2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Летний лабиринт водяного

Всього заявилося: 34   арендных чипов:15 

 
 

ЖА ЖВ МА МВ

ЖА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112620Гуделайтіс Анна02-01-98КМСУ1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
214162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1015Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
311661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
411812Надрега Єлізавета14-05-03І1014Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
51802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
613782Пона Ірина21-06-70ІІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
710863Таран Віктория13-02-00КМСУ1302817Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
814147Тищенко Наталя01-02-94МСУ1027Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
92634Ткачук Вікторія09-02-96МСУ1401023Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.так
109947Трохимчук Юлія24-10-01КМСУ7200264Київська0Лідер-турШеремет О.Л, Подгаєцький А.В.Ірпінська ДЮСШтак

ЖА ЖВ МА МВ

ЖВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112500Еремченко Анна12-09-91б/р0Дніпропетровська0Карніка 
211810Проскура Анастасия28-10-85б/р0Дніпропетровська0 
312173Усенко Олена30-11-69б/р0Дніпропетровська0Карніка 

ЖА ЖВ МА МВ

МА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117570Буренко Станислав01-05-89б/р0Дніпропетровська0 
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
314325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0Дніпропетровська0особисто 
415468Еремченко Иван02-08-91б/р0Дніпропетровська0Карніка 
512188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ1021Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
6118Крутько Микита01-10-96ІІІ-ю0Дніпропетровська0Наш Клуб, Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
713516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
82720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
91678Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
1011724Переверзєв Данило04-11-96КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
112633Піпікало Дмитро22-03-91КМСУ1000401Дніпропетровська0Наш Клуб, Заєрко В.В.ОДЮСШ 
128627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1300191Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1312725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
1414146Посипайко Євген02-08-79І1030Дніпропетровська0Наш Клубтак
15147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
16149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716Дніпропетровська0Наш КлубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
1710784Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1023Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
189762Синиця Георгій14-04-05І-ю0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В. 
192846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
20166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 

ЖА ЖВ МА МВ

МВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18715Проскура Олександр04-11-84ІІІ0Дніпропетровська0Заєрко В.В. 
 Гостева СумськоЇ ферерації