2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Закрытие сезона в Каменское

Всього заявилося: 71   арендных чипов:36 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18170Бабич Кирил20-03-01І1302731Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
210095Бадигин Илья31-10-85ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
317265Безручко Владимир07-06-48І-ю1300270Запорізька0 
488Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
510273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
611830Єрохін Максим27-01-88б/р0Дніпропетровська0 
71145Заєрко Валерій11-05-58МСУ3330Дніпропетровська0Наш Клубсамостiйнотак
88558Закора Віктор27-08-89МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубСкрипка А., Заєрко В.В. 
9111Косицін Дмитро31-01-86КМСУ0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
108553Краснопольський Максим03-01-91МСУ0Дніпропетровська0Заєрко В.В.так
1113516Курочкін Дмитро25-02-98б/р0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
128627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1314146Посипайко Євген02-08-79І1030Дніпропетровська0Наш Клубтак
148174Рябов Андрій22-12-00І1008065Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
1510784Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1300133Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1613802Фіалковський Сергій23-02-82ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118283101-01-14І0Дніпропетровська0 
29757Волошин Дмитро12-02-01І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
38160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
41679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
510276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
616104Мошна Євген08-07-75б/р0Дніпропетровська0Днепродзержинск 
71678Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
811724Переверзєв Данило04-11-96КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
9146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так
10149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716Дніпропетровська0Наш КлубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
111359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
1213566Чернецький Антон12-11-91б/р0Дніпропетровська0так

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
192Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
2102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак
315275Леончук Арсений14-06-06ІІІ-ю0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак” 
49079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
513058Панасюк Александр01-01-01ІІІ-ю0Дніпропетровська0Троіцкий В.М. 
610187Поєнко Михайло18-03-05І-ю1020Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
716481Сидоров Сергей30-11-59б/р0Приднестровье0 
89762Синиця Георгій14-04-05І-ю0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
914769Скрипка Лесь11-10-06І-ю0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
1017028Смитюк Андрей26-06-79б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В. 
1113320Трифоненко Максим01-01-02ІІІ-ю0Дніпропетровська0Днепродзержинск 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116004101-01-14б/р0Дніпропетровська0 
213936Єрохін Максим Мл.08-06-11б/р0Дніпропетровська0 
317922Ткаченко Артем10-01-07ІІІ-ю0Дніпропетровська0ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12870Бугаец Юлия27-01-76І1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
210106Бурчак Марина25-11-88МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
312620Гуделайтіс Анна02-01-98КМСУ1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
414162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1300157Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
52636Рудакова Олена13-10-60МСУ1300217Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Біба В.І., Кривоногов Г.Е.так
613411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
714147Тищенко Наталя01-02-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
81681Томаш Дар’я29-09-76МСУ1302899Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Заєрко В.В.так

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
213294Зенченко Тамара29-07-60б/р1300265Приднестровье0Карніка 
31800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
414209Кравчук Світлана26-03-68ІІІ1300299Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
5121Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровська0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
610278Леончук Оля27-05-03І1302741Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
710555Оскаленко Оксана17-10-61І1395191Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
81802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
918335Ползикова Мария26-01-00б/р0Дніпропетровська0 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118319Бондаренко Ольга12-05-730Дніпропетровська0 
214745Булава Дар`я29-11-04І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
32877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
4128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карнікатак
511820Повстяная Алла19-12-60б/р0Дніпропетровська0Победа 
61379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444Дніпропетровська0Победасамостiйно 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17261101-01-140Дніпропетровська0 
22724Ефименко Валентина09-02-46І1302793Дніпропетровська0Победа 
314289Костюк Анастасія26-12-05ІІ-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
417636Тавалінська Марія11-03-05І-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
5169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так
616108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победатак
 Гостева СумськоЇ ферерації