2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Зеленый квадрат-2, посвященный дню инвалида

Всього заявилося: 80   арендных чипов:31 

 
 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
210106Бурчак Марина25-11-88КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
36878Горбенко Олена31-05-74І0Дніпропетровська0Наш КлубКПНЗ  ”Спартак”так
412620Гуделайтіс Анна02-01-98КМСУ9000802Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
514162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1300143Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
61800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа 
7121Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровська0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
8127Литвиненко Ліна25-03-72ІІІ1300295Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
91673Романенко Ольга01-05-59ІІІ1234306Дніпропетровська0Победасамостiйно 
1013411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
1114147Тищенко Наталя01-02-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
127268Филиппи Алена05-11-86ІІІ0Дніпропетровська0 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1300208Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
21799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победа 
32664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карніка 
417258Бердик Галина23-03-97б/р0Дніпропетровська0Карніка 
58176Гнатюк Ирина02-02-51І4710660Дніпропетровська0Победа 
62660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
72877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победа 
81801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійно 
9128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка 
1018834Маринович Анастасія31-12-870Дніпропетровська0 
1111661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
1210050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
1311812Надрега Єлізавета14-05-03ІІ1601763Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
1413782Пона Ірина21-06-70б/р0Дніпропетровська0Карніка 
1518281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
161379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0Победасамостiйно 
1718752Ульянченко Валентина02-10-85б/р0Дніпропетровська0 
18169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так
1916108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победа 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118319Бондаренко Ольга12-05-730Дніпропетровська0 
22661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0Победа 
32724Ефименко Валентина09-02-46І1302793Дніпропетровська0Победа 
48938Лысак Людмила09-11-50б/р4710659Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
518255Сімонова Анастасія06-06-960Дніпропетровська0 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18170Бабич Кирил20-03-01І0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”так
210095Бадигин Илья31-10-85ІІ1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
378Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
479Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
517669Білик Сергій24-10-81б/р0Дніпропетровська0 
618817Буйновський Денис12-04-78б/р0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
78160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
888Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
91679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
1014129Деговець Андрій24-12-74б/р ю1395195Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченкотак
1110273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
122657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
1314902Кищенко Олег14-06-82ІІ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
1415960Конов Віктор05-06-51б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Н.А.так
15111Косицін Дмитро31-01-86б/р0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
1618819Маринович Олександр19-05-860Дніпропетровська0 
172720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
1818814Немировський Ігор04-07-77б/р0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
191678Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
2011724Переверзєв Данило04-11-96КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
219575Піонтковський Андрій03-05-04І-ю1300280Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
22140Піонтковський Всеволод19-04-64І9200201Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
2314146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
24146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А. 
2510784Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
261359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
272846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
28166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118283101-01-14І0Дніпропетровська0 
215227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карніка 
392Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победа 
411818Єрохін Роман06-09-78б/р0Дніпропетровська0 
5102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійно 
610276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
7105Кириченко Сергій24-03-58КМСУ1300205Дніпропетровська0Карніка 
81640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
91695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карніка 
109079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
119762Синиця Георгій14-04-05І-ю0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
121659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О. 
13154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118425Алферов Станислав05-04-05ІІІ-ю1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШ 
218268Волоха Денис07-05-900Дніпропетровська0 
318815Немировський Мирослав15-12-07б/р0Дніпропетровська0 
 Гостева СумськоЇ ферерації