2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Триатлон

Всього заявилося: 39   арендных чипов:29 

 
 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

LEDI

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
120413Колесникова Мария01-01-860ДніпропетровськаУмиак0Наш Клуб 
214147Тищенко Наталя01-02-94МСУ0ДніпропетровськаУмиак0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так

LEDI M21 M90 MD21 MD90

M21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
115494Мусулега Дмитро06-10-72І1300561ПолтавськаHELIX0Полтавська ФСОсамостiйно, самостiйно 
211830Єрохін Максим27-01-88б/р0ДніпропетровськаКоты Чеширские0 
311818Єрохін Роман06-09-78б/р0ДніпропетровськаКоты Чеширские0 
42871Фиалковский Сергей23-02-82б/р0ДніпропетровськаПротив Ветра0Победа 
520442Шахмаев Олег04-04-83б/р0ДніпропетровськаПротив Ветра0 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

M90

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
115648Бабич Максим20-08-63І1300568ЗапорізькаИкар0 
2247Гордієнко Олег12-05-64І1601782ЗапорізькаИкар0Моторсічтак
31781Кравчук Федір26-01-61КМСУ0ДніпропетровськаКрасунчики0МонтажникКузнецов Н.А. 
42720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаКрасунчики0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

MD21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
112504Кравчук Юлія13-04-94МСУ0Дніпропетровська(Поддубный)0Наш КлубКузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
29319Піддубний Михайло18-09-01КМСУ1300813Полтавська(Поддубный)0ЦентуріонСердюк Н.Я.Полтавський ОЦТКУМтак
310106Бурчак Марина25-11-88МСУ0Дніпропетровськаnutrend с колбасой0Наш КлубЗаєрко В.В.так
413566Чернецький Антон12-11-91б/р0Дніпропетровськаnutrend с колбасой0так
518319Бондаренко Ольга12-05-730ДніпропетровськаАтомні Бобри0 
614325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0ДніпропетровськаАтомні Бобри0особисто 
719108Покровский Алексей22-01-84б/р0ДніпропетровськаВсе просто0 
813411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0ДніпропетровськаВсе просто0Наш КлубЗаєрко В.В.так
912620Гуделайтіс Анна02-01-98КМСУ0ДніпропетровськаВыдры в Гетрах0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
1013516Курочкін Дмитро25-02-98МСУ0ДніпропетровськаВыдры в Гетрах0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
1111661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0ДніпропетровськаГалера0Победа 
1214146Посипайко Євген02-08-79І0ДніпропетровськаГалера0Наш Клубтак
1310095Бадигин Илья31-10-85ІІ0ДніпропетровськаКБ0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
1411365Кербунова Олена20-01-98МСУ1302731ДніпропетровськаКБ0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗтак
152918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ0ДніпропетровськаОльвия0Карніка 
1619561Нуммур Юлия11-05-80б/р0ДніпропетровськаОльвия0Наш КлубЗаєрко В.В. 
1711810Проскура Анастасия28-10-85б/р0ДніпропетровськаПадонки0 
188715Проскура Олександр04-11-84ІІІ0ДніпропетровськаПадонки0Заєрко В.В. 
1920445Немерещенко Влад23-11-77б/р0ДніпропетровськаТаблетка0ЛФСО 
2020444Фиалковская Анна15-01-87б/р0ДніпропетровськаТаблетка0ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕР 

LEDI M21 M90 MD21 MD90

MD90

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
17589Коваленко Игорь27-05-65б/р0КіровоградськаWoHoo0лично 
215987Шалімова Марина11-10-78б/р0КіровоградськаWoHoo0ПеленгЩербатюк Н.И. 
32660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762ДніпропетровськаЗИ-20Победа 
42657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137ДніпропетровськаЗИ-20Победа 
520311Вовченко Наталья23-05-71б/р0Дніпропетровськастая В0- 
620314Вовченко Юрий10-09-71б/р0Дніпропетровськастая В0 
7262Свірідова Євгенія31-03-78ІІ1302870ЗапорізькаЧебурєки0так
8271Чепур Олександр18-08-59б/р1221112ЗапорізькаЧебурєки0так
 Гостева СумськоЇ ферерації