2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Праздничная восьмерочка

double SIcard: ;1006313;1300133;1300157;1302731;1302741;

Всього заявилося: 79   арендных чипов:23 

 
 

Мастера Молодежь Нас не догонишь Неугомонные

Мастера

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
114902Кищенко Олег14-06-82ІІ1393111Дніпропетровська-0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
212621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802ДніпропетровськаDSI0Наш КлубДубінін С.В. 
3106Ключников Дмитро23-06-94МСУ0ДніпропетровськаDSI0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШ 
417310Дяченко Вадим01-01-92б/р0ДніпропетровськаАгенство КОКОС0 
512504Кравчук Юлія13-04-94МСУ1000413ДніпропетровськаАгенство КОКОС0Наш КлубКузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
613566Чернецький Антон12-11-91б/р0ДніпропетровськаАН0так
774Балабанов Павло04-06-83КМСУ502548СумськаБалабановы0КСО МАЙСТЕРБалабанов П.А.так
815561Балабанова Ольга10-11-86МСУ9200200СумськаБалабановы0СК СКІФПугач М.І., Балабанов П.А., Черниш Є.Ю.так
910278Леончук Оля27-05-03І1302741ДніпропетровськаБиба и Боба0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗтак
1019370Погребець Данило25-02-01б/р0ДніпропетровськаБиба и Боба0”МАРУСЯ”Чорний Є.С. 
1114162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1300143ДніпропетровськаГном и великан0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1210784Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1300133ДніпропетровськаГном и великан0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1314146Посипайко Євген02-08-79І0ДніпропетровськаЖеНа0Наш Клубтак
1414147Тищенко Наталя01-02-86МСУ1407023ДніпропетровськаЖеНа0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗтак
158627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1300157ДніпропетровськаЗведы континентов0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1616616Пєшкова Марія01-10-04І-ю1300157ДніпропетровськаЗвезды континентов0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1712620Гуделайтіс Анна02-01-98МСУ1601763ДніпропетровськаЛесная братва0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
1813516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ1302817ДніпропетровськаЛесная братва0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
1918834Маринович Анастасія31-12-870ДніпропетровськаМарина0 
2018819Маринович Олександр19-05-860ДніпропетровськаМарина0так
212720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаМарсиане0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
2210050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0ДніпропетровськаМарсиане0КСО МАЙСТЕР 
2310106Бурчак Марина25-11-88МСУ0ДніпропетровськаМультигоны0Наш КлубЗаєрко В.В.так
247268Филиппи Алена05-11-86МСУ0ДніпропетровськаМультигоны0так
25147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242ДніпропетровськаПодснежники1КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
262870Бугаец Юлия27-01-76І1395204ДніпропетровськаПодснежники2СК ”Сіріус” 
2711365Кербунова Олена20-01-98МСУ1302731ДніпропетровськаСкандинавы0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗтак
2811724Переверзєв Данило04-11-96МСУ0ДніпропетровськаСкандинавы0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
2910095Бадигин Илья31-10-85І1300155ДніпропетровськаСпорт0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
3013411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0ДніпропетровськаСпорт0Наш КлубЗаєрко В.В.так
311671Русенчик Анна24-07-97І0ДніпропетровськаТимон и Пумба0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
32149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716ДніпропетровськаТимон и Пумба0Наш КлубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
332634Ткачук Вікторія09-02-96МСУ1401023ДніпропетровськаТорнадо0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.так
34157Ткачук Олександр09-02-96МСУ1006313ДніпропетровськаТорнадо0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
358170Бабич Кирил20-03-01І1302731ДніпропетровськаТюльпанчики0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
3610196Овсянникова Анна16-02-93ІІ1395200ДніпропетровськаТюльпанчики0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак

