2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Всеукраинские соревнования по спортивному ориентированию ”Купава-о”

Всього заявилося: 95   арендных чипов:63 

 
 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж10

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117879Жуненко Марія03-10-11б/р0Кіровоградська0Пеленг 
220262Погрібна Поліна10-09-10б/р ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
120359Міщенко Лілія24-05-07б/р ю0Кіровоградська0ПеленгЩербатюк Н.И. 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115818Берест Катерина08-11-04б/р ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 
210500Жуненко Настя13-03-05І-ю0Кіровоградська0ПеленгЩербатюк Н.И. 
316264Зарудня Даша23-02-04ІІІ-ю0Кіровоградська0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115983Маржан Маргарита04-04-02ІІІ0Кіровоградська0ПеленгЩербатюк Н.И. 
211812Надрега Єлізавета14-05-03І1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
312747Собчук Анна26-06-03ІІІ-ю0Кіровоградська0Пеленг 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117600Ганул Анна11-01-86б/р0Дніпропетровська0особисто 
29788Геращенко Дианора01-01-95КМСУ1216Кіровоградська0Пеленг 
317408Москаленко Ірина20-02-87І0Полтавська0OK ”Lazy Vampire” 
420144Савочкіна Анастасія12-06-94б/р0Харківська0самостiйно 
513411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
614147Тищенко Наталя01-02-94МСУ1407023Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗтак

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117611Гончар Наталія11-05-74б/р0Кіровоградська0 
215975Жуненко Оксана26-02-81І1205Кіровоградська0Пеленг 
311661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
415979Семеняка Анна06-02-78б/р0Кіровоградська0лично 
56608Собчук Ольга14-03-80І1470603Кіровоградська0СРК ”Пеленг”Щербатюк Н.И.Пеленг 
6160Тяпкіна Калерія20-05-66МСУ1300286Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж45

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
13108Геращенко Елеонора24-04-70І1214Кіровоградська0СРК ”Пеленг” 
212623Доберчак Галина09-10-70ІІІ0Кіровоградська0Пеленг 
317635Кімбірська Наталія12-07-68ІІІ0Кіровоградська0м. Світловодськ 
41323Омельянцева Олена13-11-63ІІ0Кіровоградська0 
520718Сацкая Лариса01-01-63б/р0Кіровоградська0 
67611Щербатюк Наталья13-03-70І0Кіровоградська0СРК ”Пеленг” 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
199Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0Карнікатак
2128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карнікатак
318134Рясна Любовь02-02-50МСУ1000415Дніпропетровська0Ікар 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ж65

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
120062Пох Лилия22-05-34МСУ1300274Дніпропетровська0Моторсіч 
2169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч10

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117165Горєлов Ілля06-08-12б/р1555Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак” 
220263Константінов Дмитро25-11-08б/р ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 
320616Савенко Ярослав27-04-080Дніпропетровська0 
420261Сахаров Марк06-04-10б/р ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 
520360Сімонов Ілля01-01-08б/р ю0Кіровоградська0ПеленгЩербатюк Н.И. 
615207Собчук Іван21-03-08б/р ю0Кіровоградська0Пеленг 
717630Чайка Микита13-05-08б/р ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117631Бойко Денис29-04-06б/р ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 
215963Геращенко Ростислав07-08-06І-ю0Кіровоградська0Пеленг 
319851Кондратенко Максим30-01-06ІІ-ю0Кіровоградська0ПеленгЩербатюк Н.И. 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
119852Гончар Артемій23-06-05ІІ-ю0Кіровоградська0ПеленгЩербатюк Н.И. 
220270Кривонос Максим03-12-04ІІІ-ю0Кіровоградська0ПеленгЩербатюк Н.И. 
317643Крижановський Володимир01-01-04б/р ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 
420267Меташоп Євген02-02-04б/р ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 
510187Поєнко Михайло18-03-05І-ю1020Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
617617Савенко Антон10-05-03б/р ю0Дніпропетровська0 
717632Штивола Давид02-02-04б/р ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
19762Синиця Георгій14-04-05ІІ1302817Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗ 
215726Черевик Михайло14-12-02ІІІ-ю0Кіровоградська0м. Світловодськ 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111844Валенко Вячеслав30-05-00КМСУ0Полтавська0OK ”O-Resh”Мосієнко ПавлоЦТКСЕУМ ”Решетилівка” 
21145Заєрко Валерій11-05-58МСУ3330Дніпропетровська0Наш Клубсамостiйнотак
36277Машинський Сергій07-09-88КМСУ0Полтавська0Сердюк Н.Я., Заєрко В.В.так
49783Мінчук Євген01-05-01І0Кіровоградська0СРК ”Пеленг”Щербатюк Н.И. 
5700Пальоха Андрій15-11-94КМСУ0Полтавська0ПФСОСамостійнотак
61596Петкевич Сергій06-07-83МСУ0Полтавська0ДЮКСОТ ВалтексСеменюта Г.О.так
76279Федотенков Володимир01-05-92КМСУ0Полтавська0ПФСОМашинський С.Р.так

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115816Берест Олексій30-03-78б/р0Кіровоградська0м. Світловодськ 
26579Бугня Виктор23-05-77І1204Кіровоградська0СРК ”Пеленг” 
320253Волошин Денис02-09-84б/р0Дніпропетровська0особисто 
417599Ганул Олександр18-06-84б/р0Дніпропетровська0особисто 
53107Геращенко Валерій12-03-62КМСУ1210Кіровоградська0СРК ”Пеленг” 
620623Грабовський Сергій21-09-84б/р0м.Київ0особисто 
714325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0Дніпропетровська0особисто 
814902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
917610Кондратенко Олег27-06-76б/р0Кіровоградська0 
1015960Конов Віктор05-06-51б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Н.А.так
117638Лісота Андрій04-11-75ІІІ1217Кіровоградська0 
1214146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
1315801Савенко Юрій26-06-80ІІІ0Дніпропетровська0особисто 
149780Собчук Сергій09-02-77ІІ1410446Кіровоградська0Пеленг 
1512870Соловьев Николай17-12-77ІІІ0Дніпропетровська0лично 
1615802Сопоцько Артем23-01-77ІІІ0Дніпропетровська0особисто 
1717625Чернецкий Дмитрий26-07-78І0Кіровоградська0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч45

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118017Бондаренко Виктор24-07-67ІІІ0Кіровоградська0 
213668Боярський Дмитро03-01-75І0Полтавська0ПФСОСердюк Н.Я. 
31319Грицина Ігор29-09-63І0Кіровоградська0м. Світловодськ 
417900Грицюк Віктор10-08-63ІІІ0Кіровоградська0ТВП Кіровоград 
510499Жуненко Сергей09-11-73ІІІ0Кіровоградська0Пеленг 
62981Конюх Юрій01-01-70б/р1247Кіровоградська0 
71713Овечкин Юрій04-03-62ІІ1008081Запорізька0Моторсічтак
81282Пуда Сергій00-00-61І1206Кіровоградська0 
9154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115817Берест Микола29-06-52б/р0Кіровоградська0м. Світловодськ 
215723Грицаев Виктор01-01-65ІІІ1207Кіровоградська0 
311227Даценко Іван15-01-57ІІІ0Дніпропетровська0особисто 
41345Липницький Анатолій12-05-60ІІ1300815Полтавська0ПФСОсамостiйно 
51678Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
615293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
717602Сімакін Сергій22-02-55б/р0Дніпропетровська0 
815777Филипов Генадий22-06-580Кіровоградська0 

Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65

Ч65

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
29079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
3146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так
 Гостева СумськоЇ ферерації