2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Зимовий кубок 2018; 5 етап

double SIcard: ;1234310;1301299;1302736;

Всього заявилося: 109   арендных чипов:51 

 
 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

CHILD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118034Гордийцяк Влада21-01-09ІІІ-ю1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
219328Дорошева Ліана02-11-060Одеська0 
319329Іванова Вікторія06-08-070Одеська0 
419142Кардаш Тимур14-04-120Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
515874Кириченко Демьян07-02-131234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А. 
613602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська0Колесник К. 
719175Кукліна Ярина06-05-090Одеська0 
818035Лаптева Валерия15-04-08ІІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
918556Малышенко Есения19-07-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
1014979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
1115027Петренко Милослава02-12-09б/р ю9007039Одеська0Петренко М. 
1219055Полозюк Антон14-08-09б/р ю9007155Одеська0 
1319323Редько Іван02-06-090Миколаївська0 
1413919Середа Дар’я16-06-09б/р9001002Одеська0Чорноморськ 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117957Богушевич Матвій19-06-080Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
216081Головін Степан04-03-07ІІІ-ю2300408Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
316238Горашко Володимир18-02-07І-ю2008656Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
416239Гуртовой Андрій18-03-06І-ю9007027Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
519324Погорєлов Ярослав17-12-060Миколаївська0 
618310Табашнюк Саша01-01-07б/р ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
716582Цяпута Павло07-05-06ІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111704Брагінець Валерій02-07-04ІІІ-ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
215523Губарь Фелікс01-01-040Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
314474Мальцев Микита27-05-04ІІ-ю1234394Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
412037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
511552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
618562Шуляк Артем11-10-050Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119099Вырцан Максим15-05-02ІІ1234337Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. В., Фомичев Иван, Нагибин И.Г.СДЮШОР ГиС 
219331Ивашковский Александр21-08-93б/р0Одеська0 
312557Кириленко Олександр21-05-83ІІ1234388Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
419302Куделя Николай21-12-850Одеська0 
518762Кузнецов Валерій11-12-780Одеська0 
619319Лапаев Валерий14-05-71б/р0Одеська0 
716860Миронов Дмитро05-08-72б/р1234396Одеська0 
88757Мошняцький Максим07-08-92ІІ0Одеська0личноСамостійно 
918257Петренко Олександр16-02-00ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1019312Самотеев Саша01-01-81б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1110358Селиханович Артем26-11-01ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
1219297Ткаченко Александр06-07-860Одеська0 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16292Колесник Вадим19-02-01І1409424м.Київ0НТУУ ”КПІ”Ускова С.М.так
214722Мухаметдинов Александр31-07-91б/р0Одеська0 
3645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
46031Погорєлко Владислав14-03-88І0Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
56495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
610465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
7653Сударєв Олексій18-10-94МСУ0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
810712Тесленко Михайло13-09-86КМСУ1601778Львівська0LeO-TeamГерт Г.В.так
99203Фомичев Анатолий26-04-97МСУ1006086Молдова0так
109208Фомичев Василий16-02-96МСУ1000369Молдова0так
114933Фомичев Иван17-01-94МСУ1300758Молдова0так
129967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0Самостійнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
114897Власюк Олександр13-03-70І1234386Одеська0Стоян Л.В.так
2630Кириченко Віталій16-08-71МСМК1234310Одеська0Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
36515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
4647Разуваєв Володимир09-10-67І0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
517305Седашов Станiслав23-04-70ІІІ1300891Одеська0так
6651Стоян Сергій03-12-63І1300724Одеська0ДрiадаСтоян Л.В.так
7654Трімбой Ігор23-11-72МСУ8680077Одеська0ДинамоГерт Г.В.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
27480Ковальов Юрiй25-06-52ІІ9007179Одеська0ДрiадаСтупников Е.С., Місюра М.А.так
3642Місюра Микола21-12-57МСУ1302792Одеська0ДрiадаМісюра Т.В.так
4644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Чорноморськтак
5649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
613496Хіль Григорій14-12-57ІІ0Одеська0 
7661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118605Данилина Ярина14-06-070Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
219174Купченко Кира13-12-07б/р ю0Одеська0 
316858Миронова Олександра22-03-08б/р ю1234398Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
419326Погорєлова Владислава27-04-080Миколаївська0 
518322Самотеева Даша01-01-07б/р ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
617003Седашова Софія23-05-07б/р ю1916633Одеська0Самостійно 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
219327Войчук Діана09-12-020Одеська0 
319322Данилина Ольга17-10-830Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
412283Лось Марьяна26-10-03І-ю9000049Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. 
516797Фатеева Наталія23-06-03ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
612859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115667Аренкина Татьяна27-06-91ІІІ0Одеська0так
219301Богушевич Елизавета04-07-800Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
319096Долгая Катерина21-12-00б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
416859Миронова Ірина06-11-76б/р1234397Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
518563Новикова Нина17-03-90б/р0Одеська0так
619299Павлова Таня01-01-850Одеська0 
719311Савчук Наталья11-03-790Одеська0 
819313Самотеева Катя01-01-83б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
96372Середа Ганна10-12-79ІІІ1230888Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
1013491Сударева Олеся26-09-01ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
1119298Ткаченко Инна24-06-850Одеська0 
1218561Трикуліч Світлана15-08-86ІІІ0Одеська0так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Місюра М.А.так
219097Надраг Валерия16-02-00КМСУ1300760Молдова0так
313369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
4646Петренко-Швець Марина01-02-84КМСУ1302736Одеська0самостiйнотак
510922Подруцька Наталiя18-04-81ІІІ-ю1234389Одеська0так
69246Чекан Олеся12-08-89І1234311Молдова0ТирасОриентСеверухин А. 
712462Явдощук Тетяна13-10-70КМСУ1300770Одеська0О-клубГолокоз О.В., Петров В.Ж.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
21371Мельникова Тетяна24-08-72І9007001Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
316176Сикорская Светлана27-01-66б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
4650Стоян Людмила18-11-63І895113Одеська0ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так
52398Сударєва Інна01-01-72ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
62449Чекан Ольга04-01-66ІІ1300266Молдова0ТирасОриентСеверухин А.СДЮШОР ГСтак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
212180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
39513Котлова Людмила19-01-47ІІ1300721Одеська0Odessa Teamтак
4641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
51728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
612520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
71362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації