2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

Весенний старт

double SIcard: ;1300155;

Всього заявилося: 67   арендных чипов:22 

 
 

MA MB MC MD WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85І1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
279Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
320617Волобуєв Вячеслав29-07-81ІІ0Дніпропетровська0 
4106Ключников Дмитро23-06-94МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШ 
5119Кузнєцов Юрій16-03-68КМСУ1302731Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Отрешко І.В.КДЮСШтак
614146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0Наш Клубтак
78174Рябов Андрій22-12-00І1008065Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
8154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
92846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 

MA MB MC MD WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
19757Волошин Дмитро12-02-01І1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМтак
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
388Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
47344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Кузнецов Ю.В.ОСВІТОРІУМ 
514129Деговець Андрій24-12-74КМСУ1395195Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко 
610276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В. 
714902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
88173Михайлец Алексей26-10-00ІІІ-ю4710665Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
92720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
1012725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
11146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так
122744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
1317028Смитюк Андрей26-06-79б/р0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.так
14166Финько Андрей18-04-66б/р1302895Дніпропетровська0Карніка 

MA MB MC MD WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
178Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
21679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
31640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа 
41642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победа 
515293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
617181Смітюк Павло08-09-05ІІІ-ю0Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
71359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
81659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О.так
94883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0личнотак

MA MB MC MD WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115063Кищенко Максим31-03-10б/р ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н. 
222279Лисогор Иван01-01-06б/р ю0Дніпропетровська0Троіцкий В.М. 
31657Рикун Володимир14-11-36І1300221Дніпропетровська0Победа 
41795Томаш Володимир10-12-51МСУ1000419Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В. 
521291Яровой Александр01-01-06б/р ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРТроіцкий В.М. 

MA MB MC MD WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12870Бугаец Юлия27-01-76І1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
2121Кузнєцова Тетяна25-03-71КМСУ1601755Дніпропетровська0Наш КлубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
310196Овсянникова Анна16-02-93ІІ1395200Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
413411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0Наш КлубЗаєрко В.В.так
520392Шомонко Ольга01-11-79ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 

MA MB MC MD WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
171Андросова Таміла02-12-63І1000418Дніпропетровська0Карнікатак
21799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
317258Бердик Галина23-03-97ІІ0Дніпропетровська0Карніка 
483Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
599Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0Карнікатак
618598Иванова Олеся23-08-05ІІІ-ю1300262Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
72877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
81800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
917891Кузнецова Ульяна05-10-08ІІІ-ю1300260Дніпропетровська0Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.ДЮСШ КПНЗ 
1010050Мішонова Даша11-06-95ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
111802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
1213782Пона Ірина21-06-70ІІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
138567Рябова Ольга01-01-66ІІІ0Дніпропетровська0Наш КлубМишонов В.А. 
1412173Усенко Олена30-11-69б/р0Дніпропетровська0Карніка 

MA MB MC MD WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карнікатак
22661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0Победа 
322094Заика Анна01-01-07ІІІ-ю0Дніпропетровська0Троіцкий В.М. 
41354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка 
514289Костюк Анастасія26-12-05ІІІ1408812Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМтак
6128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карнікатак
77949Мишонова Лиля23-05-68б/р0Дніпропетровська0 
811156Попова Татьяна10-08-45б/р0Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
91797Томаш Ірина14-04-52ІІ1008093Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
10170Черкасова Галина21-06-41МСУ1300235Дніпропетровська0Победа 
1116108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровська0Победатак
 Гостева СумськоЇ ферерації