2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

24.02.2019

Открытие сезона г.Каменское

Всього заявилося: 51   арендных чипов:19 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118817Буйновський Денис12-04-78б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
288Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
314325Демиденко Олександр06-05-83КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
410273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
518820Дорошенко Сергiй24-10-74б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.так
62657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
72720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
818814Немировський Ігор04-07-77б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
914146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
108174Рябов Андрій22-12-00КМСУ1008065Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
112744Рябов Дмитрий23-02-64І1407021Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А. 
1210784Самойленко Костянтин27-06-00МСУ1302817Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е., Рудакова О.М.КДЮСШтак

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117354Богунец Андрей06-08-78б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКПНЗ  ”Спартак” 
210105Гармаш Пилип04-01-93ІІІ0Дніпропетровська0СК Наш клуб 
319618Гончаров Костянтин25-03-76б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
410277Иванов Анатолий29-04-60б/р0Дніпропетровська0 
510276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
6105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровська0Карніка 
71640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победатак
816104Мошна Євген08-07-75б/р0Дніпропетровська0Днепродзержинск 
91642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победа 
10146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так
111359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
12154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
132846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
144883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0Карнікатак

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
121747Геда Евгеній01-01-77б/р0Дніпропетровська0Победа 
292Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
3102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11795Томаш Володимир10-12-51МСУ1000419Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В. 
213320Трифоненко Максим01-01-02ІІІ-ю0Дніпропетровська0Днепродзержинск 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12870Бугаец Юлия27-01-76КМСУ1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус”так
214162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1601763Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е., Рудакова О.М.КДЮСШтак

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
171Андросова Таміла02-12-63І1000418Дніпропетровська0Карнікатак
283Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
32660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
41800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
511661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
619561Нуммур Юлия11-05-80б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
21354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка 
32877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
414289Костюк Анастасія26-12-05ІІ1300143Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпротак
5128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка 
610050Мішонова Даша11-06-95КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
71802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
818281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
91379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0Победасамостiйно 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17949Мішонова Лілія23-05-68б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
213465Олійник Тетяна31-03-59ІІ0Дніпропетровська0СК ”Сіріус”Олійник І. 
316108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровська0Победатак