2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Тренировка в Сугаковке

double SIcard: ;9000802;

Всього заявилося: 51   арендных чипов:20 

 
 

MA MB WA WB

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карніка 
28170Бабич Кирил20-03-01І0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”так
388Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
41679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
512621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська0Наш КлубДубінін С.В. 
614325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0Дніпропетровська0особисто 
71667Довгань Володимир29-08-67І1221055Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРБіба В.І., Кузнецов Ю.В. 
82657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
910276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
10106Ключников Дмитро23-06-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШ 
111640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
12119Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302741Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШтак
1310075Лапко Володимир31-10-00КМСУ1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Тяпкіна К.М.ДДЮЦМСтак
141713Овечкин Юрій04-03-62ІІ1008081Запорізька0Моторсіч 
1511724Переверзєв Данило04-11-96КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
1614146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
178715Проскура Олександр04-11-84ІІІ0Дніпропетровська0Заєрко В.В. 
18147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
1910784Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
201359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
21154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
2210181Троїцький Володимир19-04-60КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСонін М., Заєрко В.В., Сергеєв О. 
232846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
2412740Фесенко Станіслав20-06-45ІІІ0Запорізька0Моторсіч 

MA MB WA WB

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ-ю1395196Дніпропетровська0Карніка 
27847Васильєв Анатолій17-07-48ІІ0Запорізька0Моторсіч 
392Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победа 
412188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
59079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
61642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Монтажник 

MA MB WA WB

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12695Богачева Ірина25-05-77ІІ0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
283Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
36878Горбенко Олена31-05-74І0Дніпропетровська0Наш КлубКПНЗ  ”Спартак”так
412620Гуделайтіс Анна02-01-98КМСУ9000802Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
52660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
614162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1300143Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
71800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа 
8121Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровська0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
911661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
101802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
1113782Пона Ірина21-06-70б/р0Дніпропетровська0Карніка 
12261Рясна Любов02-02-50МСУ1000415Запорізька0Ікар 
1314147Тищенко Наталя01-02-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
14249Храпун Ірина22-01-60І1300042Запорізька0Моторсіч 

MA MB WA WB

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115659101-01-14І0Дніпропетровська0 
28176Гнатюк Ирина02-02-51І4710660Дніпропетровська0Победа 
36078Овечкина Ольга18-03-64ІІІ1234360Запорізька0Моторсіч 
417797Півень Аліса11-03-92б/р0Дніпропетровська0 
511810Проскура Анастасия28-10-85б/р0Дніпропетровська0 
6169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так
716108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
 Гостева СумськоЇ ферерації