2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Кубок Партизанской Искры 2019

Всього заявилося: 236   арендных чипов:145 

 
 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

OPEN

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
121986Буренко Наталя01-01-73б/р0Миколаївськасплачений1,2,3Олімп 
222030Ніколаєнко Світлана08-03-83б/р0Миколаївськасплачений1,2,3Олімп 
322507Тищак Алена01-01-800Миколаївськасплачений1,3ОлімпСвідницька Л.Г. 
422454Тищенко Віра01-01-88б/р0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г. 
52449Чекан Ольга04-01-66ІІ1300266Молдова 1,3ТирасОриентСеверухин А.СДЮШОР ГСтак
621952Шевченко Анастасія10-03-82б/р0Миколаївськасплачений2,3ОлімпДьяченко А.С. 
722603Процына Елена01-01-86б/р0Одеська 3сплачений2,3 
822602Процына Зиновий01-01-83б/р0Одеська 3сплачений2,3 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Дети

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
121965Драгой Олександра25-12-12б/р0Миколаївськасплачений1,2,3Олімп 
222610Кандибей Денис01-01-10б/р ю0Херсонськасплачений1,2,3 
322445Науменко Лев19-09-130Чернігівськасплачений1,2,3 
417873Свідніцький Олександр23-02-12б/р ю0Миколаївська 1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
522380Погорецкая Эльвира11-11-09б/р0Одеська 3сплачений1,3Горизонт 
622604Процына Николай01-01-10б/р0Одеська 3сплачений2,3 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж10

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
122508Приходько Настя01-01-090Миколаївська 1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
213602Колесник Євгенія12-06-10ІІІ-ю1007844Одеська 2сплачений1,2,3Колесник К. 
313919Середа Дар’я16-06-09б/р9001002Одеська 2сплачений1,2,3Чорноморськ 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
122462Арагчеєва Христина01-01-080Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
219355Богайчук Янина13-07-08б/р0Черкаськасплачений1,2,3Есніка м. СмілаКостюк М.О. 
317863Волощук Анастасія12-10-08ІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпБинюк И.В., Свідницька Л.Г.ВРДЮС 
421953Драгой Євгенія30-01-07ІІІ-ю1300046Миколаївськасплачений1,2,3Олімпсамостiйно 
521982Носенко Вікторія01-01-07І9000049Молдова 1,2,3так
621334Ткаченко Анна01-01-08ІІІ-ю0Черкаськасплачений1,2,3Есніка м. СмілаКостюк М.О. 
722363Яроцька Сніжана24-03-07І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
122362Арташ Анастасія02-11-06І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
222461Бистріка Віталіна01-01-05ІІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
316363Бойченко Дар”я01-01-05ІІІ-ю0Миколаївська 1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮС 
422367Войтова Дар’я21-01-06І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
522430Задорожнюк Юлия01-01-05ІІІ0Миколаївськасплачений1,2,3 
622358Карпінська Марія14-12-05І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
722361Костюкова Марія04-07-06І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
822352Мех Анастасия08-07-06б/р0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
917093Мохова Христина03-03-05І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮСтак
1022359Полюхович Дар’я03-12-05І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
1122432Челован Мария01-01-06ІІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3 
1222509Черкашина Валерия01-01-050Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
114745Булава Дар`я29-11-04КМСУ0Дніпропетровська 1,2,3КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМтак
215048Вагіна Катерина15-05-04ІІІ0Миколаївськасплачений1,2,3 
322354Котова Катерина02-09-04І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
422355Кричун Дарина18-12-04І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
513349Овчаренко Лілія20-10-04КМСУ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮСтак
615846Петрушкова Єкатерина27-02-03ІІ-ю1300185Черкаськасплачений1,2,3Есніка м. СмілаКостюк М.О. 
719106Сухорукова Аня16-09-04КМСУ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮСтак
821564Середа Ольга20-01-04КМСУ1234315Одеська 1сплачений1,2,3СеверДоценко О.В., Островский А.В.КДЮСШ Пуща-Водиця 
922599Капара Анна01-01-05І-ю1300041Одеська 3сплачений1,2,3 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
117600Ганул Анна11-01-86б/р0Дніпропетровськасплачений1,2,3особисто 
214162Ковтун Карина09-01-01КМСУ1300143Дніпропетровська 1,2,3КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМтак
317408Москаленко Ірина20-02-87І502560Полтавськасплачений1,2,3OK ”Lazy Vampire”так
49245Нагибина Юлия01-01-91І1234363Молдова 1,2,3ТирасОриент 
522467Носкова Катерина04-09-89ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3 
622314Тодосенко Анна04-10-94І1000410Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 
79246Чекан Олеся12-08-89І1234311Молдова 1,2,3ТирасОриентСеверухин А. 
819425Шейко Марина25-09-02ІІ0Миколаївська 1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
91969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська 1сплачений1,2,3Odessa TeamГолокоз О.В.так
1022376Данилова Ирина18-08-83б/р0Одеська 3сплачений1,2,3Горизонт 
1122379Погорецкая Мария02-12-84б/р0Одеська 3сплачений1,3Горизонт 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж21Е

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
1600Андросова Тетяна10-04-97КМСУ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С., Свідницька Л.Г. 
222065Беловзорова Марина13-12-88ІІ0Миколаївськасплачений1,3 
37668Бінюк Ірина30-01-88КМСУ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С.так
412620Гуделайтіс Анна02-01-98МСУ1601763Дніпропетровська 1,2,3Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
511216Гуценко Ліза08-10-00КМСУ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С., Свідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮСтак
622431Пушкаренко Валентина01-01-94ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3 
714147Тищенко Наталя01-02-86МСУ1302817Дніпропетровська 1,2,3Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗтак
822597Капара Елена01-01-70МСУ1300253Одеська 1сплачений1,2,3 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
113645Вагіна Юлія26-09-77ІІІ0Миколаївськасплачений1,2,3 
222589Дерендяева Ольга10-05-77ІІ9007035Молдова 1,2,3 
37643Драгой Ольга19-01-82ІІ1300045Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 
420925Концебовская Оксана20-01-76І1300762Молдова 1,2,3Эдельвейс СЮТур ТираПогорлецкая Л. 
511661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровськасплачений1,2,3Победа 
622609Плохенко Вікторія06-02-830м.Київсплачений1,2,3Плохенко В.С. 
715979Семеняка Анна06-02-78б/р0Кіровоградськасплачений1,2,3лично 
86608Собчук Ольга14-03-80І1470603Кіровоградськасплачений1,2,3СРК ”Пеленг”Щербатюк Н.И.Пеленгтак
917609Степичева Валерія01-01-74ІІІ0Кіровоградськасплачений1,2,3ПеленгТкаченко В.П., Щербатюк Н.И. 
1013369Памбук Світлана15-01-79ІІ0Одеська 2сплачений1,2,3ДрiадаМісюра М.А.так
116372Середа Ганна10-12-79ІІІ1230888Одеська 2сплачений1,2,3ЧорноморськОстровський В.А.так

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж45

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
11256Баглик Олена25-05-67КМСУ1008099м.Київсплачений1,2,3О-клубХолявко Є.В.так
222515Бессмертная Наталья01-01-720Миколаївськасплачений1,2,3 
33108Геращенко Елеонора24-04-71І2068663Кіровоградськасплачений1,2,3СРК ”Пеленг”так
417611Гончар Наталія11-05-74б/р0Кіровоградськасплачений1,2,3 
57602Доберчак Галина09-10-70І0Кіровоградськасплачений1,2,3Пеленг 
612219Добровольская Светлана01-01-74ІІ1427198Молдова 1,2,3 
722348Костюкова Людмила03-12-73б/р0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
819429Савенко Олена01-01-72ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 
92238Шеренковська Олена22-05-74ІІ1395206м.Київсплачений1,2,3О-клубтак
107905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391Одеська 2сплачений1,2,3ДрiадаМісюра М.А.так

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
17659Вичуб Марина26-01-61ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 
26153Воробьёва Ольга01-04-56ІІІ9007070Молдова 1,2,3Бурдейный А.И. 
3459Гавриленко Лідія17-12-55б/р1300268м.Київсплачений1,2,3О-клубБілошицький В.так
412749Дяченко Ірина16-09-58КМСУ1300269м.Київсплачений1,2,3О-клуб 
522399Євдокимова Галина22-08-55ІІ1302744Миколаївськасплачений1,2,3- 
61669Залєсова Наталія23-02-59КМСУ9007022м.Київсплачений1,2,3О-клубЗалєсов О.так
71800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровськасплачений1,2,3Победатак
821649Телесань Наталья25-01-64КМСУ1000425м.Київсплачений1,2,3О-клуб 
920535Терехова Юлия26-01-56ІІ1301468Молдова 1,2,3 
1016108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровськасплачений1,2,3Победатак
1122093Щукіна Надія19-03-58ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 
121362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська 1сплачений1,2,3Odessa Teamсамостiйнотак
1312520Смольникова Лілія15-11-55ІІ1234385Одеська 2сплачений1,2,3ДрiадаМісюра М.А.так
14650Стоян Людмила18-11-63І1000001Одеська 2сплачений1,2,3ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А.так

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж65

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
12877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровськасплачений1,2,3Победатак
222067Корякова Валентина01-01-49І1302874Миколаївськасплачений1,2,3Днепр 
322066Марченко Надія01-01-46І0Миколаївськасплачений1,2,3Запорожье 
47673Погодіна Алла14-01-51ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 
59513Котлова Людмила19-01-47ІІ1300721Одеська 1сплачений1,2,3Odessa Teamтак
6641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська 1сплачений1,2,3Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А.так

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ж75

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
111254Погорлецкая Лариса09-06-43ІІІ1302750Молдова 1,2,3Эдельвейс СЮТур ТираПогорлецкая Лариса 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч10

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
122428Зубец Константин01-01-08б/р ю0Миколаївськасплачений1,2,3 
222453Ладанюк Михайло01-01-10б/р ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
322595Нікітченко Тімур01-01-110Миколаївська 1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
122500Агапітов Андрій01-01-06ІІІ0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
222216Балог Владислав01-01-07ІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
322217Балог Максим01-01-07ІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
415936Винушев Сергій01-03-07ІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
522457Драгомощенко Олег01-01-080Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
615937Кучмій Станіслав01-09-07ІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпБинюк И.В., Свідницька Л.Г.ВРДЮС 
722073Мартиненко Максим01-01-07б/р0Черкаськасплачений1,2,3Есніка м. СмілаКостюк М.О. 
819426Повод Ярослав01-01-08ІІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
922463Політаєв Андрій01-01-080Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
1021041Руснак Максим01-01-07ІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
1115207Собчук Іван21-03-08ІІІ-ю0Кіровоградськасплачений1,2,3Пеленг 
1222072Стовба Павло01-01-07ІІІ-ю0Черкаськасплачений1,2,3Есніка м. СмілаКостюк М.О. 
1320833Янголь Вадим01-01-07ІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
1422366Ярчук Артур05-11-07б/р0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
1522598Капара Валентин01-01-07І-ю1006046Одеська 2сплачений1,2,3 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
118425Алферов Станислав05-04-05ІІ0Дніпропетровська 1,2,3Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
222427Бондарь Денис01-01-05б/р ю0Миколаївськасплачений1,2,3 
315963Геращенко Ростислав07-08-06І-ю0Кіровоградськасплачений1,2,3Пеленг 
419852Гончар Артемій23-06-05ІІ-ю0Кіровоградськасплачений1,2,3ПеленгЩербатюк Н.И. 
521025Дунаєвський Назар01-01-06ІІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС 
616254Захарченко Олексій27-03-07І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮС 
722528Игнатенко Иван01-01-04І0Молдова 1,2,3 
822357Мазуренко Олександр30-12-05І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
922356Пугачевський Дмитро19-09-05І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
109762Синиця Георгій14-04-05ІІ0Дніпропетровська 1,2,3Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
1120956Черняк Давид08-09-06ІІІ-ю0Черкаськасплачений1,2,3Есніка м. СмілаКостюк М.О. 
1220650Шилін Іван18-10-05ІІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3 
1322360Яланський Андрій27-08-06І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
115051Агапітов Мстислав09-08-04ІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3 
216111Бессараб Нікіта03-12-04ІІ0Черкаськасплачений1,2,3Есніка м. СмілаКостюк М.О.так
322429Бессмертный Максим01-01-03ІІІ0Миколаївськасплачений1,2,3 
422499Бондар Артур01-01-03ІІІ0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськ 
520736Григоренко Михайло01-01-04ІІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3 
612188Євстаф’єв Дмитро04-06-04ІІ0Дніпропетровська 1,2,3Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.так
713352Кондратевич Максим25-06-05І-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С., Свідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮСтак
817617Савенко Антон10-05-03б/р ю0Дніпропетровськасплачений1,2,3 
911221Свідницький Вадим15-06-05І-ю1000406Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮСтак
1017087Синько Марк01-01-03ІІІ-ю0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпБинюк И.В., Свідницька Л.Г.ВРДЮС 
1114281Данилко Саша01-01-030Одеська 3 1,3Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артем 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
122407Анпілов Дмитро01-01-90ІІІ0Кіровоградськасплачений1,2,3 
213348Бузук Константин25-06-01І2005598Молдова 1,2,3Тирас ОриентНагибин И.Г. 
39738Буренко Михайло14-03-02ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С., Свідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮС 
49728Габлюк Євген04-10-01ІІ0Миколаївська 1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г., Бинюк И.В.ВРДЮС 
514324Гераськін Сергій05-04-77ІІ1395207м.Київсплачений1,2,3О-клубтак
622344Зінкевич Сергій16-04-84ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськсамостiйно 
721666Куделя Микола21-12-85ІІ0Миколаївськасплачений2,3ТК Вознесенськсамостiйно 
822455Лещук Олександр01-01-85б/р0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г. 
97856Матвєєв Володимир25-01-83ІІ7000040м.Київсплачений1,2,3О-клубПетров В.Ж.так
109783Мінчук Євген01-05-01І0Кіровоградськасплачений1,2,3СРК ”Пеленг”Щербатюк Н.И. 
119736Паталашко Павло04-09-01І0Миколаївська 1,2,3ОлімпБинюк И.В., Свідницька Л.Г.ВРДЮС 
1222433Савенко Дмитро01-01-02ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3 
1322437Симчук Тарас27-09-91І0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 
1422456Тищенко Василь01-01-93б/р0Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпСвідницька Л.Г. 
151095Чекан Артем12-06-88І1234337Молдова 1,2,3ТирасОриентСеверухин А. 
168085Бекшаєв Олександр06-04-84ІІІ1234356Одеська 2сплачений1,2,3Odessa Team 
1710923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська 2сплачений2,3самостоятельнотак
186515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська 2сплачений1,2,3Odessa TeamМісюра М.А.так
19645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська 2сплачений1,2,3ЧорноморськОстровський В.А.так
206616Середа Олексій12-08-76ІІ1234381Одеська 2сплачений1,2,3Чорноморськтак
2122375Данилов Вадим06-02-87б/р0Одеська 3сплачений1,2,3Горизонт 
2213604Мочалов Тимофей01-07-85б/р0Одеська 3сплачений1,2,3 
2322377Романченко Максим03-01-85б/р0Одеська 3сплачений1,2,3Горизонт 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч21Е

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
1750Кандибей Євген06-04-84МСУ242006Херсонськасплачений1,2,3СК ”Суворовець”Постельняк С.А.так
213516Курочкін Дмитро25-02-98МСУ1000402Дніпропетровська 1,2,3Наш КлубГорелова Г.Е., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
322517Лысунец Александр01-01-900Миколаївськасплачений1,2,3 
422346Носков Ігор25-10-84І0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськсамостiйно 
51596Петкевич Сергій06-07-90І0Полтавськасплачений1,2,3ДЮКСОТ ВалтексСеменюта Г.О.так
610784Самойленко Костянтин27-06-00КМСУ1300153Дніпропетровська 1,2,3КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМтак
722458Янченко Олександр01-01-90ІІІ0Миколаївськасплачений1ОлімпСвідницька Л.Г. 
86031Погорєлко Владислав14-03-88б/р1237788Одеська 1сплачений1,2,3Odessa TeamМісюра М.А.так
910465Стоян Роман16-06-89б/р9007077Одеська 1сплачений1,2,3Odessa Teamтак
109967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська 1сплачений2,3Самостійнотак

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
1435Бенке Артур06-01-72КМСУ1633881м.Київсплачений1,2,3О-клубТрухан І.В.так
26579Бугня Виктор23-05-77І1395197Кіровоградськасплачений1,2,3СРК ”Пеленг” 
322510Веревкин Володимир01-01-75І0Миколаївська 1,2,3Олімп 
422384Волошин Денис04-01-77б/р0Дніпропетровськасплачений1,2,3особисто 
517599Ганул Олександр18-06-84б/р0Дніпропетровськасплачений1,2,3особисто 
62445Глушенков Віталій09-09-68КМСУ9200168м.Київсплачений1,2,3О-клубПетров В.Ж.так
714325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0Дніпропетровськасплачений1,2,3КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
817610Кондратенко Олег27-06-76б/р0Кіровоградськасплачений1,3 
922601Новосельцев Віталій01-01-84ІІ0Миколаївськасплачений1,2,3Олімп 
1014146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська 1,2,3Наш Клубтак
1115801Савенко Юрій26-06-80ІІІ0Дніпропетровськасплачений1,2,3особисто 
129780Собчук Сергій09-02-77ІІ1410446Кіровоградськасплачений1,2,3Пеленгтак
1312870Соловьев Николай17-12-77ІІІ0Дніпропетровськасплачений1,2,3лично 
1415802Сопоцько Артем23-01-77ІІІ0Дніпропетровськасплачений1,2,3особисто 
1522064Ставничий Валентин07-12-76ІІІ0Миколаївськасплачений1,3 
1622600Чеботок Олександр01-01-840Миколаївськасплачений1,2,3Олімп 
171724Соломічев Анатолій07-09-81КМСУ1234364Одеська 2сплачений1,2,3Романтиксамостiйно 

