2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Областные соревнования по ориентированию на коротких дистанциях

double SIcard: ;1000402;1302817;

Всього заявилося: 31   арендных чипов:8 

 
 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

ЖА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112620Гуделайтіс Анна02-01-98МСУ1601763Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
210278Леончук Оля27-05-03І1302741Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗтак
314147Тищенко Наталя01-02-94МСУ1407023Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗтак
42634Ткачук Вікторія09-02-96МСУ1401023Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.так

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

ЖВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
26878Горбенко Олена31-05-74І0Дніпропетровська0Наш КлубКПНЗ  ”Спартак”так
31800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
411812Надрега Єлізавета14-05-03І1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
513411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

ЖС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

МА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
188Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка 
212621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська0Наш КлубДубінін С.В. 
37344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Кузнецов Ю.В.ДДЮЦМСтак
414325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0Дніпропетровська0особисто 
510273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
63111Довгань Данило27-06-01КМСУ1391352Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
714902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
813516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ1302817Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
914146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
10154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

МВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118425Алферов Станислав05-04-05ІІ1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗ 
212188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ9007486Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
310276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
41640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
59575Піонтковський Андрій03-05-04І-ю1300280Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
61642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победатак
79762Синиця Георгій14-04-05ІІ1302817Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗ 
81659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О. 
94883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0лично 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

МС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11657Рикун Володимир14-11-36І1300221Дніпропетровська0Победа 

ЖА ЖВ ЖС МА МВ МС Н

Н

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115063Кищенко Максим31-03-10б/р ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н. 
 Гостева СумськоЇ ферерації