2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Триатлон

Заявочна форма закрита!

Всього заявилося: 26 

 
 

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

М100t

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Мусулега Дмитро06-10-72І0ПолтавськаHELIX0КСО ”WildBoars”самостiйно, самостiйно
2Пуха Віктор31-03-62б/р1300818ПолтавськаHELIX0ДЮКСОТ ВалтекссамостiйноДЮКСОТ ”Валтекс”
3Бабич Максим20-08-63І0ЗапорізькаИкар0
4Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровськакарника2Карніка
5Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровськакарника2КарнікаАвраменко
6Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаОчкарики0Моторсіч
7Китайчук Олександр23-09-70КМСУ1300290ЗапорізькаОчкарики0
8Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровськатуристы2КарнікаФСТ ”Спартак”
9Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровськатуристы2Карніка

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

М120t

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Касьяненко Сергій12-08-54І1221005ДніпропетровськаBeginners0ПобедаТокарский В.ФСТ ”Спартак”
2Козак Микола30-11-50КМСУ1300233ДніпропетровськаBeginners0ПобедаФСТ ”Спартак”

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

М21t

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Косицін Дмитро31-01-86КМСУ0ДніпропетровськаДикари0КарнікаЗаєрко В.В.ФСТ ”Спартак”
2Скрипка Олександр25-02-76КМСУ0ДніпропетровськаДикари0Наш Клуб
3Петкевич Сергій06-07-88МСУ0Полтавськамульти-ки0ДЮКСОТ ВалтексСеменюта СергійДЮКСОТ ”Валтекс”КФВС МОН Україн
4Пуха Андрей19-05-89КМСУ0Полтавськамульти-ки0ДЮКСОТ ВалтексПуха В.В.
5Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ0ДніпропетровськаСфагнум0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

МD100t

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Зинкевич Лариса02-08-62І1044ДніпропетровськаСиЛа0Победа
2Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаСиЛа0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А.

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

МD120t

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаИнки2КарнікаАвраменкоФСТ ”Спартак”
2Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773ДніпропетровськаИнки2ПобедаФСТ ”Спартак”
3Пуха Любовь01-01-630ДніпропетровськаПевчие птички0ФСТ ”Спартак”
4Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаПевчие птички0ПобедаКузнецов Н.А.ФСТ ”Спартак”

М100t М120t М21t МD100t МD120t МD80t

МD80t

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШФСТ
1Хлебников Олег03-04-73б/р0ДніпропетровськаБарабулька0Наш КлубКузнецов Ю.В.ФСТ ”Україна”
2Хлебникова Оксана26-04-74б/р0ДніпропетровськаБарабулька0
3Свиридова Євгенія31-03-78І1302870ЗапорізькаЧебурэки0
4Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаЧебурэки0
 Гостева СумськоЇ ферерації