2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Именины Аксакалов СК ПОБЕДА

Всього заявилося: 52   арендных чипов:21 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0КарнікаФСТ ”Спартак”
2Горський Сергій18-08-00б/р0Дніпропетровська0Победа
3Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР
4Заєрко Валерій11-05-58МСУ1407023Дніпропетровська0Наш КлубсамостiйноКПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
5Кищенко Олег14-06-82ІІ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.
6Косицін Дмитро31-01-86б/р0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.ФСТ ”Спартак”
7Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302741Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШ
8Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ1006313Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
9Немировський Ігор04-07-77б/р0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В.
10Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш КлубФСТ ”Спартак”
11Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Безручко V01-06-48І-ю1300270Запорізька0
2Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно
3Єрохін Роман06-09-78б/р0Дніпропетровська0
4Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.ФСТ ”Спартак”
5Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.
6Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.ФСТ ”Спартак”
7Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка
8Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0лично

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Вахромкин Алексей23-03-95б/р0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШФСТ ”Спартак”
2Вахромкин Андрей04-11-02б/р0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШФСТ ”Спартак”
3Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
4Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійноФСТ ”Спартак”
5Кондратьев Прохор22-04-01б/р0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШФСТ ”Спартак”
6Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
7Радович Степан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победа
8Рикун Володимир01-01-36І1300221Дніпропетровська0Победа
9Синиця Георгій14-04-05І-ю1302817Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
10Соколов Євгеній04-12-53б/р0Дніпропетровська0Победасамостiйно
11Триодял Денис24-06-00б/р0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШФСТ ”Спартак”
12Фесенко Станіслав20-06-45ІІІ0Запорізька0Моторсіч

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Алферов Станислав05-04-05б/р1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШФСТ ”Спартак”
2Корнеев Максим01-01-05б/р ю0Дніпропетровська0Юный СичеславецШабатін М.А.
3Кушнеров Саша01-01-05б/р1300260Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”
4Немировський Мирослав15-12-070Дніпропетровська0
5Скляренко Егор01-01-070Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”
6Ткаченко Тарас01-01-06б/р ю0Дніпропетровська0Юный СичеславецШабатін М.А.

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Тищенко Наталя01-02-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка
2Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровська0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШФСТ ”Спартак”
3Надрега Єлізавета14-05-03ІІ1601763Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
4Романенко Ольга01-05-59ІІІ1234306Дніпропетровська0Победасамостiйно
5Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0ПобедасамостiйноФСТ ”Спартак”

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійно
2Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0КарнікаФСТ ”Спартак”
3Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа
4Худицька Надія10-05-57І0Дніпропетровська0Победа
5Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Иванова Олеся23-08-05б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”
2Кузнецова Ульяна05-10-08б/р1221001Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”
3Лященко Мария01-01-06б/р ю0Дніпропетровська0Юный СичеславецШабатін М.А.
4Морозова Ксения20-12-07б/р1221011Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”
 Гостева СумськоЇ ферерації