2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Кубок сбора

Всього заявилося: 51   арендных чипов:26 

 
 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12695Богачева Ірина25-05-77ІІ0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
212620Гуделайтіс Анна02-01-98КМСУ9000802Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
3121Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровська0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
414147Тищенко Наталя01-02-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
52634Ткачук Вікторія09-02-96МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116982Барышева Тамара01-01-69б/р0Дніпропетровська0 
283Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
31800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа 
414209Кравчук Світлана26-03-68ІІІ1300299Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
511812Надрега Єлізавета14-05-03ІІ1601763Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
61802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
713782Пона Ірина21-06-70б/р0Дніпропетровська0Карніка 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12724Ефименко Валентина09-02-46І1302793Дніпропетровська0Победа 
217179Козорез Татьяна10-01-90б/р0Дніпропетровська0 
31801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійно 
417178Петроченкова Анастасия17-08-86б/р0Дніпропетровська0 
5169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так
616108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победа 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карніка 
28170Бабич Кирил20-03-01І0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”так
32916Васін Олексій17-04-87МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ОДЮСШ 
488Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
510276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
6111Косицін Дмитро31-01-86б/р0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
7119Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302741Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШтак
813516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ1006313Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
911724Переверзєв Данило04-11-96КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
1014146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
1114817Похилько Дмитро05-02-88КМСУ0Дніпропетровська0Наш Клуб 
128715Проскура Олександр04-11-84ІІІ0Дніпропетровська0Заєрко В.В. 
13147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
148174Рябов Андрій22-12-00І1008065Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”так
152744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
1610784Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
172846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
188167Фесенко Евгений23-02-90МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.ОДЮСШ 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113464101-01-14б/р ю0Дніпропетровська0 
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
312188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
415960Конов Віктор05-06-51б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Н.А.так
5117Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293Дніпропетровська0Метеор 
61695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карніка 
72775Листопадський Анатолій16-11-46ІІІ0Дніпропетровська0ДИИТ Днепр 
812725Пона Дмитро25-10-63б/р0Дніпропетровська0Карніка 
9146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А. 
109762Синиця Георгій14-04-05І-ю0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
111659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О. 
12154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
134883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0лично 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116762Мартинов Нікіта20-07-06ІІ-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
215245Ренгус Володимир01-01-02ІІІ-ю0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак” 
 Гостева СумськоЇ ферерації