2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

28.04.2019

Даёшь Праздник

double SIcard: ;1300262;

Всього заявилося: 60   арендных чипов:22 

 
 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
115227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська0Карнікатак
279Безручко Максим17-08-93КМСУ1300292Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.КПНЗ  ”Спартак”так
320617Волобуєв Вячеслав29-07-81КМСУ0Дніпропетровська0Кузнецов Ю.В. 
48160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка 
588Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карнікатак
619618Гончаров Костянтин25-03-76б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
712621Гуделайтис Александр25-09-73КМСУ9000802Дніпропетровська0СК Наш клубДубінін С.В. 
814325Демиденко Олександр06-05-83КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
9106Ключников Дмитро23-06-94МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШ 
107211Марцинів Андрій05-06-75І0Дніпропетровська0СК Наш клубБіба В.І. 
1111724Переверзєв Данило04-11-96МСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ДЮСШ КПНЗтак
12146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0ПобедаКузнецов Н.А.так
13147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
14157Ткачук Олександр09-02-96МСУ1006313Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КПНЗ  ”Спартак”так
152846Усенко Александр05-03-64б/р1008091Дніпропетровська0Карніка 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122096Іванов Анатолій29-04-60б/р0Дніпропетровська0 
210276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В.так
3105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровська0Карніка 
41640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победатак
522350Коток Сергій14-03-67КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
62720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А. 
79079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська0Победатак
812725Пона Дмитро25-10-63ІІІ0Дніпропетровська0Карніка 
91642Радович Стефан01-03-52І1601756Дніпропетровська0Победа 
1017028Смитюк Андрей26-06-79б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
1117181Смітюк Павло08-09-05ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
1212138Соколов Євгеній04-12-53б/р0Дніпропетровська0Победасамостiйно 
134883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004Дніпропетровська0Карнікатак

MA MB MC MD WA WB WC WD

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
178Безручко Костянтин22-04-63І1300281Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В.так
21657Рикун Володимир14-11-36І1300221Дніпропетровська0Победа 
318803Скляренко Егор06-02-08ІІІ-ю1221001Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 

MA MB MC MD WA WB WC WD

MD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11795Томаш Володимир10-12-51МСУ1000419Дніпропетровська0СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В. 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118319Бондаренко Ольга12-05-73ІІІ0Дніпропетровська0Победатак
2120Кузнєцова Ніна15-06-95МСУ1300262Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
310278Леончук Оля27-05-03КМСУ1000402Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В., Горелова Г.Е.КДЮСШтак

MA MB MC MD WA WB WC WD

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
171Андросова Таміла02-12-63І1000418Дніпропетровська0Карнікатак
21799Байбуз Тамара21-10-51ІІ1300245Дніпропетровська0Победатак
317258Бердик Галина23-03-97ІІ0Дніпропетровська0Карнікатак
483Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка 
51354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка 
61800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победатак
7112Коток Наталія03-08-95КМСУ1302731Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. 
8121Кузнєцова Тетяна25-03-71МСУ1601755Дніпропетровська0СК Наш клубОтрешко І.В., Кузнецов Ю.В.КДЮСШтак
910196Овсянникова Анна16-02-93ІІ1395200Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
1013782Пона Ірина21-06-70ІІІ0Дніпропетровська0Карніка 
111379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1221003Дніпропетровська0Победасамостiйно 

MA MB MC MD WA WB WC WD

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1408815Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
22664Безручко Олена31-10-70ІІІ1300202Дніпропетровська0Карнікатак
318598Иванова Олеся23-08-05ІІІ-ю1300262Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
422351Коток Тетяна01-07-67І-ю0Дніпропетровська0СК Наш клуб 
517891Кузнецова Ульяна05-10-08ІІ-ю1300260Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШ 
6128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка 
710050Мішонова Даша11-06-95КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
811820Повстяная Алла19-12-60б/р1000444Дніпропетровська0Победа 
918281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа 
1016108Шрам Ольга21-10-61ІІІ1300299Дніпропетровська0Победатак

MA MB MC MD WA WB WC WD

WD

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
17949Мішонова Лілія23-05-68б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
211732Овсянникова Тетяна22-11-58б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
322365Смітюк Наталія24-12-74б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
4169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так