2020
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

інформація


Проект ”О-Весна”, Рангові змагання IOF (довга), чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, ветерани), Кубок України (етапи), Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів (бігом) (ІІІ-IV ранг)

Шановні друзі-орієнтувальники!

У зв’язку з наказом міністерства молоді та спорту України, наказом Комітетом фізичного виховання і спорту МОНУ  та загрозою поширення коронавірусу, президія ФСОУ прийняла рішення про перенесення термінів проведення чемпіонату України (дорослі, юніори, юнаки, ветерани), що мав бути проведений 24-29.03.2020 у м. Трускавці на 28.10-01.11.2020.

Бажаючі повернути заявочні внески повинні звернутися безпосередньо до організаторів змагань з листом по Вайберу 0677505970 або поштою vasberorient@gmail.com , у якому вказати номер банківської картки для повернення коштів та список спортсменів з сумою оплати за кожного. Повернуто буде повну вартість сплачених внесків  за вирахуванням банківських витрат. У такому випадку прізвища спортсменів будуть видалені з заявки, та вони будуть змушені заявлятись повторно на осінні змагання. 

Для повернення коштів за участь у тренувальному таборі - аналогічна процедура.

Альтернативний варіант - сплачені заявочні внески переносяться автоматично на жовтень + велика вдячність організаторів за довіру ;)

Усім бажаємо здоров’я та плекаємо надію на зустріч у Трускавці в жовтні!


Регламент ЧУ СОБ
Регламент ЧУ СОБ ветерани
Стара версія карти / Old map
Бюлетень 1 (Українська)
Bulletin 1 (English)
Бюлетень 2 (Українська)
Bulletin 2 (English)