Мастера Молодежь Нас не догонишь Неугомонные

Молодежь

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
118425Алферов Станислав05-04-05ІІ1000402Дніпропетровська10Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗ 
210187Поєнко Михайло18-03-05ІІ0Дніпропетровська10Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗ 
315479Соколова Олександра22-11-04І-ю0ДніпропетровськаВысшая лига0ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
416540Татарський Максим20-08-04б/р0ДніпропетровськаВысшая лига0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
514745Булава Дар`я29-11-04І1300133ДніпропетровськаДва гнома0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
616762Мартинов Нікіта20-07-06І-ю1300157ДніпропетровськаДва гнома0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
710247Ткачук Олександр28-12-02КМСУ1006313ДніпропетровськаМини Торнадо0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
814289Костюк Анастасія26-12-05І-ю1300153ДніпропетровськаНепоседы0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
98566Лихачов Олександр03-09-02ІІ0ДніпропетровськаНепоседы0ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1015275Леончук Арсений14-06-06ІІІ-ю1300262Дніпропетровськатинки винки0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак” 

Мастера Молодежь Нас не догонишь Неугомонные

Нас не догонишь

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
18166Логинов Евгений01-01-56б/р1601766Дніпропетровська?0КарнікаАвраменко 
2119Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302741Дніпропетровськалесовики0Наш КлубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШтак
3121Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровськалесовики0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
4146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаМоржиха и пофигист0ПобедаКузнецов Н.А.так
51379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003ДніпропетровськаМоржиха и пофигист0Победасамостiйно 
612725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0ДніпропетровськаПончики0Карнікатак
713782Пона Ірина21-06-70ІІІ0ДніпропетровськаПончики0Карнікатак
82744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021ДніпропетровськаРяба0Наш КлубМишонов В.А. 
98567Рябова Ольга01-01-66ІІІ0ДніпропетровськаРяба0Наш КлубМишонов В.А. 
1017767Леончук Андрей11-01-72І0Дніпропетровськателепузики0-Біба В.І., Сергеєв О., Заєрко В.В.ДЮСШ №4 
111686Леончук Світлана21-10-76ІІ0Дніпропетровськателепузики0Сергеєв О. 
1283Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715ДніпропетровськаТуристы0Карніка 
1388Гладкий Олександр08-02-61І1302714ДніпропетровськаТуристы0Карніка 
142660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762ДніпропетровськаФИЗИки0Победа 
15166Финько Андрей18-04-66б/р1302895ДніпропетровськаФИЗИки0Карніка 
1699Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265ДніпропетровськаЧерепашки0Карнікатак
1715293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818ДніпропетровськаЧерепашки0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак

Мастера Молодежь Нас не догонишь Неугомонные

Неугомонные

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
1128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239ДніпропетровськаTWIX0Карнікатак
21678Олійник Олександр28-03-58І1395199ДніпропетровськаTWIX0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
310276Касьяненко Сергій12-08-54І0ДніпропетровськаАборигенs0ПобедаТокарский В.так
416108Шрам Ольга01-01-61ІІІ1300299ДніпропетровськаАборигенs0Победатак
571Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаИнки0Карнікатак
6102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773ДніпропетровськаИнки0ПобедаСамостійнотак
71640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233ДніпропетровськаКозачки0Победа 
81800Козаченко Наталія31-10-62І1000420ДніпропетровськаКозачки0Победатак
91679Гнатюк Василь04-07-57І1395198ДніпропетровськаЛесовички0Победасамостiйно 
102877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354ДніпропетровськаЛесовички0Победатак
1192Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797ДніпропетровськаНесгоревший порох1Победатак
128938Лысак Людмила09-11-50б/р4710659ДніпропетровськаНесгоревший порох2Победасамостоятельнотак
131673Романенко Ольга01-05-59ІІІ1234306ДніпропетровськаРомантики0Победасамостiйно 
141359Сокур Віктор25-07-54І1300275ДніпропетровськаРомантики0Победа 
1518281Радович Іра06-08-56І1601769ДніпропетровськаСоколы0Победа 
161642Радович Стефан01-03-52І1601756ДніпропетровськаСоколы0Победатак
 Гостева СумськоЇ ферерації