2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Триатлон

Всього заявилося: 26   арендных чипов:10 

 
 

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

М100t

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
115494Мусулега Дмитро06-10-72І0ПолтавськаHELIX0Полтавська ФСОсамостiйно, самостiйно 
21787Пуха Віктор31-03-62КМСУ1300818ПолтавськаHELIX0ДЮКСОТ ВалтекссамостiйноДЮКСОТ ”Валтекс” 
315648Бабич Максим20-08-63І0ЗапорізькаИкар0 
415227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровськакарника2Карніка 
5166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровськакарника2КарнікаАвраменко 
6247Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаОчкарики0Моторсіч 
7252Китайчук Олександр23-09-70КМСУ1300290ЗапорізькаОчкарики0 
888Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровськатуристы2Карніка 
92846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровськатуристы2Карніка 

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

М120t

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
110276Касьяненко Сергій12-08-54І0ДніпропетровськаBeginners0ПобедаТокарский В. 
21640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233ДніпропетровськаBeginners0Победа 

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

М21t

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
1111Косицін Дмитро31-01-86б/р0ДніпропетровськаДикари0КарнікаЗаєрко В.В. 
26932Скрипка Олександр25-02-76КМСУ0ДніпропетровськаДикари0Наш Клубтак
31596Петкевич Сергій06-07-88МСУ0Полтавськамульти-ки0ДЮКСОТ ВалтексСеменюта СергійДЮКСОТ ”Валтекс” 
48435Пуха Андрей19-05-89КМСУ0Полтавськамульти-ки0ДЮКСОТ ВалтексПуха В.В. 
513516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ1006313ДніпропетровськаСфагнум0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

МD100t

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762ДніпропетровськаСиЛа0Победа 
22720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаСиЛа0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

МD120t

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
171Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаИнки2Карніка 
2102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773ДніпропетровськаИнки2ПобедаСамостійно 
314205Пуха Любовь01-01-630ДніпропетровськаПевчие птички0 
4146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаПевчие птички0ПобедаКузнецов Н.А. 

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

МD80t

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
110194Хлебников Олег03-04-73б/р0ДніпропетровськаБарабулька0Наш КлубКузнецов Ю.В. 
210586Хлебникова Оксана26-04-74б/р0ДніпропетровськаБарабулька0 
3262Свірідова Євгенія31-03-78ІІ1302870ЗапорізькаЧебурэки0 
4271Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаЧебурэки0 
 Гостева СумськоЇ ферерації