2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Большой космический кубок-2018, первенство ”Нашего клуба”

Всього заявилося: 31   арендных чипов:12 

 
 

Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М21 М50 М60 М70

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110106Бурчак Марина25-11-88МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
219560Макарьева Анастасия17-11-76б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В. 
319561Нуммур Юлия11-05-80б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В. 
41671Русенчик Анна24-07-97І0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
513411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
67268Филиппи Алена05-11-86МСУ0Дніпропетровська0так

Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М21 М50 М60 М70

Ж50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
22660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
312167Каракай Людмила11-11-70б/р0Дніпропетровська0Победа 

Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М21 М50 М60 М70

Ж60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
2128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карнікатак

Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М21 М50 М60 М70

Ж70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа 
2169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так

Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М21 М50 М60 М70

М21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85І1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
274Балабанов Павло04-06-83КМСУ502548Сумська0КСО МАЙСТЕРБалабанов П.А.так
38160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 

Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М21 М50 М60 М70

М50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
188Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
210277Иванов Анатолий29-04-60б/р0Дніпропетровська0 
32657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
4117Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293Дніпропетровська0Метеор 
51695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карніка 
62720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
716104Мошна Євген08-07-75б/р0Дніпропетровська0Днепродзержинск 
8154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
912190Худолеев Геннадий25-10-61б/р0Дніпропетровська0 

Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М21 М50 М60 М70

М60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
19079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
21678Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
31660Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298Дніпропетровська0КарнікаСонін М. 
4155Телевной Сергій25-01-58І0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
54883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0лично 

Ж21 Ж50 Ж60 Ж70 М21 М50 М60 М70

М70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О. 
 Гостева СумськоЇ ферерації