2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

5 етап Кубку м.Полтава, коротка

Всього заявилося: 29   арендных чипов:23 

 
 

ЧЖ14 ЧЖ16 ЧЖ21 ЧЖ35 ЧЖ55

ЧЖ14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113849Кулинич Ярина24-01-05ІІ-ю1601746Полтавська0ІнваспортБереговий В.М.ДЮСШІ ”Інваспорт” 
218713Поляков Роман29-05-04ІІІ0Полтавська0Калініченко С.Г. 
318985Рошко Володимир08-04-04ІІІ-ю0Полтавська0Калініченко С.Г. 
418427Семергей Євгеній11-06-04ІІІ0Полтавська0Калініченко С.Г. 
513287Трощак Маркіян11-09-05ІІ-ю0Полтавська0ЦентуріонСердюк Н.Я.Полтавський ОЦТКУМ 
613480Трощак Стефанія15-12-06І-ю0Полтавська0ЦентуріонСердюк Н.Я.Полтавський ОЦТКУМ 
714235Шапаренко Олег02-03-05ІІ-ю0Полтавська0Кисельов В.Ю. 

ЧЖ14 ЧЖ16 ЧЖ21 ЧЖ35 ЧЖ55

ЧЖ16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113674Лутфулліна Катерина23-05-02ІІІ-ю0Полтавська0Пуха В.В. 
213479Трощак Назарій07-04-03ІІ0Полтавська0ЦентуріонСердюк Н.Я.Полтавський ОЦТКУМтак

ЧЖ14 ЧЖ16 ЧЖ21 ЧЖ35 ЧЖ55

ЧЖ21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117890Буракова Катерина16-11-83І0Полтавська0OK ”Lazy Vampire” 
217887Даниленко Влад16-02-03ІІ1300813Полтавська0ЦентуріонСердюк Н.Я. 
313274Кисельов Віталій29-04-89ІІІ0Полтавська0Самостійно 
413912Кисельова Альона20-06-92ІІ0Полтавська0Самостійно 
517408Москаленко Ірина20-02-87І0Полтавська0OK ”Lazy Vampire”Машинський С.Р., Сердюк Н.Я., Пицун Г. 
68242Оскома Дмитро20-11-99І0Полтавська0ЦентуріонСердюк Н.Я.Полтавський ОЦТКУМтак
7700Пальоха Андрій15-11-94КМСУ0Полтавська0Самостійнотак
811966Сердюк Ігор30-04-83КМСУ0Полтавська0Полтавська ФСОсамостiйнотак
96279Федотенков Володимир01-05-92КМСУ0Полтавська0Самостійнотак

ЧЖ14 ЧЖ16 ЧЖ21 ЧЖ35 ЧЖ55

ЧЖ35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112130Береговий Валерій18-02-68КМСУ1601745Полтавська0ІнваспортсамостiйноДЮСШ ”Інваспорт”так
213668Боярський Дмитро03-01-75І0Полтавська0ЦентуріонСердюк Н.Я. 
315733Васильев Константин14-06-68ІІ0Полтавська0Полтавська ФСО 
413756Калініченко Станіслав18-12-73КМСУ0Полтавська0Полтавська ФСОсамостiйно 
520611Лапекин Максим18-09-71І259954Беларусь0Могилев 
61651Лутфуллін Максим24-07-73І0Полтавська0самостiйно 
71652Лутфулліна Тетяна08-01-75ІІ0Полтавська0самостiйно 
820614Ренкевич Ірина03-09-81б/р0Полтавська0 

ЧЖ14 ЧЖ16 ЧЖ21 ЧЖ35 ЧЖ55

ЧЖ55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11345Липницький Анатолій12-05-60ІІ1300815Полтавська0самостiйно 
2695Модін Георгій11-12-44І1300816Полтавська0Полтавська ФСОсамостiйно 
310668Федій Павло26-06-55І0Полтавська0Самостійно 
 Гостева СумськоЇ ферерації