2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Зеленый квадрат-2, посвященный дню инвалида

Всього заявилося: 80   арендных чипов:32 

 
 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖА

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка
2Бурчак Марина25-11-88ІІІ0Дніпропетровська0
3Горбенко Олена31-05-74І0Дніпропетровська0Наш КлубКПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
4Гуделайтіс Анна02-01-98КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
5Ковтун Карина09-01-01КМСУ1300143Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСКФВС МОН Україн
6Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
7Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровська0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШФСТ ”Спартак”
8Литвиненко Ліна25-03-72ІІІ1300295Дніпропетровська0КарнікаАвраменко
9Романенко Ольга01-05-59ІІІ1234306Дніпропетровська0Победасамостiйно
10Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.
11Тищенко Наталя01-02-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
12Филиппи Алена05-11-86ІІІ0Дніпропетровська0

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖВ

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Авраменко Людмила21-09-48б/р1300208Дніпропетровська0КарнікаАвраменко
2Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
3Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карніка
4Бердик Галина23-03-97б/р0Дніпропетровська0Карніка
5Гнатюк Ирина02-02-51І4710660Дніпропетровська0Победа
6Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа
7Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
8Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійно
9Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0КарнікаФСТ ”Спартак”
10Маринович Анастасія31-12-870Дніпропетровська0
11Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа
12Мішонова Даша11-06-95ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР
13Надрега Єлізавета14-05-03ІІ1601763Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
14Пона Ірина21-06-70б/р0Дніпропетровська0Карніка
15Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа
16Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0ПобедасамостiйноФСТ ”Спартак”
17Ульянченко Валентина02-10-85б/р0Дніпропетровська0
18Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.
19Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖС

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Бондаренко Ольга12-05-730Дніпропетровська0
2Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
3Ефименко Валентина09-02-46І1302793Дніпропетровська0Победа
4Лысак Людмила09-11-50б/р4710659Дніпропетровська0Победасамостоятельно
5Сімонова Анастасія06-06-960Дніпропетровська0

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МА

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Бабич Кирил20-03-01І0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
2Бадігін Илля31-10-85ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.
3Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.
4Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
5Білик Сергій24-10-81б/р0Дніпропетровська0
6Буйновський Денис12-04-78б/р0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В.
7Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка
8Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0КарнікаФСТ ”Спартак”
9Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно
10Деговець Андрій24-12-74б/р ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко
11Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР
12Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа
13Кищенко Олег14-06-82ІІ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.
14Конов Віктор05-06-51б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Н.А.
15Косицін Дмитро31-01-86б/р0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.ФСТ ”Спартак”
16Маринович Олександр19-05-860Дніпропетровська0
17Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А.
18Немировський Ігор04-07-77б/р0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В.
19Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.
20Переверзєв Данило04-11-96КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
21Піонтковський Андрій03-05-04І-ю1300280Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
22Піонтковський Всеволод19-04-64І9200201Дніпропетровська0КарнікаАвраменко
23Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш КлубФСТ ”Спартак”
24Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.ФСТ ”Спартак”
25Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСКФВС МОН Україн
26Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа
27Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка
28Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровська0КарнікаАвраменко

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МВ

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карніка
2Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
3Єрохін Роман06-09-78б/р0Дніпропетровська0
4Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійноФСТ ”Спартак”
5Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.ФСТ ”Спартак”
6Кириченко Сергій24-03-58КМСУ1300205Дніпропетровська0КарнікаФСТ ”Спартак”
7Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
8Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карніка
9Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0ПобедаФСТ ”Спартак”
10Радович Степан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победа
11Синиця Георгій14-04-05І-ю1302817Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”ФСТ ”Спартак”
12Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О.
13Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС

МС

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШФСТ
1Алферов Станислав05-04-05б/р1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШФСТ ”Спартак”
2Волоха Денис07-05-900Дніпропетровська0
3Немировський Мирослав15-12-070Дніпропетровська0
 Гостева СумськоЇ ферерації