2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Под Старый Новый Год

double SIcard: ;1300155;

Всього заявилося: 89   арендных чипов:37 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1300208Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
21799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победа 
31641Муха Алла20-05-62І1601760Дніпропетровська0МонтажникКузнецов Н.А. 
49575Піонтковський Андрій03-05-04І-ю1300280Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
518283Радович Степан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победа 
62744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119147Авраменко Александр ст.20-01-51б/р00КСО ”Карника” 
274Балабанов Павло04-06-83КМСУ9200200Сумська0КСО МАЙСТЕРБалабанов П.А. 
318795Безручко V07-06-48І-ю1300270Запорізька0 
417669Білик Сергій24-10-81б/р0Дніпропетровська0 
59757Волошин Дмитро12-02-01І1300191Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
688Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
77344Деговец Даниил12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М., Рудакова О.М.ДДЮЦМСтак
814129Деговець Андрій24-12-74б/р ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченкотак
914325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0Дніпропетровська0особисто 
103111Довгань Данило27-06-01КМСУ1391352Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М., Рудакова О.М.ДДЮЦМС 
111145Заєрко Валерій11-05-58МСУ1407023Дніпропетровська0Наш КлубсамостiйноКПНЗ  ”Спартак”так
1210075Лапко Володимир31-10-00КМСУ1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Тяпкіна К.М.ДДЮЦМСтак
138627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1300157Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1414146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ-ю1395196Дніпропетровська0Карніка 
210095Бадигин Илья31-10-85ІІ1300143Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
378Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
418268Волоха Денис07-05-900Дніпропетровська0 
58160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
61679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
719153Гузоватий Євген05-09-8900 
812188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ1601763Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
911830Єрохін Максим27-01-88б/р0Дніпропетровська0 
1011818Єрохін Роман06-09-78б/р0Дніпропетровська0 
1110276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
121640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
1315960Конов Віктор05-06-51б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Н.А.так
1419138Леонтьєв Віталій26-05-900Дніпропетровська0 
152720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
16146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А. 
171359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
1816038Стороженко Вадим11-03-73б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
19154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
2010247Ткачук Олександр28-12-02ІІ-ю1302817Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
2113566Чернецький Антон12-11-91б/р0Дніпропетровська0 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118807Вахромкин Андрей04-11-02б/р1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШ 
292Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победа 
3102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійно 
4105Кириченко Сергій24-03-58КМСУ1300205Дніпропетровська0Карніка 
52745Кузнецов Николай18-01-41І0Дніпропетровська0МонтажникКузнецов Н.А. 
616762Мартинов Нікіта20-07-06ІІ-ю1300167Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
717169Махонько Евгений22-08-390Дніпропетровська0Запорожье 
89079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победа 
91657Рикун Володимир01-01-36І1300221Дніпропетровська0Победа 
108337Тяпкін Олег19-02-61б/р1302818Дніпропетровська0КарнікаТяпкіна К.М. 
1112727Фесенко Станислав20-06-45б/р0Дніпропетровська0Запорожье 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119114Ульянченко Максим06-07-06б/р ю00 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12636Рудакова Олена13-10-60МСУ1300217Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Біба В.І., Кривоногов Г.Е.так
215561Слута Ольга10-11-86МСУ502548Сумська0СК СКІФПугач М.І., Балабанов П.А., Черниш Є.Ю. 
314147Тищенко Наталя01-02-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
42634Ткачук Вікторія09-02-96МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
214745Булава Дар`я29-11-04ІІІ1300133Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
31800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа 
411661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
51802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
613782Пона Ірина21-06-70б/р0Дніпропетровська0Карніка 
7160Тяпкіна Калерія20-05-66МСУ1300286Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й. 
818752Ульянченко Валентина02-10-85б/р0Дніпропетровська0 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118319Бондаренко Ольга12-05-730Дніпропетровська0 
22661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0Победа 
32877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победа 
41801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійно 
5128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка 
68938Лысак Людмила09-11-50б/р4710659Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
710050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
87954Овчаренко Татьяна03-04-71б/р0Дніпропетровська0личноМишонов В.А. 
918335Ползикова Мария26-01-00б/р0Дніпропетровська0 
1011156Попова Татьяна10-08-45б/р0Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
1118281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
121673Романенко Ольга01-05-59ІІІ1234306Дніпропетровська0Победасамостiйно 
131379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0Победасамостiйно 
1418255Сімонова Анастасія06-06-960Дніпропетровська0 
1516037Стороженко Вікторія04-02-79б/р1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
1617636Тавалінська Марія11-03-05ІІІ-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
1718282Худицька Надія10-05-57І0Дніпропетровська0Победа 
18169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й. 
1916108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победа 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119148Авраменко Людмила21-09-48б/р00КСО ”Карника” 
219155Болсунова Крістіна01-03-12б/р16017830- 
319127Брылева Ольга07-10-76б/р00 
42724Ефименко Валентина09-02-46І1302793Дніпропетровська0Победа 
58027Касьяненко Кароліна01-09-58б/р0Дніпропетровська0самостiйно 
 Гостева СумськоЇ ферерації