2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

21.04.2019

TWENTY ONE CUP

Всього заявилося: 90   арендных чипов:32 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадигин Илья31-10-85І1300155Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
279Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
320617Волобуєв Вячеслав29-07-81КМСУ0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
48160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
588Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
689Глібов Руслан28-01-87МСМК515305Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
719618Гончаров Костянтин25-03-76б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
812621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська0СК Наш клубДубінін С.В. 
97344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Кузнецов Ю.В.ОСВІТОРІУМ 
1014129Деговець Андрій24-12-74б/р ю1395195Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко 
1114325Демиденко Олександр06-05-83КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
122657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
1314902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
14106Ключников Дмитро23-06-94МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШ 
15111Косицін Дмитро31-01-86б/р0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
16124Лавренко Іван28-02-90б/р1234305Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак” 
17125Лаукерт Андрій06-09-71МСУ0Дніпропетровська0СК ”Сіріус”Сергеєв О., Заєрко В.В.так
1812725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0Дніпропетровська0Карніка 
1914146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
20149Русенчик Владислав29-06-95МСУ1302716Дніпропетровська0СК Наш клубТяпкіна К.М., Кузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак”так
218174Рябов Андрій22-12-00КМСУ1008065Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
222744Рябов Дмитрий23-02-64І1407021Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А. 
23157Ткачук Олександр09-02-96МСУ1006313Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
242846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 
25166Финько Андрей18-04-66І1302895Дніпропетровська0Карніка 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196Дніпропетровська0Карніка 
215227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карнікатак
318268Волоха Денис07-05-900Дніпропетровська0 
41679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно 
510277Иванов Анатолий29-04-60б/р0Дніпропетровська0 
610276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
7105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровська0Карніка 
81640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победатак
91695Куліков Дмитро28-01-60І1300240Дніпропетровська0Карнікатак
109079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
111642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победа 
1215293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ1302818Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійнотак
1312138Соколов Євгеній04-12-53б/р0Дніпропетровська0Победасамостiйно 
141359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа 
151659Сонін Микола13-12-48б/р1300212Дніпропетровська0КарнікаСергеєв О.так
16154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В. 
174883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0Карнікатак
1812190Худолеев Геннадий25-10-61б/р0Дніпропетровська0 
1916767Шведов Владислав22-01-87б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубСамостійно 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
178Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
292Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победатак
3102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак
42693Косицін Володимир07-08-47ІІІ0Дніпропетровська0Карніка 
515275Леончук Арсений14-06-06ІІ-ю1221011Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
117165Горєлов Ілля06-08-12б/р1601763Дніпропетровська0СК Наш клубГорелова Г.Е.ДЮСШ КПНЗ 
215063Кищенко Максим31-03-10ІІІ-ю1300153Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
37448Пронин Михаил22-01-03ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
41657Рикун Володимир14-11-36І1300221Дніпропетровська0Победа 
51795Томаш Володимир10-12-51МСУ1000419Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В. 
621291Яровой Александр01-01-06б/р ю0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРТроіцкий В.М. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12870Бугаец Юлия27-01-76КМСУ1395204Дніпропетровська0СК ”Сіріус”так
221749Самойленко Євгенія13-09-89б/р0Дніпропетровська0Победа 
31681Томаш Дар’я29-09-76МСУ1302899Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Заєрко В.В.так
420392Шомонко Ольга01-11-79ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
171Андросова Таміла02-12-63І1000418Дніпропетровська0Карнікатак
217258Бердик Галина23-03-97ІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
383Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
499Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0Карнікатак
52660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа 
62877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победатак
71800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
811661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська0Победа 
910196Овсянникова Анна16-02-93ІІ1395200Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
101802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа 
1113782Пона Ірина21-06-70ІІІ0Дніпропетровська0Карніка 
1220433Селезень Ірина24-03-810Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М. 
1313411Тарнавська Iрина03-09-82МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
1412173Усенко Олена30-11-69б/р1408805Дніпропетровська0Карніка 
1516754Шейко Ольга16-07-83б/р0Дніпропетровська0СК Наш клуб 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карнікатак
214990Иванова Светлана04-05-62б/р0Дніпропетровська0 
31354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка 
41801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійнотак
514289Костюк Анастасія26-12-05ІІ1300143Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпротак
6128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка 
719560Макарьева Анастасия17-11-76б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В. 
818281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
918255Сімонова Анастасія06-06-960Дніпропетровська0 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1408815Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
22661Воробйова Олена07-12-47б/р1300206Дніпропетровська0Победа 
322094Заика Анна01-01-07ІІІ-ю0Дніпропетровська0Троіцкий В.М. 
4135Ольшанська Світлана06-07-52ІІІ1300287Дніпропетровська0Победатак
511156Попова Татьяна10-08-45б/р0Дніпропетровська0Победасамостоятельно 
61797Томаш Ірина14-04-52ІІ1008093Дніпропетровська0СК ”Сіріус” 
716108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровська0Победатак