2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

«Приз открытия сезона»

Всього заявилося: 69   арендных чипов:33 

 
 

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111812Надрега Єлізавета14-05-03І1407023Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12870Бугаец Юлия27-01-76І1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
210106Бурчак Марина25-11-88МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
36878Горбенко Олена31-05-74І0Дніпропетровська0Наш КлубКПНЗ  ”Спартак”так
412504Кравчук Юлія13-04-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
518255Сімонова Анастасія06-06-960Дніпропетровська0 
613411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
71681Томаш Дар’я29-09-76МСУ1302899Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Заєрко В.В.так
87268Филиппи Алена05-11-86МСУ0Дніпропетровська0так

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

Ж21А

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119560Макарьева Анастасия17-11-76б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В. 
210050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
319561Нуммур Юлия11-05-80б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В. 
413782Пона Ірина21-06-70ІІІ0Дніпропетровська0Карнікатак

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

Ж50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
171Андросова Таміла02-12-63І1000418Дніпропетровська0Карнікатак
283Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
312167Каракай Людмила11-11-70б/р0Дніпропетровська0Победа 
41800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
51641Муха Алла20-05-62І1601760Дніпропетровська0МонтажникКузнецов Н.А. 
68567Рябова Ольга01-01-66ІІІ0Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
76553Хондак Ольга01-01-63І-ю1302875Сумська0КСО О-Компас 
816108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победатак

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

Ж60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
28938Лысак Людмила09-11-50б/р4710659Дніпропетровська0Победасамостоятельнотак
318281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
41379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444Дніпропетровська0Победасамостiйно 
518282Худицька Надія10-05-57І0Дніпропетровська0Победа 

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

Ж70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1300208Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
2169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

М14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118425Алферов Станислав05-04-05ІІ-ю0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШ 
212188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ9007486Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
310187Поєнко Михайло18-03-05І-ю1020Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
49762Синиця Георгій14-04-05І-ю1302817Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗ 

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

М21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118817Буйновський Денис12-04-78б/р0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
218268Волоха Денис07-05-900Дніпропетровська0 
318820Дорошенко Сергiй24-10-74б/р0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
4106Ключников Дмитро23-06-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШ 
5124Лавренко Іван28-02-90б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
618814Немировський Ігор04-07-77б/р0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
711724Переверзєв Данило04-11-96МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
8149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716Дніпропетровська0Наш КлубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
98174Рябов Андрій22-12-00І1008065Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
10157Ткачук Олександр09-02-96МСУ1006313Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
1113566Чернецький Антон12-11-91б/р0Дніпропетровська0так
1219564Щербаков Денис15-09-80б/р0Дніпропетровська0 

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

М21А

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

М50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
188Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
21679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
310277Иванов Анатолий29-04-60б/р0Дніпропетровська0 
4117Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293Дніпропетровська0Метеор 
51695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карніка 
62720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
712725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
82744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
9154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
1012190Худолеев Геннадий25-10-61б/р0Дніпропетровська0 

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

М60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карніка 
210276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
31640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
415960Конов Віктор05-06-51б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Н.А.так
59079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
66634Паук Олександр23-09-58ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
71642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победатак
81660Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298Дніпропетровська0КарнікаСонін М. 
91359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
10155Телевной Сергій25-01-58І0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
114883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0лично 

Ж16 Ж21 Ж21А Ж50 Ж60 Ж70 М14 М21 М21А М50 М60 М70

М70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
192Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
2102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак
32745Кузнецов Николай18-01-41І0Дніпропетровська0МонтажникКузнецов Н.А. 
 Гостева СумськоЇ ферерації