2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

”ДЕЖАВЮ-87” соревнования по ориентированию на байдарках

Всього заявилося: 114   арендных чипов:97 

 
 

LEDI M21 M90 MD21 MD90


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
111825Зуев Матвей28-05-01б/р0Дніпропетровська0 
21354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка 
317723Кузьменко Виктор15-01-870Дніпропетровська0 
420395Пазылова Анна08-05-950Дніпропетровська0 
517721Чорний Станіслав07-05-870Дніпропетровська0 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

LEDI

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
120398Пазылова Оксана04-07-650Дніпропетровська0 
220320Дрютова Лариса01-01-960ДніпропетровськаЗолотая рыбка0 
314160Любимова Марія17-04-58б/р0ДніпропетровськаЗолотая рыбка0 
420318Гаврилюк Наталья20-09-90б/р0ДніпропетровськаОкНа0 
520319Сириця Оксана07-02-90б/р0ДніпропетровськаОкНа0 
620413Колесникова Мария01-01-860ДніпропетровськаУмиак0Наш Клуб 
714147Тищенко Наталя01-02-94МСУ1407023ДніпропетровськаУмиак0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗтак
820347рубинчик Ольга01-01-820Полтавськаураган0 
920346Товажнянская Жанна23-03-61ІІІ-ю0Полтавськаураган0 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

M21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
18160Гладкий Михайло20-07-89б/р0ДніпропетровськаMIB0Карніка 
217569Резчиков Виталий04-05-86б/р0ДніпропетровськаMIB0 
315960Конов Віктор05-06-51б/р0ДніпропетровськаБой молодым0Наш КлубКузнецов Н.А.так
4119Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302741ДніпропетровськаБой молодым0Наш КлубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШтак
520421Бенюк Олег11-08-880ДніпропетровськаВнуки кусто0 
620399Дробот Сергей10-12-880ДніпропетровськаВнуки кусто0 
720420Кузьменко Віктор15-01-870ДніпропетровськаДвое без плавок0 
820417Рыжих Владимир06-12-850ДніпропетровськаДвое без плавок0 
920438Коханов Олег10-06-740ДніпропетровськаДым над водой0 
1020439Назаренко Евгений19-01-890ДніпропетровськаДым над водой0 
1117759Иващенко Дмитрий01-02-790ДніпропетровськаКак пройти к центру0 
1220441Твердохлеб Александр01-05-800ДніпропетровськаКак пройти к центру0 
1317669Білик Сергій24-10-81б/р0ДніпропетровськаКоманда ВР0 
1420414Рябуха Олександр20-10-68б/р0ДніпропетровськаКоманда ВР0 
1511830Єрохін Максим27-01-88б/р0ДніпропетровськаКоты Чеширские0 
1611818Єрохін Роман06-09-78б/р0ДніпропетровськаКоты Чеширские0 
1720401Варченко Дмитрий03-09-900ДніпропетровськаМугивары0 
1817573Онуфриенко Алексей17-04-890ДніпропетровськаМугивары0 
1920400Носик Евгений02-10-870ДніпропетровськаПираты0 
2017572Носик Константин20-04-860ДніпропетровськаПираты0 
212871Фиалковский Сергей23-02-82б/р0ДніпропетровськаПротив Ветра0Победа 
2220442Шахмаев Олег04-04-83б/р0ДніпропетровськаПротив Ветра0 
2320419Козлов Владислав26-12-000ДніпропетровськаПупа и Лупа0 
2420418Подедворный Алексей19-10-000ДніпропетровськаПупа и Лупа0 
2511844Валенко Вячеслав30-05-00КМСУ0ПолтавськаСвятые негодники0OK ”O-Resh”Мосієнко ПавлоЦТКСЕУМ ”Решетилівка” 
26700Пальоха Андрій15-11-94КМСУ0ПолтавськаСвятые негодники0ПФСОСамостійнотак
2720431Корчагин Андрей03-03-76б/р0ДніпропетровськаТурбо0 
2820432Шеремет Дмитрий10-01-76б/р0ДніпропетровськаТурбо0 
2920415Викторов Олександр05-06-83б/р0ДніпропетровськаЭнергия0 
3017706Онасенко Дмитрий25-03-74б/р0ДніпропетровськаЭнергия0 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

M90

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
115648Бабич Максим20-08-63І1300568ЗапорізькаИкар0 
2247Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаИкар0Моторсічтак
31781Кравчук Федір26-01-61КМСУ0ДніпропетровськаКрасунчики0МонтажникКузнецов Н.А. 
42720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаКрасунчики0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
51135Мясоєд Володимир22-06-85КМСУ0ДніпропетровськаРодня0КарнікаЗаєрко В.В.так
62655Мясоєд Микола03-02-59б/р0ДніпропетровськаРодня0Карніка 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

