2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Кубок осени

double SIcard: ;1300728;1300729;

Всього заявилося: 120   арендных чипов:55 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111695Атиег Нармин30-07-01б/р ю0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
211403Бондар Кирил20-01-06ІІІ-ю1300721Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
311696Бондар Олена01-01-75б/р0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
412174Бондарь Сергій01-01-74б/р0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
510824Бурлак Оксана25-06-67І1300770Одеська0Гуцаленко Т.М. 
611908Гузовский Дима01-01-05ІІІ-ю1300728Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
711907Гузовский Павел01-01-74б/р1300729Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
8624Добрянський Андрій16-02-94ІІ1300762Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
911397Долгіх Ольга20-04-04б/р ю0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
1012175Домброван Ірина01-01-92б/р0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
118086Ермаков Ростислав21-09-96ІІ0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
126373Єрмаков Ростислав21-09-96ІІ0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
138864Ігнатенко Олександра23-02-99б/р ю1300768Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
144946Ковтунец Ліза13-10-98ІІ-ю1300751Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
1514477Кореновський Олександр23-09-05б/р ю1300728Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
1616076Крючкова Анастасія15-12-07б/р ю0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
1711401Кулінченко Анастасія15-07-04б/р ю0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
18636Кульков Валерій25-02-95ІІ1300763Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
1911694Лищук Алина09-09-01б/р ю0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
2015520Луценко Олексадра21-08-05б/р ю1300782Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
2115504Макаров Василь10-09-03б/р ю1300783Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
2211402Маковійчук Артем19-03-04ІІІ-ю1300724Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
232325Мельніков Олександр01-01-97ІІ-ю1300182Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
2413138Петухов Сергій21-11-98б/р0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
2514476Радкевич Єгор12-08-04б/р ю1300726Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
26648Рєка Максим08-08-96ІІІ0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
2711398Савєльєва Дарья09-05-03б/р ю0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
285807Серженюк Євген12-03-92ІІ0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
297489Сидорова Юлия29-04-00ІІ1300781Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3013571Сичук Євген14-09-04б/р ю1300729Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
314945Степанов Михайло03-05-99ІІІ-ю1300750Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3213139Стеценко Михайло27-07-98б/р0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3313142Студзинська Аня08-10-99б/р0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3413140Стьопушкін Аркадій14-08-99б/р0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3513143Трембовецька Вікторія08-07-99б/р0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3611396Федосєєва Влада16-05-02ІІІ-ю1300522Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3713141Фокін Олег14-09-99б/р0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3811909Хабарова Юлия01-01-00ІІІ-ю0Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
3913569Цайсслєр Габріель09-08-07б/р ю1300728Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
4013568Цайсслєр Юліан28-08-05б/р ю1300729Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
41660Цапкина Софія11-12-92ІІ0Одеська0КСО СуворовецГолокоз О.В. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117265Безручко Владимир07-06-48І-ю1300270Запорізька0 
21139Биченков Дмитро16-04-91КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
381Биченков Михайло08-11-88КМСУ1302735Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.ДДЮЦМС 
417669Білик Сергій24-10-81б/р0Дніпропетровська0 
588Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
689Глібов Руслан28-01-87МСМК515305Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
712621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська0Наш КлубДубінін С.В. 
87344Деговец Даниил12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М., Рудакова О.М.ДДЮЦМСтак
911830Єрохін Максим27-01-88б/р0Дніпропетровська0 
1011818Єрохін Роман06-09-78б/р0Дніпропетровська0 
111138Кириченко Владислав14-09-90б/р1300205Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
1212771Посыпайко Евгений02-08-79І0Донецька0КСТО Архарсамостоятельно 
1314817Похилько Дмитро05-02-88КМСУ0Дніпропетровська0Наш Клуб 
147490Проскура Андрій30-10-88ІІІ0Дніпропетровська0Заєрко В.В. 
152744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
1613614Савченко Микита03-01-91б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В. 
178167Фесенко Евгений23-02-90МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.ОДЮСШ 
18166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85ІІ1300143Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
278Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
312906Богунец Андрей06-09-78ІІІ0Донецька0КСТО Архар 
41679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
52657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
610276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
713698Коваленко Кирилл19-02-93б/р0Дніпропетровська0 
81640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
916104Мошна Євген08-07-75б/р0Дніпропетровська0Днепродзержинск 
101678Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
1113498Покровський Олексій22-01-84б/р0Дніпропетровська0 
1212725Пона Дмитро25-10-63б/р0Дніпропетровська0Карніка 
131642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Монтажник 
14146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А. 
151359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
161659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О. 
17154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
182846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
194883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0лично 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12743Биченков Володимир16-10-54І0Дніпропетровська0 
218285Бондаревский Роман01-01-87ІІІ0Дніпропетровська0Наш Клубсамостійно. 
392Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победа 
41695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карніка 
59079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победа 
616481Сидоров Сергей30-11-59б/р0Приднестровье0 
78337Тяпкін Олег19-02-61б/р1302818Дніпропетровська0КарнікаТяпкіна К.М. 
810194Хлебников Олег03-04-73б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11657Рикун Володимир01-01-36І1300221Дніпропетровська0Победа 
218348Триодял Денис24-06-00б/р0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШ 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118335Ползикова Мария26-01-00б/р0Дніпропетровська0 
218255Сімонова Анастасія06-06-960Дніпропетровська0 
36667Тищенко Наталья01-02-94КМСУ0Донецька0Наш КлубЗаєрко В.В. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
213294Зенченко Тамара29-07-60б/р1300265Приднестровье0Карніка 
32660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
41802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
513782Пона Ірина21-06-70б/р0Дніпропетровська0Карніка 
6160Тяпкіна Калерія20-05-66МСУ1300286Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победа 
218319Бондаренко Ольга12-05-730Дніпропетровська0 
38176Гнатюк Ирина02-02-51І4710660Дніпропетровська0Победа 
42877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победа 
51800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа 
61801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійно 
7122Куликова Ірина05-10-74МСМК0Дніпропетровська0ІнваспортЗаєрко В.В. 
8128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка 
9134Ольшанська Євгенія12-08-78ІІІ1302796Дніпропетровська0Победа 
10135Ольшанська Світлана06-07-52ІІІ1300287Дніпропетровська0Победа 
1117178Петроченкова Анастасия17-08-86б/р0Дніпропетровська0 
1215659Радович Ирина06-08-56І1601769Дніпропетровська0МонтажникКузнецов Н.А. 
131379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0Победасамостiйно 
141808Стрєлкова Олена18-01-66б/р1221066Дніпропетровська0Карніка 
1512173Усенко Олена30-11-69б/р0Дніпропетровська0Карніка 
1617658Худицька Надия10-05-570Дніпропетровська0МонтажникКузнецов Н.А. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12724Ефименко Валентина09-02-46І1302793Дніпропетровська0Победа 
217179Козорез Татьяна10-01-90б/р0Дніпропетровська0 
37491Ложкина Анастасия30-09-90б/р0Дніпропетровська0 
48938Лысак Людмила09-11-50б/р4710659Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
518349Надточiй Катерина31-08-890Дніпропетровська0 
6169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й. 
716108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
 Гостева СумськоЇ ферерації