2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Зимовий Кубок Одеси 2018. Етап 6.
карта"Рынок Южный".
11 березня 2018р.

double SIcard: ;1234337;1301299;1302736;

Всього заявилося: 91   арендных чипов:44 

 
 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

CHILD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117312Авраменко Володимир11-04-110Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
219388Гнатовський Максим26-06-130Одеська0 
318034Гордийцяк Влада21-01-09ІІІ-ю1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
419433Григорян Григор28-08-060Одеська0 
519328Дорошева Ліана02-11-060Одеська0 
619329Іванова Вікторія06-08-070Одеська0 
713602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська0Колесник К. 
819175Кукліна Ярина06-05-090Одеська0 
918556Малышенко Есения19-07-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
1014979Матин Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
1115027Петренко Милослава02-12-09б/р ю9007039Одеська0Петренко М. 
1213919Середа Дар’я16-06-09б/р9001002Одеська0Чорноморськ 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116238Горашко Володимир18-02-07І-ю2008656Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
216239Гуртовой Андрій18-03-06І-ю9007027Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
312717Лисоконь Михайло08-01-08ІІІ-ю2300408Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
419436Меренков Никита10-06-040Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
518310Табашнюк Саша01-01-07б/р ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118627Базилевич Даниил16-09-040Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
212037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
311552Хорошевський Даніїл15-12-03КМСУ1301299Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
419002Чугуй Ілля25-05-03б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
518562Шуляк Артем11-10-050Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
619423Юрчак Олександр22-04-040Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119099Вырцан Максим15-05-02ІІ1234337Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. В., Фомичев Иван, Нагибин И.Г.СДЮШОР ГиС 
27501Кара Максим01-01-98ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра Т.В., Місюра М.А. 
312557Кириленко Олександр21-05-83ІІ1234388Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
418762Кузнецов Валерій11-12-780Одеська0 
513974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
611648Малий Юрій12-04-85І1300578Одеська0Самостійнотак
78757Мошняцький Максим07-08-92ІІ0Одеська0личноСамостійно 
810358Селиханович Артем26-11-01ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
91095Чекан Артем12-06-88І1234337Молдова0ТирасОриентСеверухин А. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська0самостоятельнотак
215309Капустинський Павло19-10-02КМСУ1420746Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
36292Колесник Вадим19-02-01І1409424м.Київ0НТУУ ”КПІ”Ускова С.М.так
414722Мухаметдинов Александр31-07-91б/р0Одеська0 
56495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
610465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська0Odessa Teamтак
7654Трімбой Ігор23-11-72МСУ1234567Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
89967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0Самостійнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16650Анисимов Александр06-03-83б/р0Одеська0Романтиксамостоятельно 
214897Власюк Олександр13-03-70КМСУ1234386Одеська0Стоян Л.В.так
36515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
419319Лапаев Валерий14-05-71б/р0Одеська0 
5640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
6647Разуваєв Володимир09-10-67І0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
717305Седашов Станiслав23-04-70ІІІ1300891Одеська0так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська0ДинамоГерт Г.В.так
27480Ковальов Юрiй25-06-52ІІ9007179Одеська0ДрiадаСтупников Е.С., Місюра М.А.так
319430Лавренко Алексей22-11-79б/р0Одеська0 
4642Місюра Микола21-12-57МСУ1302792Одеська0ДрiадаМісюра Т.В.так
5644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Чорноморськтак
6649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська0Odessa TeamКапустинский И.В.так
713496Хіль Григорій14-12-57ІІ0Одеська0 
8661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119263Вдовиченко Маша01-01-07б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
219421Герасименко Дарина07-10-070Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
319174Купченко Кира13-12-07б/р ю0Одеська0 
419257Мидько Ева-Ангелина22-11-79б/р0Одеська0Місюра М.А. 
517003Седашова Софія23-05-07б/р ю1916633Одеська0Самостійно 
619419Скибенюк София01-01-07б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. 
219327Войчук Діана09-12-020Одеська0 
312283Лось Марьяна26-10-03І-ю9000049Молдова0Тирас ОриентСеверухин А. 
416797Фатеева Наталія23-06-03ІІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
512859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
619005Чугуй Аліна08-01-740Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21A

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115667Аренкина Татьяна27-06-91ІІІ0Одеська0так
218563Новикова Нина17-03-90б/р0Одеська0так
313491Сударева Олеся26-09-01ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В. 
419420Торопова Дарья Владимиров19-12-85б/р0Одеська0 
518561Трикуліч Світлана15-08-86ІІІ0Одеська0так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W21E

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Odessa TeamМісюра М.А.так
213369Памбук Світлана15-01-81ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
3646Петренко-Швець Марина01-02-84КМСУ1302736Одеська0самостiйнотак
41969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0Голокоз О.В.так
59246Чекан Олеся12-08-89І1234311Молдова0ТирасОриентСеверухин А. 
612462Явдощук Тетяна13-10-70КМСУ1300770Одеська0О-клубГолокоз О.В., Петров В.Ж.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119434Іванова Олена17-09-790Одеська0 
27905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
31371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
416176Сикорская Светлана27-01-66б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
52398Сударєва Інна01-01-72ІІ0Одеська0ДинамоГерт Г.В.так

CHILD M12 M15 M21A M21E M35 M55 W12 W15 W21A W21E W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
212180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
39513Котлова Людмила19-01-47ІІ1300721Одеська0Odessa Teamтак
44985Краєва Раїса09-05-62ІІ9007020Одеська0СамоцвитКраева Р.В.так
5641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так
61728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А.так
712520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська0ДрiадаМісюра М.А.так
81362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odessa Teamсамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації