2019
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

World Orienteering Day, тренировочный старт

Всього заявилося: 26   арендных чипов:8 

 
 

ЖВ ЖС МА МВ МС


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
19079Мусатов Володимир08-08-53І1300263Дніпропетровська1Победатак

ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська1Карніка 
22660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська1Победа 
3128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська1Карнікатак
411661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0Дніпропетровська1Победа 

ЖВ ЖС МА МВ МС

ЖС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48б/р1408815Дніпропетровська1КарнікаАвраменко 
21797Томаш Ірина14-04-52ІІ1008093Дніпропетровська1СК ”Сіріус” 
3169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська1КарнікаЦодіков В.Й.так

ЖВ ЖС МА МВ МС

МА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
115227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р1300211Дніпропетровська1Карнікатак
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська1Карніка 
388Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська1Карнікатак
419618Гончаров Костянтин25-03-76б/р0Дніпропетровська1КСО МАЙСТЕР 
521954Добросердов Дмитрий18-06-87ІІ0Дніпропетровська1Наш Клуб 
62657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська1Победа 
714902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111Дніпропетровська1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
814146Посипайко Євген02-08-79І0Дніпропетровська1Наш Клубтак
97490Проскура Андрій30-10-88ІІІ0Дніпропетровська1Заєрко В.В. 
102744Рябов Дмитрий23-02-64б/р1407021Дніпропетровська1Наш КлубМишонов В.А. 
11166Финько Андрей18-04-66І1302895Дніпропетровська1Карніка 

ЖВ ЖС МА МВ МС

МВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
11640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська1Победа 
212685Красота Роман01-01-85ІІ0Дніпропетровська1Днепродзержинск 
310188Ломанович Алексей18-01-880Дніпропетровська1Карніка 
48174Рябов Андрій22-12-00І1008065Дніпропетровська1Наш КлубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.КДЮСШтак
5154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська1КарнікаЗаєрко В.В. 

ЖВ ЖС МА МВ МС

МС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШFSOU
115063Кищенко Максим31-03-10ІІІ-ю1300153Дніпропетровська1КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ОСВІТОРІУМ 
21795Томаш Володимир10-12-51МСУ1000419Дніпропетровська1СК ”Сіріус”самостiйно, Токарский В. 
 Гостева СумськоЇ ферерації