2018
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Новогодняя эстафета

double SIcard: ;1302731;1601763;

Всього заявилося: 84   арендных чипов:33 

 
 

Снеговик и Зайка Дед мороз и Снегурочка

Снеговик и Зайка

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
18160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська1Карніка 
27948Рубинчик Ольга16-01-88б/р7000006ДніпропетровськаO2O1 
31666Хондак Ольга28-02-64І1302875ДніпропетровськаO2O2 
471Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаTT1Карнікатак
510181Троїцький Володимир19-04-60КМСУ0ДніпропетровськаTT2КСО МАЙСТЕРСонін М., Заєрко В.В., Сергеєв О. 
617636Тавалінська Марія11-03-05ІІІ-ю0ДніпропетровськаАу! Дед Мороз!1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
71799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245ДніпропетровськаБайкарі1Победатак
810276Касьяненко Сергій12-08-54І0ДніпропетровськаБайкарі2ПобедаТокарский В. 
919560Макарьева Анастасия17-11-76б/р0ДніпропетровськаБелки1Наш КлубЗаєрко В.В. 
1019561Нуммур Юлия11-05-80б/р0ДніпропетровськаБелки2Наш КлубЗаєрко В.В. 
1113294Зенченко Тамара29-07-60б/р1300265ПриднестровьеВеселые1Карніка 
1216481Сидоров Сергей30-11-59б/р0ПриднестровьеВеселые2 
1318803Скляренко Егор01-01-07ІІІ-ю1221001ДніпропетровськаГости из будущего1Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗ 
1417891Кузнецова Ульяна05-10-08ІІІ-ю1300260ДніпропетровськаГости из будущего2Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗ 
159079Мусатов Володимир08-08-53І1300263ДніпропетровськаДнепр1Победатак
161801Корякова Валентина07-03-49І1302874ДніпропетровськаДнепр2ПобедаСамостійнотак
1718281Радович Іра06-08-56І1601769ДніпропетровськаЗаразом1Победа 
181642Радович Стефан01-03-52І1601756ДніпропетровськаЗаразом2Победа 
1910277Иванов Анатолий29-04-60б/р0ДніпропетровськаИвановы старшие1 
2014990Иванова Светлана04-05-62б/р0ДніпропетровськаИвановы старшие2 
2117669Білик Сергій24-10-81б/р0ДніпропетровськаКоманда ВР1 
222693Косицін Володимир07-08-47ІІІ1395196ДніпропетровськаЛабиринт1Карніка 
2318282Худицька Надія10-05-57І0Дніпропетровськалабиринт2Победа 
2416108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299ДніпропетровськаЛесовички1Победатак
252877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354ДніпропетровськаЛесовички2Победатак
261354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровськалюбители1Карніка 
27105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровськалюбители2Карніка 
281802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202ДніпропетровськаМандарины1Победа 
292666Горський Сергій18-08-73б/р0ДніпропетровськаМандарины2Победа 
3017354Богунец Андрей06-08-78б/р0ДніпропетровськаМариандр1Наш КлубКПНЗ  ”Спартак” 
3111661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0ДніпропетровськаМариандр2Победа 
322720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаМишЛЕНЬ1КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
3310050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0ДніпропетровськаМишЛЕНЬ2КСО МАЙСТЕР 
341678Олійник Олександр28-03-58І1395199ДніпропетровськаНевидимки1СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В.так
352870Бугаец Юлия27-01-76І1395204ДніпропетровськаНевидимки2СК ”Сіріус” 
3613465Олійник Тетяна31-03-59ІІ0ДніпропетровськаНезависимые1СК ”Сіріус”Олійник І. 
3792Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797ДніпропетровськаНезависимые2Победатак
3821487Кербунова Надя18-01-99ІІ1300262ДніпропетровськаНовинки2Наш КлубКузнецов Ю.В.так
3918802Кушнеров Саша01-01-05ІІІ-ю1001011ДніпропетровськаНовички1Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
401359Сокур Віктор25-07-54І1300275ДніпропетровськаНу, погоди!2Победа 
4110555Оскаленко Оксана17-10-61І1395191ДніпропетровськаНу,погоди!1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
422661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206ДніпропетровськаПопробуй догони1Победа 
43146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300ДніпропетровськаПофигизты1ПобедаКузнецов Н.А.так
4417714Сивоконь Андрей01-01-72МСУ0ДніпропетровськаПришельцы из Сириуса1СК ”Сіріус”так
452695Богачева Ірина25-05-77ІІ0ДніпропетровськаПришельцы из Сириуса2СК ”Сіріус” 
461640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233ДніпропетровськаПчелки2Победа 
47128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239ДніпропетровськаПчёлки1Карнікатак
482660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762ДніпропетровськаСизиф0Победа 
492657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137ДніпропетровськаСизиф0Победа 
5010187Поєнко Михайло18-03-05ІІ1601763ДніпропетровськаСнежные секьюрити1Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
5112541Пюрко Алиса22-10-69б/р0ДніпропетровськаСнежные секьюрити2Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В. 
5214289Костюк Анастасія26-12-05ІІІ1408812ДніпропетровськаСнигири1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
5315479Соколова Олександра22-11-04І-ю0ДніпропетровськаСнигири2ДДЮЦМС, КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМС 
5488Гладкий Олександр08-02-61І1302714ДніпропетровськаТуристы1Карнікатак
5583Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715ДніпропетровськаТуристы2Карніка 