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч45

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
122487Гоев Виктор07-02-68І9007075Молдова 1,2,3 
217900Грицюк Віктор10-08-63ІІІ0Кіровоградськасплачений1,2,3ТВП Кіровоград 
31145Заєрко Валерій11-05-58МСУ1407023Дніпропетровська 1,2,3Наш Клубсамостiйнотак
422353Костюков Олег13-08-67І0Миколаївськасплачений1,2,3ТК Вознесенськсамостiйно 
52399Могуренко Віктор15-07-65КМСУ1406705м.Київсплачений1,2,3О-клубсамостiйно 
6166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровськасплачений1,2,3Карніка 
76505Юрикин Руслан29-11-73КМСУ9007044Молдова 1,2,3Тирас ОриентБурдейный А.И.СДЮШОР ГСиСО 
8630Кириченко Віталій16-08-71МСМК0Одеська 1 1,2,3Спорт для всехКириченко В.А., Луць Артемтак
9640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779Одеська 1сплачений1,2,3Odessa TeamКапустинский И.В.так

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
117699Алтабаєв Олександр26-04-64б/р0Миколаївськасплачений1,3особистосамостiйно 
222516Бессмертный Александр01-01-620Миколаївська 1,2,3 
39829Богаченко Александр15-07-64ІІ2005599Молдова 1,2,3ТирасОриентсамостоятельно 
417384Буджак Василь22-01-61ІІІ0Івано-Франківськасплачений1,2,3Азимуттак
53107Геращенко Валерій12-03-62КМСУ2068654Кіровоградськасплачений1,2,3СРК ”Пеленг”так
611227Даценко Іван15-01-57ІІІ0Дніпропетровськасплачений1,2,3особисто 
722447Денисов Алексей09-02-55ІІ0Миколаївськасплачений2,3 
822398Євдокимов Сергій24-07-55ІІ1302743Миколаївськасплачений1,2,3- 
922450Лузянін Віктор08-09-57б/р0Миколаївськасплачений2,3 
106597Ляблін Віктор29-04-59КМСУ0Миколаївська 1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 
111740Марков Олександр10-04-59І1300279Миколаївськасплачений1,2,3ОлімпДьяченко А.С. 
124937Нагибин Игорь01-12-62І9000048Молдова 1,2,3ТирасОриентСеверухин А.СШ Кэушэньтак
136151Сытник Алексей28-03-58ІІ1411591Молдова 1,2,3ТирасОриент 
1415777Филипов Генадий22-06-58б/р0Кіровоградськасплачений1,2,3 
15581Холявко Євген13-06-62КМСУ1300297м.Київсплачений1,2,3О-клубПетров В.Ж.так
1617385Ясуник Володимир08-01-59ІІІ0Івано-Франківськасплачений1,2,3Азимуттак
17649Романов Олексій01-01-57І1300729Одеська 1сплачений1,2,3Odessa TeamКапустинский И.В.так
18651Стоян Сергій03-12-63І9007007Одеська 1сплачений1,2,3ДрiадаСтоян Л.В.так
19661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська 2сплачений1,2,3Odessa Teamсамостiйнотак

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч65

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
16602Бурдейный Алексей08-11-49І1300214Молдова 1,2,3Эдельвейс СЮТур ТираБурдейный А.И. 
24900Воробьев Владимир09-04-50ІІ9007066Молдова 1,2,3ТирасОриентСеверухин А. 
392Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська 1,2,3Победатак
41704Колосарь Юрій10-02-50ІІ0Харківськасплачений1,2,3ВетеранОпанасенко М.В.так
59079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровськасплачений1,2,3Победатак
6146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровськасплачений1,2,3ПобедаКузнецов Н.А.так
71274Циганов Олександр25-11-48І2040803Кіровоградськасплачений1,2,3так
811162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська 1сплачений1,2,3ДинамоГерт Г.В.так
9644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська 1сплачений1,2,3Чорноморськтак

OPEN Дети Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж21Е Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч21Е Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75

Ч75

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонСтартовий внесокДнівКлубТренерДЮСШFSOU
11343Костюк Микола21-01-42І1300154Черкаськасплачений1,3Есніка м. Сміласамостiйнотак
 Гостева СумськоЇ ферерації