2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Встреча с ОСЕНЬЮ

Всього заявилося: 93   арендных чипов:45 

 
 

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115063Кищенко Максим31-03-10б/р ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н. 
219561Нуммур Юлия11-05-80б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В. 

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
216871Безручко Володимир07-06-48І-ю1300270Дніпропетровська0Моторсіч 
379Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
417343Белик Николай01-01-77б/р0Дніпропетровська0ДнепрХуторской Павел 
51139Биченков Дмитро16-04-91КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
620617Волобуєв Вячеслав29-07-81б/р0Дніпропетровська0 
79757Волошин Дмитро12-02-01І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
812621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська0Наш КлубДубінін С.В. 
910273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
103111Довгань Данило27-06-01КМСУ1391352Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
1111626Калашник Иван01-01-92КМСУ9200191Дніпропетровська0Наш КлубБондаренко В.І., Заєрко В.В. 
1214902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
13106Ключников Дмитро23-06-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШ 
1415960Конов Віктор05-06-51б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Н.А.так
1520812Корчагін Андрій10-03-76б/р0Дніпропетровська0 
16125Лаукерт Андрій06-09-71КМСУ0Дніпропетровська0СІРІУССергеєв О., Заєрко В.В. 
172720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
1812725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
1914146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
20146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так
21147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
2217714Сивоконь Андрей01-01-72МСУ0Дніпропетровська0 
236932Скрипка Олександр25-02-76І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
242846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
2515268Хуторской Павел07-05-78б/р0Дніпропетровська0ДнепрХуторской Павел 
2620432Шеремет Дмитрий10-01-76б/р0Дніпропетровська0 

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
178Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
218268Волоха Денис07-05-900Дніпропетровська0 
31679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
42729Дудник Михайло09-10-63І1300296Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРБіба В.І., Рудакова О.М. 
510276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
6117Криворучко Сергій23-10-64ІІ1300293Дніпропетровська0Метеор 
78166Логинов Евгений01-01-56б/р1601766Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
89575Піонтковський Андрій03-05-04І-ю1022Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
9140Піонтковський Всеволод19-04-64І9200201Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
1010187Поєнко Михайло18-03-05І-ю1020Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
111359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
1216038Стороженко Вадим11-03-73ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
13166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровська0Карніка 

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118425Алферов Станислав05-04-05ІІ-ю0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КДЮСШ 
2102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак
31640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
42693Косицін Володимир07-08-47ІІІ1395196Дніпропетровська0Карніка 
51695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карніка 
620612Ломыга Валерий02-10-52б/р0Дніпропетровська0 
71642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победатак
81660Сергєєв Олександр10-12-56МСУ1300298Дніпропетровська0КарнікаСонін М. 
914769Скрипка Лесь11-10-06І-ю0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
101659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О. 
1110194Хлебников Олег03-04-73б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В. 

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

MD.

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
120601Вісковатов Єгор09-06-03б/р0Дніпропетровська0 
292Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
36114Довгань Леонід23-08-91ІІІ0Дніпропетровська0ІнваспортКузнецов Ю.В. 
41657Рикун Володимир01-01-36І1300221Дніпропетровська0Победа 

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

ME

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116036Вехновський Ренат12-01-09ІІІ-ю1408810Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
220809Стороженко Павло24-09-100Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н. 

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

ЖA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
120806Стоичева Татьяна01-01-890Дніпропетровська0 
220615Сухоцкая Богдана12-03-89ІІ0Дніпропетровська0 
313411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
414147Тищенко Наталя01-02-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

ЖB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
171Андросова Таміла02-12-63І1000418Дніпропетровська0Карнікатак
21800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
320813Корчагін Оксана14-09-78б/р0Дніпропетровська0 
4127Литвиненко Ліна25-03-72ІІІ1300295Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
510555Оскаленко Оксана17-10-61І1395191Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
620433Селезень Ірина24-03-81б/р0Дніпропетровська0ДніпропетровськСамостійно 
718255Сімонова Анастасія06-06-960Дніпропетровська0 

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

ЖC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
212969Волошина Олена18-07-71ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
32661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0Победа 
46058Довгань Анна19-03-04ІІ1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
52877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
6128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карнікатак
710050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
81802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
918281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
101379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444Дніпропетровська0Победасамостiйно 
1112173Усенко Олена30-11-69б/р0Дніпропетровська0Карніка 
1218282Худицька Надія10-05-57І0Дніпропетровська0Победа 
1316108Шрам Ольга01-01-61ІІІ0Дніпропетровська0Победатак

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

ЖD.

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карнікатак
217258Бердик Галина23-03-97б/р0Дніпропетровська0Карніка 
38176Гнатюк Ирина02-02-51І4710660Дніпропетровська0Победа 
41801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак
58938Лысак Людмила09-11-50б/р4710659Дніпропетровська0Победасамостоятельнотак
615480Стороженко Поліна16-08-05ІІІ-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
720811Ступакова Вікторія28-03-79б/р0Дніпропетровська0Луганск 0,7 
8169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так

MA MB MC MD. ME ЖA ЖB ЖC ЖD. ЖE

ЖE

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12724Ефименко Валентина09-02-46І1302793Дніпропетровська0Победа 
220817Кошова Андріана17-02-91б/р0Дніпропетровська0 
320062Пох Лилия01-01-36МСУ0Дніпропетровська0Моторсіч 
 Гостева СумськоЇ ферерації