Снеговик и Зайка Дед мороз и Снегурочка

Дед мороз и Снегурочка

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
111731Махницький Дмитро04-12-72б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостійно. 
214129Деговець Андрій24-12-74КМСУ1395195Дніпропетровська40+1КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко 
312621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська40+2Наш КлубДубінін С.В. 
4111Косицін Дмитро31-01-86б/р0ДніпропетровськаAR Team1КарнікаЗаєрко В.В.так
58553Краснопольський Максим03-01-91МСУ0ДніпропетровськаAR Team2Заєрко В.В.так
614146Посипайко Євген02-08-79І0ДніпропетровськаВаленок и чебурашка1Наш Клубтак
714147Тищенко Наталя01-02-86МСУ1302817ДніпропетровськаВаленок и чебурашка2Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗтак
814162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1300143ДніпропетровськаГном и Великан1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
910784Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1300153ДніпропетровськаГном и Великан2КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
10149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716ДніпропетровськаМягкие Голуби1Наш КлубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
11173Янчицькая Людмила01-03-97КМСУ1000405ДніпропетровськаМягкие Голуби2Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КПНЗ  ”Спартак” 
12147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242ДніпропетровськаНиколайчики1КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
132636Рудакова Олена13-10-60МСУ1300217ДніпропетровськаНиколайчики2КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Біба В.І., Кривоногов Г.Е.так
1413516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ1000402ДніпропетровськаОдин дед1Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
1512620Гуделайтіс Анна02-01-98МСУ1601763ДніпропетровськаОдин дед2Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
1618820Дорошенко Сергiй24-10-74б/р0ДніпропетровськаОтмороженное оливье1Наш КлубКузнецов Ю.В. 
177268Филиппи Алена05-11-86МСУ0ДніпропетровськаОтмороженное оливье2Наш Клубтак
1818817Буйновський Денис12-04-78б/р0ДніпропетровськаОт_морозко1Наш КлубКузнецов Ю.В. 
197942Полищук Екатерина11-11-87І0ДніпропетровськаОт_морозко2КарнікаАсмолов О.М., Асмолова І.М., Авраменко 
2014325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0ДніпропетровськаПрутконогі Пінгвіни1КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
2118319Бондаренко Ольга12-05-73б/р0ДніпропетровськаПрутконогі Пінгвіни2Победатак
22119Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302731ДніпропетровськаСнеговики1Наш КлубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШтак
232744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021ДніпропетровськаСнеговики2Наш КлубМишонов В.А. 
2416616Пєшкова Марія01-10-04І-ю0ДніпропетровськаСнежные барсы0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
258627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1300157ДніпропетровськаСнежные барсы0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ДДЮЦМСтак
26157Ткачук Олександр09-02-96МСУ0ДніпропетровськаСоло игрок 11Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
27106Ключников Дмитро23-06-94МСУ0ДніпропетровськаСоло игрок 21Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШ 
2810095Бадигин Илья31-10-85І1300155ДніпропетровськаФортуна1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
2911365Кербунова Олена20-01-98МСУ1302731ДніпропетровськаФортуна2Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗтак
 Гостева СумськоЇ ферерації