2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

ТриСто2017

double SIcard: ;1302736;

Всього заявилося: 64   арендных чипов:27 

 
 

M105 M45 M75 W105 W45 W75

M105

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118762Кузнецов Валерій11-12-780Одеська0 
2640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В. 
31724Соломічев Анатолій07-09-81КМСУ1234364Одеська0Романтиксамостiйно 
410465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Романтик 

M105 M45 M75 W105 W45 W75

M45

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117301Бузук Iван01-01-05б/р ю0Одеська0 
2621Герт Георгій05-08-60І2300408Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
316081Головін Степан04-03-07ІІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
416238Горашко Володимир18-02-07ІІ-ю9007027Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
516239Гуртовой Андрій18-03-06ІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
615215Карпеченков Дмитро25-11-00ІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
715874Кириченко Демьян07-02-131234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
816541Коваленко Илья01-03-07ІІІ-ю0Одеська0ОБДЮТ Тоніка, Голокоз О.В. 
97480Ковальов Юрiй25-06-52ІІ9007179Одеська0ДрiадаСтупников Е.С., Місюра М.А. 
106515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1113974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
1212717Лисоконь Михайло08-01-08б/р ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
1314979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1416795Матін Фадей20-11-06ІІ1234382Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
15645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська0ЧорноморськОстровський В.А. 
1612037Памбук Лев12-11-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
176031Погорєлко Владислав14-03-88б/р1237788Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1816582Цяпута Павло07-05-06б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
199967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0Самостійно 

M105 M45 M75 W105 W45 W75

M75

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118794Балбекин Андрей01-01-84б/р0Одеська0 
211704Брагінець Валерій02-07-04ІІІ-ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
311162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
410923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська0самостоятельно 
515309Капустинський Павло19-10-02КМСУ1420746Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
6634Коваленко Віктор01-07-58ІІ1300772Одеська0ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В. 
76292Колесник Вадим19-02-01І1409424Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
814474Мальцев Микита27-05-04ІІ-ю1234394Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 
916796Матін Демид20-02-03ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1017360Прус Ярослав14-12-03б/р0Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 
11649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В. 

M105 M45 M75 W105 W45 W75

W105

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1007844Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
214212Кривошея Яна21-01-79ІІ1234387Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
3641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0ДинамоГерт Г.В., Місюра М.А. 
41969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
518580Шаевская Ольга29-01-81б/р0Одеська0 
612462Явдощук Тетяна13-10-70КМСУ1300770Одеська0О-клубГолокоз О.В. 

M105 M45 M75 W105 W45 W75

W45

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118034Гордийцяк Влада21-01-09б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
21746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
315746Журова Ольга05-03-91б/р0Одеська0 
47905Карпеченкова Лена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
513602Колесник Євгенія12-06-10б/р ю1234356Одеська0ДрiадаКолесник К. 
612180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
7646Петренко Марина01-02-84КМСУ1302736Одеська0самостiйно 
815027Петренко Милослава02-12-09б/р ю9007039Одеська0Петренко М. 
910723Пищурникова Алена16-07-75ІІІ0Одеська0 
1017003Седашова Софія23-05-07б/р ю0Одеська0Самостійно 
116372Середа Ганна10-12-80ІІІ1230888Одеська0ЧорноморськОстровський В.А. 
1213919Середа Дар’я16-06-09б/р9001002Одеська0Чорноморськ 
1316579Середа Ольга20-01-04ІІ1234315Одеська0СеверДоценко Л.В., Островский А.В. 
1417468Степановская Влада12-01-06б/р ю0Одеська0 
1518233Степановська Ірина11-11-77б/р0Одеська0 
1613491Сударева Олеся26-09-01ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
1716797Фатеева Наталія23-06-03ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1812859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 

M105 M45 M75 W105 W45 W75

W75

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11366Власюк Євгенія05-08-58ІІ1006039Одеська0Дрiадасамостiйно 
21371Мельникова Тетяна24-08-72І9007001Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
313369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
412520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
51362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0самостiйно 
62398Сударєва Інна01-01-72ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
 Гостева СумськоЇ ферерації