2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Осенние перегоны-2017, финал Зеленых стадионов

double SIcard: ;1302731;

Всього заявилося: 75   арендных чипов:29 

 
 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117891Кузнецова Ульяна05-10-08ІІІ-ю1300260Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗ 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110278Леончук Оля27-05-03І1302741Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗтак
211812Надрега Єлізавета14-05-03І1407023Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
26878Горбенко Олена31-05-74І0Дніпропетровська0Наш КлубКПНЗ  ”Спартак”так
312620Гуделайтіс Анна02-01-98КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
412490Жулей Марія02-04-97КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.КДЮСШ 
511365Кербунова Олена20-01-98МСУ1302731Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗтак
6112Коток Наталія03-08-95КМСУ1302731Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
7121Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровська0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
811661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
910050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
101802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
1114147Тищенко Наталя01-02-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
122634Ткачук Вікторія09-02-96МСУ1401023Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.так
13173Янчицькая Людмила01-03-97КМСУ1000405Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”так

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113294Зенченко Тамара29-07-60б/р1300265Приднестровье0Карніка 
22660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
31800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
4128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карнікатак
516108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победатак

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
28938Лысак Людмила09-11-50б/р4710659Дніпропетровська0Победасамостоятельнотак
318281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
418282Худицька Надія10-05-57І0Дніпропетровська0Победа 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12724Ефименко Валентина09-02-46І1302793Дніпропетровська0Победа 
2169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116004101-01-14б/р0Дніпропетровська0 
218425Алферов Станислав05-04-05ІІ-ю0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШ 
317165Горєлов Ілля06-08-12б/р1555Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак” 
415275Леончук Арсений14-06-06ІІІ-ю0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак” 
510187Поєнко Михайло18-03-05І-ю1020Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ9007486Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
29575Піонтковський Андрій03-05-04І-ю1022Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18170Бабич Кирил20-03-01І1302731Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
310247Ткачук Олександр28-12-02ІІ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117669Білик Сергій24-10-81б/р0Дніпропетровська0 
217354Богунец Андрей06-08-78б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКПНЗ  ”Спартак” 
312621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська0Наш КлубДубінін С.В. 
47344Деговець Данило12-01-00І1300143Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Кузнецов Ю.В.ДДЮЦМСтак
514325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0Дніпропетровська0особисто 
615960Конов Віктор05-06-51б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Н.А.так
713516Курочкін Дмитро25-02-98МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
8124Лавренко Іван28-02-90б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
914146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
10146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так
11149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716Дніпропетровська0Наш КлубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
128174Рябов Андрій22-12-00І1008065Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
132744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
1417028Смитюк Андрей26-06-79б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В. 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118283101-01-14І0Дніпропетровська0 
288Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
32657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
410276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
5107Козлов Ігор25-10-63І1300219Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
6117Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293Дніпропетровська0Метеор 
71695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карніка 
82720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
91678Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
10147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
1116481Сидоров Сергей30-11-59б/р0Приднестровье0 
121659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О. 
13154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
1410181Троїцький Володимир19-04-60КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСонін М., Заєрко В.В., Сергеєв О. 
152846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
1610194Хлебников Олег03-04-73б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В. 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
192Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
210277Иванов Анатолий29-04-60б/р0Дніпропетровська0 
31640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
49079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
51660Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298Дніпропетровська0КарнікаСонін М. 
612138Соколов Євгеній04-12-53б/р0Дніпропетровська0Победасамостiйно 
717210Фесенко Станислав20-06-45б/р0Запорізька0 

Ж12 Ж14 Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М12 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11657Рикун Володимир01-01-36І1300221Дніпропетровська0Победа 
 Гостева СумськоЇ ферерації