферерації