2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Золотая осень

double SIcard: ;502548;

Всього заявилося: 79   арендных чипов:30 

 
 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

ЖА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115561Балабанова Ольга10-11-86МСУ9200200Сумська0СК СКІФПугач М.І., Балабанов П.А., Черниш Є.Ю.так
212620Гуделайтіс Анна02-01-98КМСУ1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
37942Полищук Екатерина11-11-87І0Дніпропетровська0КарнікаАсмолов О.М., Асмолова І.М., Авраменко 
414147Тищенко Наталя01-02-94МСУ1027Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
51681Томаш Дар’я29-09-76МСУ1302899Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Заєрко В.В.так

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

ЖВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
218269Ерохина Елена07-04-82б/р0Дніпропетровська0 
399Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0Карнікатак
42660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
51800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
6120Кузнєцова Ніна15-06-95МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак” 
7121Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровська0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
810196Овсянникова Анна16-02-93ІІ1395200Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
91802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
1017178Петроченкова Анастасия17-08-86б/р0Дніпропетровська0 
1113411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ1026Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

ЖС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
22664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карнікатак
32877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
414209Кравчук Світлана26-03-68ІІІ1300299Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
510278Леончук Оля27-05-03І1300260Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”так
6128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карнікатак
711661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
810050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
91379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444Дніпропетровська0Победасамостiйно 
10169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

МА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карніка 
28170Бабич Кирил20-03-01І0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”так
310095Бадигин Илья31-10-85ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
474Балабанов Павло04-06-83КМСУ502548Сумська0КСО МАЙСТЕРБалабанов П.А.так
51139Биченков Дмитро16-04-91КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
681Биченков Михайло08-11-88КМСУ1302735Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.ДДЮЦМС 
788Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
810273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
98558Закора Віктор27-08-89МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубСкрипка А., Заєрко В.В. 
1013516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
1114146Посипайко Євген02-08-79І1030Дніпропетровська0Наш Клубтак
1214817Похилько Дмитро05-02-88КМСУ0Дніпропетровська0Наш Клуб 
138174Рябов Андрій22-12-00І1008065Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”так
142744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
1513614Савченко Микита03-01-91І0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
168167Фесенко Евгений23-02-90МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.ОДЮСШ 
17166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

МВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118283101-01-14І0Дніпропетровська0 
278Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
317354Богунец Андрей06-08-78б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКПНЗ  ”Спартак” 
48160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
512188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ1021Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
62657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
710276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
81640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
915960Конов Віктор05-06-51б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Н.А.так
10117Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293Дніпропетровська0Метеор 
111695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карніка 
122720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
131678Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
1411724Переверзєв Данило04-11-96КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
15146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так
161659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О. 
17154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
182846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
1918271Фень Петр24-02-75б/р0Дніпропетровська0 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

МС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118270Ерохин Максим08-06-11б/р ю0Дніпропетровська0 
215275Леончук Арсений14-06-06ІІІ-ю1302731Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак” 
39079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
41657Рикун Володимир01-01-36І1300221Дніпропетровська0Победа 
51660Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298Дніпропетровська0КарнікаСонін М. 
615293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
718348Триодял Денис24-06-00б/р0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШ 
817177Шмалько Владимир02-06-88б/р0Дніпропетровська0Наш Клуб 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

Н

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1300208Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
218425Алферов Станислав05-04-05ІІ-ю0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШ 
317855Балабанов Гордей02-09-09ІІ-ю502548Сумська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Балабанов П.А. 
417856Балабанов Елизар14-10-07ІІІ-ю0Сумська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Балабанов П.А. 
518429Гнатенко Олена17-01-93б/р0Дніпропетровська0 
62724Ефименко Валентина09-02-46І1302793Дніпропетровська0Победа 
718426Ступак Марія18-03-08б/р0Київська0”Veritas” Біла ЦерквЗіглін О.Є.КЗ БМР ДЮСШ №1 
816108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победатак
 Гостева СумськоЇ ферерації