2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Финал Зеленых стадионов-2018

Всього заявилося: 40   арендных чипов:19 

 
 

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117028Смитюк Андрей26-06-79б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.так

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111812Надрега Єлізавета14-05-03КМСУ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
212620Гуделайтіс Анна02-01-98МСУ1601763Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
321487Кербунова Надя18-01-99ІІ1300262Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.так
41800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
511661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
610050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
721806Морозова Валерия01-01-80б/р0Дніпропетровська0Наш Клуб 
819561Нуммур Юлия11-05-80б/р0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В. 
91671Русенчик Анна24-07-97І0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
1021749Самойленко Євгенія13-09-89ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
1114147Тищенко Наталя01-02-86МСУ1302817Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗтак
122634Ткачук Вікторія09-02-96МСУ1006313Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.так

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
21673Романенко Ольга01-05-59ІІІ1234306Дніпропетровська0Победасамостiйно 
316108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровська0Победатак

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

Ж70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793Дніпропетровська0Победа 

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118425Алферов Станислав05-04-05ІІ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
218802Кушнеров Саша01-01-05ІІІ-ю1001011Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
39762Синиця Георгій14-04-05ІІ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
112188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ0Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85І1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
31679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
419618Гончаров Костянтин25-03-76б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
514325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
610273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРтак
713516Курочкін Дмитро25-02-98КМСУ1000402Дніпропетровська0Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
811724Переверзєв Данило04-11-96МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
914146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
188Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
22720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
3154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
29079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
31359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
44883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0личнотак

Ж16 Ж21 Ж50 Ж70 М14 М16 М21 М50 М60 М70

М70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
192Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
22775Листопадський Анатолій16-11-46І0Дніпропетровська0ДИИТ Днепр 
 Гостева СумськоЇ ферерації