2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Осенний пробег, Каменское

Всього заявилося: 22   арендных чипов:5 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110784Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
288Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
310276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
41640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
516104Мошна Євген08-07-75б/р0Дніпропетровська0Днепродзержинск 
61642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победатак
71659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
192Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
29079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
313058Панасюк Александр01-01-01ІІІ-ю0Дніпропетровська0Троіцкий В.М. 
413320Трифоненко Максим01-01-02ІІІ-ю0Дніпропетровська0Днепродзержинск 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11657Рикун Володимир14-11-36І1300221Дніпропетровська0Победа 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1300143Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
21800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0Победасамостiйно 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
22661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0Победа 
32724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа 
4169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так
516108Шрам Ольга01-01-61ІІІ1300299Дніпропетровська0Победатак
 Гостева СумськоЇ ферерації