2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Зимовий кубок Одеси. 4 етап.

double SIcard: ;1234310;1300772;1301299;

Всього заявилося: 105   арендных чипов:47 

 
 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119124Мидько Ева-Ангелина28-03-09б/р00 
219166МИДЬКО ЄВА-АНГЕЛІНА28-03-0900 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

CHILD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118034Гордийцяк Влада21-01-09ІІІ-ю1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
219264Иванова Виктория01-01-07б/р0Одеська0 
315874Кириченко Демьян07-02-131234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
413602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська0Колесник К. 
514979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
615027Петренко Милослава02-12-09б/р ю9007039Одеська0Петренко М. 
719055Полозюк Антон14-08-09б/р ю9007155Одеська0 
813919Середа Дар’я16-06-09б/р9001002Одеська0Чорноморськ 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119265Алексеев Никита01-01-07б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
218308Бужинскский Илья01-01-06б/р ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
319263Вдовиченко Маша01-01-07б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
416081Головін Степан04-03-07ІІІ-ю2300408Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
516238Горашко Володимир18-02-07І-ю2008656Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
616239Гуртовой Андрій18-03-06І-ю9007027Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
716075Коваленко Ілля01-03-07ІІ-ю1300772Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
818310Табашнюк Саша01-01-07б/р ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
916582Цяпута Павло07-05-06ІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118627Базилевич Даниил16-09-040Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
217522Иващенко Артемий17-09-04б/р0Одеська0 
319006Коваленко Ілля Олексійови03-12-030Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
417515Костенев Егор26-10-03б/р0Одеська0 
519243Литвинов Олександр01-01-050Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
614474Мальцев Микита27-05-04ІІ-ю1234394Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
719254Мацькур Владислав18-03-0300Іванов О.С. 
812037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
917360Прус Ярослав14-12-03б/р0Одеська0Спорт для всехКириченко В.А.так
1018992Таран Кирил05-02-03б/р0Одеська0 
1111552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119099Вырцан Максим15-05-02ІІ1234337Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. В., Фомичев Иван, Нагибин И.Г.СДЮШОР ГиС 
27501Кара Максим01-01-98ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра Т.В., Місюра М.А. 
319253Касьянов Ярослав01-01-02б/р ю0Одеська0 
412557Кириленко Олександр21-05-83ІІ1234388Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
518762Кузнецов Валерій11-12-780Одеська0 
611648Малий Юрій12-04-85І1300578Одеська0Самостійнотак
716860Миронов Дмитро05-08-72б/р1234396Одеська0 
88757Мошняцький Максим07-08-92ІІ0Одеська0личноСамостійно 
910358Селиханович Артем26-11-01ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112238Альошин Андрій09-12-96І0Сумська0КСО ОрієнтирПостельняк О.А., Урсу В. М.так
215309Капустинський Павло19-10-02КМСУ1420746Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
36503Климентьєв Руслан31-03-93І1234383Одеська0ОБДЮТ ТонікаГолокоз О.В. 
46292Колесник Вадим19-02-01І8331333м.Київ0НТУУ ”КПІ”Ускова С.М.так
514722Мухаметдинов Александр31-07-91б/р0Одеська0 
6645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
76495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
810465Стоян Роман16-06-89б/р1300775Одеська0Odessa Teamтак
99203Фомичев Анатолий26-04-97МСУ1006086Молдова0так
109208Фомичев Василий16-02-961000369Молдова0так
114933Фомичев Иван17-01-941300758Молдова0так
1211802Чобану Роман15-02-91МСУ1150291Молдова0ДинамоОлд,CSU CraiovИвахненко С. 
139967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0Самостійнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114897Власюк Олександр13-03-70КМСУ7887787Одеська0Стоян Л.В.так
2630Кириченко Віталій16-08-71МСМК1234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А.так
36515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
4640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
517305Седашов Станiслав23-04-70ІІІ1300891Одеська0так
612877Соколов Олег09-07-67б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
2634Коваленко Віктор01-07-58І1300772Одеська0ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В.так
37480Ковальов Юрiй25-06-52ІІ9007179Одеська0ДрiадаСтупников Е.С., Місюра М.А.так
4644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Чорноморськтак
5649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119174Купченко Кира13-12-07б/р ю0Одеська0 
216858Миронова Олександра22-03-08б/р ю1234398Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
317003Седашова Софія23-05-07б/р ю1916633Одеська0Самостійно 
419240Степановская Владислава12-01-06б/р0Одеська0 
518311Шестакова Лиза01-01-06б/р ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
218629Бродська Карина17-08-03б/р0Одеська0 
312283Лось Марьяна26-10-03І-ю9000049Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. 
417517Смаглюк Юлия23-09-03б/р0Одеська0 
516797Фатеева Наталія23-06-03ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
612859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115667Аренкина Татьяна27-06-91ІІІ0Одеська0так
210924Крюкова Анастасия30-08-87ІІІ0Одеська0так
319176Медведенко Мария18-08-91б/р0Одеська0 
416859Миронова Ірина06-11-76б/р1234397Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
56372Середа Ганна10-12-79ІІІ1230888Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
619242Серокурова Анна11-12-87б/р0Одеська0 
713491Сударева Олеся26-09-01ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
818561Трикуліч Світлана15-08-86ІІІ0Одеська0так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111216Гуценко Ліза08-10-00КМСУ0Миколаївська0ОлімпДьяченко А.С., Свідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮСтак
28439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
37869Мантас Катя12-06-91б/р0Одеська0 
419097Надраг Валерия16-02-00КМСУ1300760Молдова0так
519239Павлова Татьяна29-01-8500 
613369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
719237Петренко-Швець Марина01-02-84КМСУ00 
81969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Голокоз О.В.так
916579Середа Ольга20-01-04КМСУ1234315м.Київ0СеверДоценко Л.В., Островский А.В.КДЮСШ Пуща-Водицятак
101912Федорова Олена02-04-92МСУ8654927Львівська0LeO-TeamБерезовський В.А., Подгаєцький А.В., Плохенко В.С.так
119246Чекан Олеся12-08-89І1234311Молдова0ТирасОриентСеверухин А. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
21371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
316176Сикорская Светлана27-01-66б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
419241Степановская Ирина11-11-77б/р0Одеська0 
52398Сударєва Інна01-01-72ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
62449Чекан Ольга04-01-66ІІ1300266Молдова0ТирасОриентСеверухин А.СДЮШОР ГСтак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
212180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
3641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
41728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
512520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
61362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації