2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

09.03.2019

Праздничный старт

double SIcard: ;1300153;

Всього заявилося: 38   арендных чипов:16 

 
 

MA MB MC WA WB WC

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карнікатак
218817Буйновський Денис12-04-78б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
320617Волобуєв Вячеслав29-07-81КМСУ0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
48160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
588Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
614325Демиденко Олександр06-05-83КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
710273Добросердов Дмитро18-06-87КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
814902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
9111Косицін Дмитро31-01-86б/р0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
1018814Немировський Ігор04-07-77б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
118627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпротак
1214146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
13147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
14154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 

MA MB MC WA WB WC

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117354Богунец Андрей06-08-78б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКПНЗ  ”Спартак” 
292Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
3105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровська0Карніка 
49079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
5146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так

MA MB MC WA WB WC

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
121416Воронюк Назар27-10-05б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМ 
220910Казенець Ярослав22-07-08ІІІ-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
3102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак
415063Кищенко Максим31-03-10ІІІ-ю1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
520959Кузнецов Кіріл08-10-08ІІ-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 

MA MB MC WA WB WC

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110106Бурчак Марина25-11-88МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В. 
214147Тищенко Наталя01-02-86МСУ1302817Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШтак

MA MB MC WA WB WC

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
171Андросова Таміла02-12-63І1000418Дніпропетровська0Карнікатак
21799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
383Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
414745Булава Дар`я29-11-04КМСУ1300217Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпротак
52877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
61800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
7128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка 
819561Нуммур Юлия11-05-80б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В. 

MA MB MC WA WB WC

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
120909Лендич Тетяна23-06-09ІІІ-ю1408812Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
213465Олійник Тетяна31-03-59ІІ0Дніпропетровська0СК ”Сіріус”Олійник І. 
316108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровська0Победатак
421748Щукіна Поліна13-08-08ІІІ-ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро