2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Зимовий Кубок Одеси 2018. Етап 2.

double SIcard: ;1234310;

Всього заявилося: 99   арендных чипов:35 

 
 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

CHILD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119154Богушевич Борис03-04-120Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
216913Галитовський Данило01-01-090Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
315874Кириченко Демьян07-02-131234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
413602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська0Колесник К. 
518556Малышенко Есения19-07-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
619140Марченко Володимир24-07-100Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
714979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
815027Петренко Милослава02-12-09б/р ю9007039Одеська0Петренко М. 
919055Полозюк Антон14-08-09б/р ю9007155Одеська0 
1013919Середа Дар’я16-06-09б/р9001002Одеська0Чорноморськ 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117957Богушевич Матвій19-06-080Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
216238Горашко Володимир18-02-07І-ю2008656Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
316239Гуртовой Андрій18-03-06І-ю9007027Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
416075Коваленко Ілля01-03-07ІІІ-ю1230321Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
512717Лисоконь Михайло08-01-08ІІІ-ю2300408Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
619143Маршак Лука24-08-090Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
718310Табашнюк Саша01-01-07б/р ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
816582Цяпута Павло07-05-06ІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114474Мальцев Микита27-05-04ІІ-ю1234394Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
212201Маньковский Дима01-01-03І-ю9007044Молдова0ТирасОриентБатуева Т.Ю., Бурдейный А.И.СДЮШОР ГСиСО 
318990Мацькур Владислав18-03-03б/р0Одеська0 
419160Онищук Даниил01-01-03б/р0Одеська0 
512037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
617360Прус Ярослав14-12-03б/р0Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
711552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
818562Шуляк Артем11-10-050Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119099Вырцан Максим15-05-02ІІ1234337Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. В., Фомичев Иван, Нагибин И.Г.СДЮШОР ГиС 
27501Кара Максим01-01-98ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра Т.В., Місюра М.А. 
318762Кузнецов Валерій11-12-780Одеська0 
413974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
511648Малий Юрій12-04-85І1300578Одеська0Самостійнотак
616796Матін Демид20-02-03ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
716860Миронов Дмитро05-08-72б/р1234396Одеська0 
88757Мошняцький Максим07-08-92ІІ0Одеська0личноСамостійно 
910358Селиханович Артем26-11-01ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1019039Смирнов Николай27-08-90б/р0Одеська0 
1111279Юрикин Никита30-09-02І1234390Молдова0Тирас ОриентБурдейный А.И., Бурдейный А.И.СДЮШОР ГСтак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська0самостоятельнотак
215309Капустинський Павло19-10-02КМСУ1420746Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
36503Климентьєв Руслан31-03-93І1234383Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
414722Мухаметдинов Александр31-07-91б/р0Одеська0 
5645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
66495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
710465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
810712Тесленко Михайло13-09-86КМСУ1601778Львівська0LeO-TeamГерт Г.В.так
9654Трімбой Ігор23-11-72МСУ8680077Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
109203Фомичев Анатолий26-04-97МСУ1006086Молдова0так
119208Фомичев Василий16-02-96МСУ1000369Молдова0так
124933Фомичев Иван17-01-94МСУ1300758Молдова0так
139967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0Самостійнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
1630Кириченко Віталій16-08-71МСМК1234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
26638Ковалев Виктор08-01-75ІІ9003434Одеська0 
36515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
4640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
5651Стоян Сергій03-12-63І1300724Одеська0ДрiадаСтоян Л.В.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
2634Коваленко Віктор01-07-58І1300772Одеська0ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В.так
37480Ковальов Юрiй25-06-52ІІ9007179Одеська0ДрiадаСтупников Е.С., Місюра М.А.так
4642Місюра Микола21-12-57МСУ1302792Одеська0ДрiадаМісюра Т.В.так
5644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Чорноморськтак
6649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
76151Сытник Алексей28-03-58ІІ1411591Молдова0ТирасОриент 
8661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119139Галитовська Анастасія01-01-080Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
216912Галитовська Катерина01-01-050Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
319124Мидько Ева-Ангелина28-03-09б/р00 
416858Миронова Олександра22-03-08б/р ю1234398Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
212283Лось Марьяна26-10-03І-ю9000049Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. 
312859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
418637Фисенко Елизавета05-11-02б/р0Одеська0 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115667Аренкина Татьяна27-06-91ІІІ0Одеська0так
219096Долгая Катерина21-12-00б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
316859Миронова Ірина06-11-76б/р1234397Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
418563Новикова Нина17-03-90б/р0Одеська0так
56372Середа Ганна10-12-79ІІІ1230888Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
619157Соловьева Виктория16-06-88б/р0Одеська0 
713491Сударева Олеся26-09-01ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16600Бондаренко Наталья24-10-72І1300759Молдова0 
28439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Місюра М.А.так
319097Надраг Валерия16-02-00КМСУ1300760Молдова0так
413369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
51969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Odessa TeamГолокоз О.В.так
616579Середа Ольга20-01-04КМСУ1234315м.Київ0СеверДоценко Л.В., Островский А.В.КДЮСШ Пуща-Водицятак
712462Явдощук Тетяна13-10-70КМСУ1300770Одеська0О-клубГолокоз О.В., Петров В.Ж.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
21371Мельникова Тетяна24-08-72І9007001Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
316176Сикорская Светлана27-01-66б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
4650Стоян Людмила18-11-63І895113Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так
52398Сударєва Інна01-01-72ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
62449Чекан Ольга04-01-66ІІ1300266Молдова0ТирасОриентСеверухин А.СДЮШОР ГСтак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11366Власюк Євгенія05-08-58ІІ1006039Одеська0Дрiадасамостiйно 
21746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
312180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
49513Котлова Людмила19-01-47ІІ1300721Одеська0Odessa Teamтак
54985Краєва Раїса09-05-62ІІ9007020Одеська0СамоцвитКраева Р.В.так
6641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
712520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
81362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації