2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки

Кубок Партизанской Искры 2019

Всього заявилося: 20   арендных чипов:13 

 
 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

OPEN

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
121986Буренко Наталя01-01-73б/р0Миколаївська 1,3Олімп 
222030Ніколаєнко Світлана08-03-83б/р0Миколаївськасплачений1,2,3Олімп 
321952Шевченко Анастасія10-03-82б/р0Миколаївськасплачений2,3ОлімпДьяченко А.С. 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Дети

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
121965Драгой Олександра25-12-12б/р0Миколаївськасплачений1,2,3Олімп 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ж10

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
113602Колесник Євгенія12-06-10б/р ю1234356Одеська 1,2,3Odessa TeamКолесник К. 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
121953Драгой Євгенія30-01-07ІІІ-ю1300046Миколаївськасплачений1,2,3Олімпсамостiйно 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
115048Вагіна Катерина15-05-04ІІІ0Миколаївськасплачений1,2,3 
222036Лесик Дарья01-01-04б/р0Миколаївська 1,2,3 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
117030Панченко Валентина03-07-87ІІ0Миколаївська 1,2,3 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
113645Вагіна Юлія26-09-77ІІІ0Миколаївськасплачений1,2,3 
27643Драгой Ольга19-01-82ІІ1300045Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ж55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
1650Стоян Людмила18-11-63І1000001Одеська 1,2,3ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
118112Мосін Андрій16-04-05б/р ю0Миколаївська 1,2,3 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
120736Григоренко Михайло01-01-04б/р0Миколаївська 1,2,3 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ч21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
16277Машинський Сергій07-09-88ІІ1427455Полтавська 1,2,3Сердюк Н.Я., Заєрко В.В.так

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ч35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
16515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська 1,2,3Odessa TeamМісюра М.А.так
215801Савенко Юрій26-06-80ІІІ0Дніпропетровська 1,2,3особисто 
312870Соловьев Николай17-12-77ІІІ0Дніпропетровськасплачений1,2,3лично 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж16 Ж21 Ж35 Ж55 Ч14 Ч16 Ч21 Ч35 Ч55

Ч55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
1651Стоян Сергій03-12-63І9007007Одеська 1,2,3ДрiадаСтоян Л.В.так
215777Филипов Генадий22-06-58б/р0Кіровоградськасплачений1,2,3 
 Гостева СумськоЇ ферерації