MD21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
120313Воробьев Дмитрий19-12-76б/р0Вінницька0 
220312Селезень Ирина24-03-81б/р0Вінницька0 
312504Кравчук Юлія13-04-94МСУ0Дніпропетровська(Поддубный)0Наш КлубКузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
49319Піддубний Михайло18-09-01КМСУ0м.Київ(Поддубный)0Kiev RegionСердюк Н.Я.Київ ДЮСШ №12так
517681Онасенко Александр02-07-81б/р0ДніпропетровськаАнанасы0Дніпропетровськ 
617708Онасенко Мария23-02-82б/р0ДніпропетровськаАнанасы0 
718319Бондаренко Ольга12-05-73б/р0ДніпропетровськаАтомні Бобри0 
814325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0ДніпропетровськаАтомні Бобри0особисто 
920403Гринь Катерина28-04-890ДніпропетровськаАтомные рейнджеры0 
1020402Шрестюк Геннадій29-05-890ДніпропетровськаАтомные рейнджеры0 
1114896Ренгус Тетяна03-08-95І0Дніпропетровськабегущие по камышам0Наш КлубЗаєрко В.В.КДЮСШ 
1217695Скрипник Олександр01-01-87б/р0Дніпропетровськабегущие по камышам0 
1320317Дорофеев Радимир11-12-830ХарківськаБойцовские еноты0 
1419616Пєшкова Тетяна15-05-780ДніпропетровськаБойцовские еноты0КСО МАЙСТЕР 
1520342Гнатенко Алена17-01-93б/р0ДніпропетровськаБурундуки0Самостійно 
1613614Савченко Микита03-01-91І0ДніпропетровськаБурундуки0Наш КлубЗаєрко В.В.так
1719108Покровский Алексей22-01-84б/р0ДніпропетровськаВсе просто0 
1813411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0ДніпропетровськаВсе просто0Наш КлубЗаєрко В.В.так
1912620Гуделайтіс Анна02-01-98МСУ1601763ДніпропетровськаВыдры в Гетрах0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
2013516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ1302817ДніпропетровськаВыдры в Гетрах0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
2111661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0ДніпропетровськаГалера0Победа 
2214146Посипайко Євген02-08-79І0ДніпропетровськаГалера0Наш Клубтак
2312679Рудь Александр30-06-82ІІ0ДніпропетровськаДва енота0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
2414202Селиванова Ольга25-08-90ІІ0ДніпропетровськаДва енота0 
2516767Шведов Владислав22-01-87б/р0ДніпропетровськаЁжик в тумане0Наш КлубСамостійно 
2616754Шейко Ольга16-07-83б/р0ДніпропетровськаЁжик в тумане0Наш Клуб 
2720427Животягин Володимир29-07-86б/р0ДніпропетровськажЫвотные0 
2820428Миргородська Свiтлана12-04-73б/р0ДніпропетровськажЫвотные0 
2910194Хлебников Олег03-04-73б/р0ДніпропетровськаЗажигалки0Наш КлубКузнецов Ю.В. 
3010586Хлебникова Оксана26-04-74б/р0ДніпропетровськаЗажигалки0 
3120437Мальцев Виталий01-01-780ДніпропетровськаНовички0 
3220436Черемних Наталья01-01-890ДніпропетровськаНовички0 
332918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196ДніпропетровськаОльвия0Карніка 
3419561Нуммур Юлия11-05-80б/р0ДніпропетровськаОльвия0Наш КлубЗаєрко В.В. 
3510890Ковальова Светлана09-10-72ІІІ0ДніпропетровськаОптимис0Інваспорт 
36143Познянський Владислав18-09-67МСУ0ДніпропетровськаОптимист0ІнваспортЗаєрко В.В.так
372870Бугаец Юлия27-01-76І1395204ДніпропетровськаОриентировщики0СК ”Сіріус” 
3817714Сивоконь Андрей01-01-72МСУ0ДніпропетровськаОриентировщики0СК ”Сіріус” 
3920446Гапоненко Дмитрий01-01-830ДніпропетровськаСырники0 
4020447Гапоненко Лилия01-01-820ДніпропетровськаСырники0 
4120445Немерещенко Влад23-11-77б/р0ДніпропетровськаТаблетка0ЛФСО 
4220444Фиалковская Анна15-01-87б/р0ДніпропетровськаТаблетка0ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕР 
4320392Шомонко Ольга01-11-790ДніпропетровськаТурЫсты0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
4417743Щербинин Руслан01-01-77б/р0ДніпропетровськаТурЫсты0 
4510095Бадигин Илья31-10-85І1300143ДніпропетровськаФортуна0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
4611365Кербунова Олена20-01-98МСУ1302731ДніпропетровськаФортуна0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗтак
471671Русенчик Анна24-07-97І0ДніпропетровськаШпроты0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
48149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716ДніпропетровськаШпроты0Наш КлубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так

LEDI M21 M90 MD21 MD90

MD90

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
17589Коваленко Игорь27-05-65б/р0КіровоградськаWoHoo0лично 
215987Шалімова Марина11-10-78б/р0КіровоградськаWoHoo0ПеленгЩербатюк Н.И. 
317763Кальченко Ольга01-01-75б/р0ДніпропетровськаАрго0 
417738Юрій Пасько20-01-690ДніпропетровськаАрго0 
514166Рутц Віктор18-04-55б/р0ДніпропетровськаБотік0 
620325Рутц Олена01-01-65б/р0ДніпропетровськаБотік0 
76634Паук Олександр23-09-58ІІ0ДніпропетровськаГРОЗА0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
81666Хондак Ольга28-02-64І1302875ДніпропетровськаГРОЗА0 
912167Каракай Людмила11-11-70б/р0ДніпропетровськаСЛАДКАЯ ПАРОЧКА0Победа 
10155Телевной Сергій25-01-58І0ДніпропетровськаСЛАДКАЯ ПАРОЧКА0СК ”Сіріус” 
1112764Радченко Володимир01-01-640ДніпропетровськаХарьковчане0 
1220397Радченко Наталя01-01-650ДніпропетровськаХарьковчане0 
13262Свірідова Євгенія31-03-78ІІ1302870ЗапорізькаЧебурєки0так
14271Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаЧебурєки0так
156243Фильченко Николай23-09-76б/р1300198ДніпропетровськаЭлитная порода0 
1620396Фильченко Светлана01-01-600ДніпропетровськаЭлитная порода0 
 Гостева СумськоЇ ферерації