2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Відкриття сезону. Естафети.

Всього заявилося: 65   арендных чипов:25 

 
 

CHILD KIDS SuperMIX


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Odessa TeamМісюра М.А. 
2641Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335Одеська0Odessa TeamГерт Г.В., Місюра М.А. 
31757Солдатова Ольга13-07-84КМСУ1300333Одеська0ДинамоГерт Г.В. 

CHILD KIDS SuperMIX

CHILD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
121599Боженко Вікторія05-09-090Миколаївська0 
222184Вороніна Дар’я29-12-080Миколаївська0 
319326Погорєлова Владислава27-04-080Миколаївська0 
419323Редько Іван02-06-090Миколаївська0 
520475Треля Данило19-03-100Миколаївська0 
621598Хаян Андрій12-12-100Миколаївська0 
719600Коваленко Дарья14-02-12б/р ю1234355Одеська1ДрiадаМісюра М.А. 
822222Лобойко Дамир25-05-10б/р ю0Одеська1Дрiада 
915027Петренко Милослава02-12-09б/р ю9007039Одеська1Петренко М. 
1021714Черфас Платон18-12-12б/р ю0Одеська1 
1122098Ковалев Александр22-05-15б/р ю9003434Одеськалично1ДинамоКовалев В.Ю. 

CHILD KIDS SuperMIX

KIDS

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
116075Коваленко Ілля01-03-07ІІ-ю1230321Одеська1ДрiадаМісюра М.А. 
220282Купченко Кіра13-12-070Миколаївська"Компас" ООГЦПОВ1 
321604Нігрецький Єгор04-08-070Миколаївська"Компас" ООГЦПОВ2 
422213Чепати Владислав21-10-070Миколаївська"Компас" ООГЦПОВ3 
518308Бужинскский Илья01-01-06б/р ю0ОдеськаДружба1ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
618310Табашнюк Саша01-01-07б/р ю0ОдеськаДружба2ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
717003Седашова Софія23-05-07б/р ю1916633ОдеськаДружба3Самостійно 
813602Колесник Євгенія12-06-10І-ю1007844ОдеськаСупер Детки1Колесник К. 
912859Фатеева София28-07-05ІІІ-ю0ОдеськаСупер Детки2ДрiадаМісюра М.А. 
1014979Матин Дорофей17-08-09б/р0ОдеськаСупер Детки3ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 

CHILD KIDS SuperMIX

SuperMIX

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
16495Сикорский Виктор16-01-90б/р9007011ОдеськаTeam-11ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
21371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054ОдеськаTeam-12Odessa TeamМісюра М.А. 
316176Сикорская Светлана27-01-66б/р0ОдеськаTeam-13ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
415309Капустинський Павло19-10-02КМСУ1420746ОдеськаTeam-101ДинамоГерт Г.В. 
5661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416ОдеськаTeam-102Odessa Teamсамостiйно 
69513Котлова Людмила19-01-47ІІ1300721ОдеськаTeam-103Odessa Team 
79967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736ОдеськаTeam-21Самостійно 
8646Петренко-Швець Марина01-02-84КМСУ0ОдеськаTeam-22самостiйно 
97905Карпеченкова Олена25-03-65ІІ1234391ОдеськаTeam-23ДрiадаМісюра М.А. 
101969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888ОдеськаTeam-31Голокоз О.В. 
11649Романов Олексій01-01-57І1300729ОдеськаTeam-32Odessa TeamКапустинский И.В. 
1222132Бадюк Мария12-08-93б/р0ОдеськаTeam-33 
1312037Памбук Лев12-11-03ІІ9001009ОдеськаTeam-41ДрiадаМісюра М.А. 
1413369Памбук Світлана15-01-81ІІ0ОдеськаTeam-42ДрiадаМісюра М.А. 
1511153Балковенко Вікторія22-07-03ІІІ-ю0ОдеськаTeam-43ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. 
1614897Власюк Олександр13-03-70КМСУ1234386ОдеськаTeam-51Стоян Л.В. 
171362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726ОдеськаTeam-52Odessa Teamсамостiйно 
1821619Лалова Дана07-08-91б/р0ОдеськаTeam-53 
1910923Денисов Андрій15-09-87І1409434ОдеськаTeam-61самостоятельно 
2021513Милинчук Катя01-01-02ІІІ0ОдеськаTeam-62ДрiадаМельнікова Т.В. 
2116797Фатеева Наталія23-06-03ІІІ0ОдеськаTeam-63ДрiадаМісюра М.А. 
2221564Середа Ольга20-01-04КМСУ7024024м.КиївTeam-71СеверДоценко О.В., Островский А.В.КДЮСШ Пуща-Водиця 
2317305Седашов Станiслав23-04-70ІІІ1300891ОдеськаTeam-72 
247480Ковальов Юрiй25-06-52ІІ9007179ОдеськаTeam-73ДрiадаСтупников Е.С., Місюра М.А. 
251318Грицина Ярослав23-03-92І0КіровоградськаTeam-81м. Світловодськ 
2610922Подруцька Наталiя18-04-81ІІІ1234389ОдеськаTeam-82 
2712180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309ОдеськаTeam-83ДрiадаМісюра М.А. 
286515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722ОдеськаTeam-91Odessa TeamМісюра М.А. 
2911162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666ОдеськаTeam-92ДинамоГерт Г.В. 
3021618Мороз Тамара28-11-87б/р0ОдеськаTeam-93 
31640Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779ОдеськаДоходяги1Odessa TeamКапустинский И.В. 
321725Манічев Денис27-01-88ІІ1234356ОдеськаДоходяги2Голокоз О.В. 
33650Стоян Людмила18-11-63І1000001ОдеськаДоходяги3ДрiадаГерт Г.В., Місюра М.А. 
34645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178ОдеськаОстрови1ЧорноморськОстровський В.А. 
35644Островський Володимир09-08-49І1300787ОдеськаОстрови2Чорноморськ 
361728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384ОдеськаОстрови3ЧорноморськОстровський В.А. 
376616Середа Олексій12-08-76ІІ1234381ОдеськаПока один3Чорноморськ 
3812462Явдощук Тетяна13-10-70КМСУ1300770ОдеськаРавлики1О-клубГолокоз О.В., Петров В.Ж. 
39634Коваленко Віктор01-07-58І1300772ОдеськаРавлики2ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В. 
40658Франко Олександр06-04-53ІІ1300777ОдеськаРавлики3ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В. 
411746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеськасама2ДрiадаМісюра М.А.