2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Одеський парк-тур. Етап 6.
08 жовтня

Всього заявилося: 74   арендных чипов:29 

 
 

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

CHILD10

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116733Воеводін Егор05-02-09б/р ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
218034Гордийцяк Влада21-01-09ІІІ-ю1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
315874Кириченко Демьян07-02-131234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
413602Колесник Євгенія12-06-10б/р ю1234356Одеська0Odessa TeamКолесник К. 
518035Лаптева Валерия15-04-08ІІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
614979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
715027Петренко Милослава02-12-09б/р ю9007039Одеська0Петренко М. 

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116081Головін Степан04-03-07ІІІ-ю2300408Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
216238Горашко Володимир18-02-07І-ю2008656Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
316239Гуртовой Андрій18-03-06І-ю9007927Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
416541Коваленко Илья01-03-07ІІ-ю1230321Одеська0ОБДЮТ Тоніка, Голокоз О.В. 
512717Лисоконь Михайло08-01-08б/р ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
616582Цяпута Павло07-05-06ІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

M14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117981Злащенко Дмитрий01-01-030Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
214474Мальцев Микита27-05-04ІІ-ю1234394Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
316796Матін Демид20-02-03ІІ0Одеська0Odessa TeamМісюра М.А. 
416795Матін Фадей20-11-06І-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
512037Памбук Лев12-11-03ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
617360Прус Ярослав14-12-03б/р0Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 
712910Степанов Миша01-01-030Одеська0Спорт для всехЛуць Артем, Кириченко В.А. 
811552Хорошевський Даніїл15-12-03І0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113298Ветроумов Сережа01-01-990Одеська0Кириченко В.А., Луць Артем 
21318Грицина Ярослав23-03-92І0Кіровоградська0м. Світловодськ 
315309Капустинський Павло19-10-02КМСУ1420746Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
415215Карпеченков Дмитро25-11-00ІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
512557Кириленко Олександр21-05-83ІІ1234388Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
66292Колесник Вадим19-02-01І1409424Одеська0Odessa TeamУскова С.М.так
74954Маркелов Влад01-01-97б/р0Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 
89535Мороз Дима01-01-97ІІІ0Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
1394Бадан Юрій11-04-94МСУ1300892Львівська0НАСВ, LeO-TeamМаясов К., Заліско О., Барашевський С.А.НАСВтак
210923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська0самостоятельно 
311929Луць Артем01-01-860Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
416794Матін Матвій11-07-99І0Одеська0Odessa TeamМісюра М.А. 
59536Полуботько Игорь01-01-77б/р0Одеська0Спорт для всех 
610465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
710712Тесленко Михайло13-09-86КМСУ1601778Одеська0Odessa TeamГерт Г.В.так
8654Трімбой Ігор23-11-72МСУ9200155Одеська0Odessa TeamГерт Г.В.так
99967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0Самостійнотак

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16638Ковалев Виктор08-01-75ІІ9003434Одеська0 
26515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
313974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
416860Миронов Дмитро05-08-72б/р1234396Одеська0так
517305Седашов Станiслав23-04-70ІІІ1300891Одеська0так
6651Стоян Сергій03-12-63І9007007Одеська0ДрiадаСтоян Л.В.так

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
2634Коваленко Віктор01-07-58І1300772Одеська0ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В.так
37480Ковальов Юрiй25-06-52ІІ9007179Одеська0ДрiадаСтупников Е.С., Місюра М.А.так
4642Місюра Микола21-12-57МСУ1302792Одеська0ДрiадаМісюра Т.В.так
5649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
6661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116858Миронова Олександра22-03-08б/р ю1234398Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
214720Репетуева Оля23-02-070Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 
317003Седашова Софія23-05-07б/р ю0Одеська0Самостійно 

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

W14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А., Місюра Т.В. 
214721Репетуева Калина07-06-050Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113491Сударева Олеся26-09-01ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11573Карпенко Юлія03-08-94МСУ1300874Сумська0КСО ОрієнтирПостельняк С.А.КДЮСШ №1 м.Сумитак
28439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1007844Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
313369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
41969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Odessa TeamГолокоз О.В.так
512462Явдощук Тетяна13-10-70КМСУ1300770Одеська0О-клубГолокоз О.В., Петров В.Ж.так

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17905Карпеченкова Лена25-03-65ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
214212Кривошея Яна21-01-79ІІ1234387Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
31371Мельникова Тетяна24-08-72І9007001Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
416859Миронова Ірина06-11-76б/р1234397Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
5650Стоян Людмила18-11-63І1000001Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так
62398Сударєва Інна01-01-72ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так

CHILD10 M12 M14 M21A M21E M35 M55 W12 W14 W21A W21E W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11366Власюк Євгенія05-08-58ІІ1006039Одеська0Дрiадасамостiйнотак
21746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
312180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
49513Котлова Людмила19-01-47ІІ1300721Одеська0Odessa Teamтак
5641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
612520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
71362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації