2017
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Одеський Зимовий кубок 2018. 1 етап.

double SIcard: ;1234310;1301299;1302736;2300408;

Всього заявилося: 96   арендных чипов:42 

 
 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

CHILD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119004Бокша Михайло01-01-120Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
219001Жалдибіна Амелія01-01-100Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
315874Кириченко Демьян07-02-131234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
413602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська0Колесник К. 
518556Малышенко Есения19-07-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
614979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
715027Петренко Милослава02-12-09б/р ю9007039Одеська0Петренко М. 
819055Полозюк Антон14-08-09б/р ю9007155Одеська0 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118308Бужинскский Илья01-01-06б/р ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
216081Головін Степан04-03-07ІІІ-ю2300408Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
316238Горашко Володимир18-02-07І-ю2008656Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
419098Грибенкин Саша15-09-06б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
516239Гуртовой Андрій18-03-06І-ю9007027Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
618597Жалдибін Нікіта11-03-070Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
716541Коваленко Илья01-03-07ІІ-ю0Одеська0Динамо, Герт Г.В. 
812717Лисоконь Михайло08-01-08ІІІ-ю2300408Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
918310Табашнюк Саша01-01-07б/р ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
1016582Цяпута Павло07-05-06ІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118627Базилевич Даниил16-09-040Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
211704Брагінець Валерій02-07-04ІІІ-ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
318630Буц Артур04-02-03б/р0Одеська0 
418632Герасимчук Олександр19-11-02б/р0Одеська0 
519006Коваленко Ілля Олексійови03-12-030Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
614474Мальцев Микита27-05-04ІІ-ю1234394Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
718990Мацькур Владислав18-03-03б/р0Одеська0 
818635Онищук Данил01-10-03б/р0Одеська0 
912037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
1018992Таран Кирил05-02-03б/р0Одеська0 
1111552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
1219002Чугуй Ілля25-05-030Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
1318562Шуляк Артем11-10-050Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17501Кара Максим01-01-98ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра Т.В., Місюра М.А. 
212557Кириленко Олександр21-05-83ІІ1234388Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
3632Кириченко Олексій17-09-99МСУ2300085Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
416796Матін Демид20-02-03ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
516860Миронов Дмитро05-08-72б/р1234396Одеська0 
610358Селиханович Артем26-11-01ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
719039Смирнов Николай27-08-90б/р0Одеська0 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська0самостоятельнотак
215309Капустинський Павло19-10-02КМСУ1420746Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
36503Климентьєв Руслан31-03-93І1234383Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
48757Мошняцький Максим07-08-92ІІ0Одеська0личноСамостійно 
5645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
66495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
710465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
89203Фомичев Анатолий26-04-97МСУ1006086Молдова0так
99208Фомичев Василий16-02-96МСУ1000369Молдова0так
104933Фомичев Иван17-01-94МСУ1300758Молдова0так
119967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0Самостійнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
1630Кириченко Віталій16-08-71МСМК1234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
2640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
3651Стоян Сергій03-12-63І1300724Одеська0ДрiадаСтоян Л.В.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118986Дегтев Александр21-10-52ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
2634Коваленко Віктор01-07-58І1300772Одеська0ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В.так
37480Ковальов Юрiй25-06-52ІІ9007179Одеська0ДрiадаСтупников Е.С., Місюра М.А.так
4644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Чорноморськтак
5649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
6661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118596Бокша Валентина01-08-060Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
218034Гордийцяк Влада21-01-09ІІІ-ю1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
316858Миронова Олександра22-03-08б/р ю1234398Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
218629Бродська Карина17-08-03б/р0Одеська0 
318634Гудкова Николь01-09-03б/р0Одеська0 
412283Лось Марьяна26-10-03І-ю9000049Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. 
518989Мамонова Анастасия17-09-03б/р0Одеська0 
618991Рябошапка Лилия28-09-03б/р0Одеська0 
718637Фисенко Елизавета05-11-02б/р0Одеська0 
819005Чугуй Аліна08-01-740Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
919003Чугуй Анастасія22-08-050Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115667Аренкина Татьяна27-06-91ІІІ0Одеська0так
216859Миронова Ірина06-11-76б/р1234397Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
318563Новикова Нина17-03-90б/р0Одеська0так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Місюра М.А.так
214212Кривошея Яна21-01-79ІІ1234387Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
315069Мошняцька Ірина22-09-92КМСУ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
419097Надраг Валерия16-02-00КМСУ1300760Молдова0так
513369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
6646Петренко-Швець Марина01-02-84КМСУ1302736Одеська0самостiйнотак
71969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Odessa TeamГолокоз О.В.так
816579Середа Ольга20-01-04КМСУ1234315м.Київ0СеверДоценко Л.В., Островский А.В.КДЮСШ Пуща-Водицятак
913491Сударева Олеся26-09-01ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
21371Мельникова Тетяна24-08-72І9007001Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
316176Сикорская Светлана27-01-66б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
4650Стоян Людмила18-11-63І895113Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так
52398Сударєва Інна01-01-72ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
62449Чекан Ольга04-01-66ІІ1300266Молдова0ТирасОриентСеверухин А.СДЮШОР ГСтак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11366Власюк Євгенія05-08-58ІІ1006039Одеська0Дрiадасамостiйно 
21746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
312180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
49513Котлова Людмила19-01-47ІІ1300721Одеська0Odessa Teamтак
54985Краєва Раїса09-05-62ІІ9007020Одеська0СамоцвитКраева Р.В.так
6641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
712520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
81362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації