2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Зимовий Кубок Одеси 2018. Етап 3.

Всього заявилося: 62   арендных чипов:20 

 
 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

CHILD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська0Колесник К. 
219175Кукліна Ярина06-05-090Одеська0 
318556Малышенко Есения19-07-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
414979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
519055Полозюк Антон14-08-09б/р ю9007155Одеська0 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116541Коваленко Илья01-03-07ІІ-ю0Одеська0Динамо, Герт Г.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118630Буц Артур04-02-03б/р0Одеська0 
212037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
318992Таран Кирил05-02-03б/р0Одеська0 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119099Вырцан Максим15-05-02ІІ1234337Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. В., Фомичев Иван, Нагибин И.Г.СДЮШОР ГиС 
27501Кара Максим01-01-98ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра Т.В., Місюра М.А. 
312557Кириленко Олександр21-05-83ІІ1234388Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
418762Кузнецов Валерій11-12-780Одеська0 
511648Малий Юрій12-04-85І1300578Одеська0Самостійнотак
616860Миронов Дмитро05-08-72б/р1234396Одеська0 
78757Мошняцький Максим07-08-92ІІ0Одеська0личноСамостійно 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська0самостоятельнотак
26503Климентьєв Руслан31-03-93І1234383Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
36292Колесник Вадим19-02-01І1409424м.Київ0НТУУ ”КПІ”Ускова С.М.так
414722Мухаметдинов Александр31-07-91б/р0Одеська0 
56495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
610465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
79203Фомичев Анатолий26-04-97МСУ1006086Молдова0так
89208Фомичев Василий16-02-96МСУ1000369Молдова0так
94933Фомичев Иван17-01-94МСУ1300758Молдова0так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
15707Коваленко Віктор01-01-960Сумська0 
26515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
3640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
417305Седашов Станiслав23-04-70ІІІ1300891Одеська0так
5651Стоян Сергій03-12-63І1300724Одеська0ДрiадаСтоян Л.В.так
6654Трімбой Ігор23-11-72МСУ8680077Одеська0ДинамоГерт Г.В.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
2634Коваленко Віктор01-07-58І1300772Одеська0ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В.так
37480Ковальов Юрiй25-06-52ІІ9007179Одеська0ДрiадаСтупников Е.С., Місюра М.А.так
4642Місюра Микола21-12-57МСУ1302792Одеська0ДрiадаМісюра Т.В.так
5644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Чорноморськтак
6649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
7661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119174Купченко Кира13-12-07б/р ю0Одеська0 
219124Мидько Ева-Ангелина28-03-09б/р00 
316858Миронова Олександра22-03-08б/р ю1234398Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
417003Седашова Софія23-05-07б/р ю1916633Одеська0Самостійно 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112283Лось Марьяна26-10-03І-ю9000049Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. 
216797Фатеева Наталія23-06-03ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
312859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115667Аренкина Татьяна27-06-91ІІІ0Одеська0так
219176Медведенко Мария18-08-91б/р0Одеська0 
316859Миронова Ірина06-11-76б/р1234397Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
418563Новикова Нина17-03-90б/р0Одеська0так
518561Трикуліч Світлана15-08-86ІІІ0Одеська0так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Місюра М.А.так
219097Надраг Валерия16-02-00КМСУ1300760Молдова0так
313369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
41969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Odessa TeamГолокоз О.В.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
21371Мельникова Тетяна24-08-72І9007001Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
3650Стоян Людмила18-11-63І895113Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так
42449Чекан Ольга04-01-66ІІ1300266Молдова0ТирасОриентСеверухин А.СДЮШОР ГСтак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
19513Котлова Людмила19-01-47ІІ1300721Одеська0Odessa Teamтак
2641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
312520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
41362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації